Dečiji biseri

Ovo je svarno dobro,pa da dam i ja mali doprinos.

Ulaze moj klinac(6,5 g.) i klinka(nepune 2 g.) sa terase i njoj oko usta sve blatnjavo.Zena i ja prenerazeno pitamo sta je bilo.
Klinac kaze:jela je zemlju
Ja:pa sta si ti radio,kad si video,sto nas nisi zvao?
Klinac:A,pa ja sam joj doneo kasiku.
 
Grandfather:
Ovo je svarno dobro,pa da dam i ja mali doprinos.

Ulaze moj klinac(6,5 g.) i klinka(nepune 2 g.) sa terase i njoj oko usta sve blatnjavo.Zena i ja prenerazeno pitamo sta je bilo.
Klinac kaze:jela je zemlju
Ja:pa sta si ti radio,kad si video,sto nas nisi zvao?
Klinac:A,pa ja sam joj doneo kasiku.

:lol: :lol: :lol:
i veeeeeliko srce
 
Snaslo se dete.... :D

Moja sestra ima drugaricu koja ima 2 sina blizanca (3 godine) i kad su dosli kod nje u posetu jedan je uzeo da se igra sa vecim sloncicem dok je drugi uzeo manjeg.Nakon nekog vremena mladji vise nije hteo da se igra sa manjim i poceli su da se otimaju oko veceg.Majka videvsi to rece starijem sinu :Pusti sad malo brata da se igra a ti uzmi drugog.Ovaj nevoljno da veceg i dok se majka okrenula stariji je vec oteo bratu igracku.Majka:Zasto si mu oteo igracku? Stariji:Pa rekla si malo da mu dam da se igra...
 
Moj biser, od kad sam bila mala:
mama : uskoro ces da napunis 2 (ili 3... tako nesto) godine.
ja : a u sta cu da napunim?
hearton.gif
 
Moje komšinice sin, nema još četiri godin, na bakino pitanje šta će da bude kad poraste, mali ko iz topa kaže: "Pa, terorista". Baka počinje da objašnjava kako to nije lepo, kako je strašno ... a Paja će na to: "Ali svi ih se boje".
 
Klinac koji je, kad je bio jos manji klinac, obozavao cokoladno mleko, a posto je ziveo na selu pio mleko od krave, jednog dana je pitao: 'A je l' mozemo da damo danas kravici malo cokolade, pa da pijem cokoladno mleko?'
 
Moj sin (2 god):

* kada su ga pitali da piski u travicu, on je piskio, a kada je trebao i da kaki u travicu rekao je "nema smisla"

* kada na prste broji koliko hoce automobila: "jedan, dva, puuuuno" (puno je za deset prstiju)

* kada sam se nesto iznervirala sto nisam stigla u banku, rekla sam "sada cu da popizdim!" a on ce meni "pizdi, majo - neka"
a kada ga je moja sestra pitala sta je to kad neko pizdi rekao je "to je kad ne ides u postu"

* ja mu kao pruzam jabuku iz ruke, a on meni kao pruza parice i ja kazem da cu da stavim parice u dzep a on ce "ali majo, pa ti nemas dzepa!"
 
Крећемо из куће.
Д.:''Мама, јеси ли понела педера?''
ја::roll:
Н:''Па не зове се то педер, бре, него морон!
ја::confused:
Д;''Па како не знаш , то је онај мали фото апарат!!!''
ја:''Аааааааа.....ИДИОТ!!!'':lol: :lol: :lol:
 
Evo jos jedan:
Stefan (kada je imao 2 godine)
Bozicnji dorucak, svi sedimo za stolom i palimo svecu, a on otrcava do frizidera i otvara ga. Mi smo zapanjeni, jer ne znamo sta moze jos da mu se jede kod onolike gomile hrane. Gleda u frizider i kaze:
Nema tote! (Posto je video svecu, mislio je da je nekom rodjendan) :-D
 
Hellen:
Крећемо из куће.
Д.:''Мама, јеси ли понела педера?''
ја::roll:
Н:''Па не зове се то педер, бре, него морон!
ја::confused:
Д;''Па како не знаш , то је онај мали фото апарат!!!''
ја:''Аааааааа.....ИДИОТ!!!'':lol: :lol: :lol:

:lol:
 
hahaha
kaže danas ana...mama to je piljavo, nećem da bučem.
a ja je pitam: a jel hoćeš ovo da bučeš?
kaže: mama govoli lepo, a ne kao neka beba:p
čapare su čarape
pički mi se :arrow: piški mi se
vitić:arrow:vrtić
oko:arrow:mleko
tutumiš:arrow:auto (pajin biser)
sveklo:arrow:svetlo
tunce:arrow:sunce
dudusko:arrow:dugouško (ana)
:arrow:duško do uško (paja)
 

Back
Top