Dečiji biseri

pazi ovo ;;;
pijem ja tako kaficu u dvorištu ,,deca se bezazleno igraju -- nešto čučnuli čeprkaju po zemlji (3 i 4 godine) ---- kad odjednom poečeše da pevaju
" UŠO MICI ZEKA .....""" u originalu ;; U ŠUMICI ZEKA .......... -- :roll:
 
Moja prijateljica ima dva sina,Marku su četiri,a Dejanu nepune dvije godine.Prije nekoliko sedmica u obdaništu je organizovan maskembal ali ona zbog posla nikako nije mogla doći.Marko je bio strašno tužan i mami je prigovorio na slijedeći način:
-"Sve su mame došle,samo naše nisu."
-"Pa čije vaše?"
-"Kako čije?Pa moja i Dejanova!"
 
(evo još jedan... ovo sam pisala na Filozofiji ali tu nisam...) meni baš nije smešno ali...
Drugar mog brata ima klinca koji obožava dinosauruse.
Jednog dana mali je došao iz škole i rekao majci
"Mama ja sam đavolji sluga"
majka je ostala preneražena...šta je sad to...odakle mu to...
mali joj je posle ispričao da su na veronauci tog dana su učili o postanku sveta i veroučitelj je deci pričao kako je svet nastao ali je decu upozorio da je sve ostalo obična laž i ko veruje u ono drugo, i fosile i dinosauruse i sl. je đavolji sluga ...
 
Na letovanju prosle godine moji sestrici pozeleli da isprobaju 'ono sto te vezu oko stuka, a dole trambolina, a ti skocis pa letis visoko'. Bio sa njima i njihov teca (od druge tetke), neustrasivi oficir, ljudina od jedno 100 kg. "Kad vidis 'oce i Srdja (teca) da proba. Kad ga ono picnu, odlete Srdja k'o musica! A tek da si mu videla facu :shock: "
Poenta je bila u njihovoj interpretaciji. Umrla sam od smeha :D :D :D
 
trnova_ruza:
Na letovanju prosle godine moji sestrici pozeleli da isprobaju 'ono sto te vezu oko stuka, a dole trambolina, a ti skocis pa letis visoko'. Bio sa njima i njihov teca (od druge tetke), neustrasivi oficir, ljudina od jedno 100 kg. "Kad vidis 'oce i Srdja (teca) da proba. Kad ga ono picnu, odlete Srdja k'o musica! A tek da si mu videla facu :shock: "
Poenta je bila u njihovoj interpretaciji. Umrla sam od smeha :D :D :D
a028.gif
e Srdjo care :lol: :lol: :lol:
 
Zvoni telefon i deckic(4 god) trci da se javi jer je najblizi. Gospodin zainteresovan za poslovnu saradnju sa njegovim ocem pita moze li da mu se javi.
-Ne moze. Tata je u wc-u, kaki i cita novine!!!


Pomenutog deckica izveo djed u setnju i nailaze na trg, tu fontana i pita deckic dedu sta je to. Deda nece da ga preoptereti teskim rijecima, pa objasnjava: "Tu tece voda, pa dolaze djecica da piju kada su zedna i ptice slecu da piju..." Malog smorila prica pa kaze:"Znam, znam da je fotnana!"


Nasa prilicno mlada strina cuvala malu sestru i mene kad smo bile male. Ona sa nama u djecjoj sobi, a u dnevnom boravku moj otac razgovara sa poslovnim prijateljima koje ni mi ni strina ne poznajemo. Strina izadje do wc-a uz molbu daje malo pricekamo. Sestrici dosadilo da ceka i istrcava i lupa na vrata wc-a koja se savrseno vide iz prepune dnevne sobe:"Ej, jesi li ti kakila vec jednom!"


Mali batica od oko 2-3 godine stoji na plazi i gleda svoje gupace gacice koje su upale u more. Boji se vode pa zove mamu:"Mama, daj gace." Kako je bila daleko, a on tiho govori, mama ne cuje. Zove tetku:"Teka, daj gace." Ni ona ne cuje. Plazom tapka neki golub i mali, apsolutno ocajan moli:"Goguba, daj gace!"

