Dečiji biseri

pravim nesto mom sinu od tri godine...i raspalim se najstarsnije i opsujem ...a u p.ic.ku materinu!!!
a on:ijuuu!!!ne laj mama!!! :shock:

ili:mama, a jel lena devojcica?
ja:jeste, sine
mama, a jel mica devojcica?
jeste, sine!
mama, a jesi ti devojcica?
jesam sine!!!
a ja nisam devojcica , jel da mama??? :lol: :lol:

ili:
ja sedim za racunarom i kucam...
on dolazi i nesto mi govori, a ja ne obracam paznju na njega...i odjedno on drekne iz sveg glasa i unese mi se u facu:zasto ne pricas sa mnoooom???? :lol: :lol: :lol:
da li sam ugasila racunar? naravno... :wink:
 
paja je imao 3.godine.bio kod drugara koji su malo stariji,5 i 6..i u igri oni ugase svetlo,on se rasplakao,i nastala je svadja...otac od drugara dolazi u sobu i pita ko je ugasio svetlo...ova dvojica cute,paja kaze nicam ja,ocigledno,i tako otac kaze ajde ko je ugasio da prizna dobice cokoladu!
naravno paja kaze ja sam! e...ali ovaj jedan od decaka poce da mi razvlaci ruku do prekidaca da dokaze kako nije on,i kako laze,jer i ne moze da dohvati!...slatko smo se smejali,a coko su zajedno smazali :wink:
 
He, he, baš sam nedavno čula jednu:
Seka: "Bako, a šta je ovo što bata ima, a ja nemam?"
Baka: "Ništa, sine, to će bati da otpadne :shock:"
Bata plače, a mala mu vuče pišu :shock:
Baka: "Šta to radiš :shock: :shock: :shock: "
Seka: "Pa, ništa, da brže otpadne"...
 
U autobusu, opet 4-5 godina: "Mama, meni je muka :cry: "
Posle 5 minuta: "Mama, koliko još, meni je mnogo muka :cry: :cry: ?"
Pošto sam ispeglala autobus: "A što se sikiraš, zar nije najnormalnija stvar ispovraćati se u autobusu? Uostalom, više mi nije muka :D "
 
Najbolja tema na svetu.Klinci su čudo.Slatko sam se nasmejala.A evo i mog doprinosa. Filip(5 god.) nije hteo na spavanje.Pustili smo ga da još malo sedi sa nama,zezali se,smejali i posle desetak minuta tata mu kaže:"E,sad je dosta.Zaglavi u krevet."I Filip stvarno ode u krevet.Posle dobrih petnaest minuta,otvaraju se vrata od sobe,izlazi Filip strašno zamišljen i kaže:"Kako da se zaglavim?Da se zaglaviš možeš samo u liftu."
 
Hajde još jedan biser.Idemo na more.Vozimo se autom,gledamo kroz prozor i pričamo:ovde živi kravica, bik i njihovo mladunče,i ovan,ovca i njihovo mladunče...U trenutku kad smo prolazili pored seoske kuće kaže Bubica(4,5 god):a ovde žive seljak,seljanka i seljačko mladunče.
 
Danas mi je bio samo Toma, što je prilično neuobičajeno - obično su on i Aleksa "u paketu". U svakom slučaju, dok se on nešto igrao ležeći na podu, ja sam ga golicala, mazila, ljubila, dok ga je baka nutkala slatkišima, a mama sedela pored i posmatrala ga sa osmehom. Definitivno se sve vrtelo oko njega, a on je u jednom trenutku ustao, prišao mami i tražio da joj nešto šapne.
Izjava je bila: "Mama, al' ja uživam!"
 
Kampanja ministarstva kulture: Kultura se pise srcem

Sta znaci biti kulturan:
Kad piskis a neupiskis dasku
Ja sam bio kulutran kad sam kod tetke cutao na slavi
Matrix je kulturan
Pevac je kulturan sto nosi jaje a nije kad tepa
...
Skulptura je vrsta traktora
To je onaj kamen kad neko umre pa mu oblikuju glavu da lici na njega
...
Moj tata je vido kulturnu bastinu kad smo bili u selu
...
Muzej je mesto gde se muzu krave i ovce
...
Umetnicka sloboda je kad umetnik ode na godisnji odmor......
 
Muz hrani nasu troipogodisnju cerku. Virsle za dorucak. Ona ga pogleda svojim veeeelikim ocima i kaze: "Tata, meni ovo lici na veliku pishu!"
Treba li da vam kazem da se tata malo zagrcnuo?
 
a082.gif


a090.gif


c008.gif
 
Petar, 6.5 godina, sedi u ordinaciji i teram ga da mi pise slova koja zna. Miran, pristojan, zlatan decak - svasta zna o svemu, zainteresovan za ono sto od njega trazim i saradljiv. Pise jedno po jedno slovo, malo cirilice malo latinice, i tek odjednom napisa Q.
"Koje ti je to slovo, Petre?" (pitam je zacudjena stop zna q u tom uzrastu, to ipak nije 'srpsko' slovo)
" q! " kaze Petar.
"Koje, koje?" pitam ja opet, zeleci da saznam da li on zaista razume to slovo ili pise automatski
"Pa je l' ti kazem - Q!"
"Aha...kako kazes...?"
"PA Q, KO KU*AC, jesi gluva?!?!"