Moja sestra krenula u skolu, naucila da pise, poceli kontrolni. I tako dobiju testic iz prirode i drustva i pitanje :"Sta rade ljudi u tvome kraju kada nema vode?" Ocekuje se objasnjenje u stilu:skupljaju je u flasama, donose iz bunara... A moja seka kaze: "Ljudi u mom kraju kukaju". :lol:



Cista petica za temu. Tek sada sam sve procitala pa rijesila da se javim. Ovo za sada, a bice jos kada se sjetim!!! Zakljucila sam da me sve rasprave na forumu mnogo nerviraju, a ovdje je sve tako divno, blesavo i slatko!
 
Moja keva je bebisiterka, e sad cuva ona tako jednog klinca (3 godine) i citmu prcu (a ja bio tu) :

Moja keva : Bila jednom jedna crvenkapa...
Klinac : U ****** !

Kad sam poceo da se cepam pao sam sa fotelje ! :lol: !
 
HEBEHA:
Moja sestra krenula u skolu, naucila da pise, poceli kontrolni. I tako dobiju testic iz prirode i drustva i pitanje :"Sta rade ljudi u tvome kraju kada nema vode?" Ocekuje se objasnjenje u stilu:skupljaju je u flasama, donose iz bunara... A moja seka kaze: "Ljudi u mom kraju kukaju". :lol:


HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!! E pa ovo je fora meseca!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Zvoni telefon i deckic(4 god) trci da se javi jer je najblizi. Gospodin zainteresovan za poslovnu saradnju sa njegovim ocem pita moze li da mu se javi.
-Ne moze. Tata je u wc-u, kaki i cita novine!!!


Hahaha Iskreno nema sta!
 
Kada je moj stariji sin imao 4god. nasao je u kupatilu o.b. tampone i pitao cemu sluze, prvo sto mi je palo na pamet bilo je da kazem kako se time uspesno zaustavlja krvarenje iz nosa :roll: I sve bi bilo u redu da nismo ubrzo imali slavlje sa puno gostiju. Desi se da mom deveru pocne da krvari nos a klinac je vec bio tu sa tamponom :shock: :?
Mozda je ovo vise moj biser? :oops:
 
Nije, nije, sve su to naši 'biseri'! Jer zaboravljamo kako je to 'biti mali'! :P
- Olja, kad ja porastem, udaću se za tebe! - (Biser mog sina kada je imao četiri godine, a njegova tetka, tj. moja rođena sestra, se ofarbala u crveno.)
Šza zna dete šta 'valja'! :wink: A tek, šta zna dete, šta je petsto kila!? :shock:
 
večeras smo bili kod drugara gde kada se svi skupimo,što je skoro svako veče,ima 9 dece! od 2 do 9 godina :P deda,domaćin prži deci pomfrit...i tako kada ga iznese bude,naravno vreo..
mala Una je zamolila mamu da joj NADUVA JEDAN KLOMPIR!
:P :P :P
 
hanibal77:
moja cerka me uci kulturi :"mama,ne sme da se kaze:sra nje,u pi c ku materinu,ku rva..." i tako ona nabroja sve sto ne sme da se kaze,sa dobrim alibijem :lol:
Ovo me je podsetilo kada je jedan mali Zare (imao je tada tri ili cetiri godine) dosao kod moje drugarice koju obozava i dan danas i onako odlucno joj kaze: "Jedno dete kaze STOKO" i pogleda je onako pomalo stidljivo, a zatim: "Hoces da mu cupas jezik?"... A ona ga priupita: "A jesi li mozda ti to dete?", a Zare: "Nisam ja" i pocrvene :D
 
Mali Miša, nećak mog momka:
- Moj strikan je CINIK :!:
:shock:
- Kako Mišo - cinik?
- Pa, uvek se zatvori u svoju sobu i niko ne sme da uđe.
- A, znaš li Mišo šta je to cinik?
- Pa, strikan - kad me nervira, a ne smem ništa da kažem :( To je nešto loše, ali nije baš jako :?

Niko ne zna odakle mu to :?
 
moja sestricina Irena ima cetiri godine i ovo su dve sveze izjave
1. "tetka imam super sok koji mi se nesvidja"
"sta to treba da znaci ikice?"
"pa eto, sok je odlican,probala sam ga, ali nije hteo da ostane u mom zeludcu!"

2. pitala sam je zasto ne ide u obdaniste taj dan
"pa bolesna sam"
"kako bolesna izgledas sasvim u redu"
onda ona podigne ramenca napravi neku kiselu facu i kaze " pa ne znama, mama mi ne da da budem zdrava"
 

Back
Top