Kad se nisam srusila sa stolice!!! :shock: :shock: :lol:
 
WithdrawnWater:
Petar, 6.5 godina, sedi u ordinaciji i teram ga da mi pise slova koja zna. Miran, pristojan, zlatan decak - svasta zna o svemu, zainteresovan za ono sto od njega trazim i saradljiv. Pise jedno po jedno slovo, malo cirilice malo latinice, i tek odjednom napisa Q.
"Koje ti je to slovo, Petre?" (pitam je zacudjena stop zna q u tom uzrastu, to ipak nije 'srpsko' slovo)
" q! " kaze Petar.
"Koje, koje?" pitam ja opet, zeleci da saznam da li on zaista razume to slovo ili pise automatski
"Pa je l' ti kazem - Q!"
"Aha...kako kazes...?"
"PA Q, KO KU*AC, jesi gluva?!?!"
:lol: je l si mu rekla "sram te bilo!"
Kad se nisam srusila sa stolice!!! :shock: :shock: :lol:
 
hanibal77:
WithdrawnWater:
Petar, 6.5 godina, sedi u ordinaciji i teram ga da mi pise slova koja zna. Miran, pristojan, zlatan decak - svasta zna o svemu, zainteresovan za ono sto od njega trazim i saradljiv. Pise jedno po jedno slovo, malo cirilice malo latinice, i tek odjednom napisa Q.
"Koje ti je to slovo, Petre?" (pitam je zacudjena stop zna q u tom uzrastu, to ipak nije 'srpsko' slovo)
" q! " kaze Petar.
"Koje, koje?" pitam ja opet, zeleci da saznam da li on zaista razume to slovo ili pise automatski
"Pa je l' ti kazem - Q!"
"Aha...kako kazes...?"
"PA Q, KO KU*AC, jesi gluva?!?!"
:lol: je l si mu rekla "sram te bilo!"
Kad se nisam srusila sa stolice!!! :shock: :shock: :lol:

Pa kad sam uspela da dodjem sebi od napada gusenja u pokusaju da ne prasnem u grohotni smeh i zadrzim kao ozbiljan izraz lica, pitala sam ga sta je to ku*rac, sumnjajuci d ali uopste zna sta je rekao, a on ce ti na to:

"To je ono kad tata kaze stikanu 'Pusi ku*ac!' kad igraju play station!"\

Majka je naravno u zemlju propadala, a otac se ponosno smesio kao da je to neka stvar za diku! Eto gde nam i kako rastu deca! To mi vec nije bilo smesno, ali ovo za slovo Q - e, caroban je bio, majke mi!
 
:roll: jutros je u radnji jedan klincov od 4-5 isto to rekao rodjenoj majci, kad nije htela nesto da mu kupi.. i umesto preko usta (sto bih ja uradila) dobio je sta je hteo uz mamin konentar "on kad hoce, ne mozes mu nista.."
jezivo.. sto rece WW, neki nauce tek u zatvoru gde su granice..
nego da ne kvarimo ovako lepu temu.. :)

kaze mi sin (4,5) jutros, cim smo ustali:
-kako ti je cupava kosa, k'o da si spavala naglavachke..
ja mu kazem da je i on chupav a on ce meni:
- da ali je moja kosa kraca pa se nije USHTRIKALA k'o tvoja..
 
Kada je moj brat krenuo u skolu ponekad se desavalo da mora biti sam u kuci,ono,starci na poslu,ja u skoli i sl.Posto je bio strasljiv,to mu je jako tesko padalo,a tek kad mora u WC,zivi uzas.I tako on uvijek nazove mamu i ona je morala da drzi otvorenu liniju dok on ne odradi radnju.Jedne prilike ulazi sef u kancelariju,ona drzi bradom slusalicu i nesto piskara,a sef onako usput,pita:"Jel to mali opet se*e?"
 
wild thing:
Kada je moj brat krenuo u skolu ponekad se desavalo da mora biti sam u kuci,ono,starci na poslu,ja u skoli i sl.Posto je bio strasljiv,to mu je jako tesko padalo,a tek kad mora u WC,zivi uzas.I tako on uvijek nazove mamu i ona je morala da drzi otvorenu liniju dok on ne odradi radnju.Jedne prilike ulazi sef u kancelariju,ona drzi bradom slusalicu i nesto piskara,a sef onako usput,pita:"Jel to mali opet se*e?"
c045.gif
 

Back
Top