Dame biraju

Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )

:dash::dash::dash:
 
Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )

Pod jedan.
Ja volim ove jake - pa ma šta ti o njima mislio :mrgreen:
 
Evo vidi se da stvarno ima različitih ukusa iz svih dosadašnjih komentara. :klap:

@Marijanica11, @lavica85, @Nešto, @donamileva
Dame, ja nisam rekao da obavezno morate da izaberete, stvar je samo koga bi od ove dvojice izabrali što naravno nije i konačan izbor. A ako baš nema odluke onda napišite kako bi izgledao mix ove dve osobe koji bi vama odgovarao... :think:

@Becky Thatcher
OK, u redu je sve, nemam ja nikakvo mišljenje ni o jednom ni o drugom, možda treba da postoje i jedni i drugi a možda i treći da bi ceo svet normalno funkcionisao. :ok:

Dakle, ako imate neku X jedinku koja ne liči baš ni malo na ovde pomenute onda je ukratko opišite tj. dodajte te osobine koje fale... :roll:
 
Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )

Ne mora da bude maco,ali ne volim ni mrsave.Po osobinama nek bude kao broj 2,ne treba da se napija,ali zasto da ne ludujemo i ne izlazimo zajedno,a kada pozelimo mozemo i da se druzimo na mirnijim mestima sami ili sa prijateljima
 
..eh da, zaboravio sam da kažem da ta mirnija mesta nisu mesta na kojima se ništa ne dešava nego mesta koja su malo finija i nema neprestanog skakanja uz muziku nego više međusobnog razgovora, finijih pića i malo, po prirodi, mirnijih ljudi koji takođe vole većinu stvari kao i ovi iz ludih diskoteka ali na drugi način ako me razumete...

1zlvqjl.jpg
 
Poslednja izmena:
navela si 4 suprotne karakteristike u 2 varijante.
Ne lozim se na izgled narocito (to ja mislim, za razliku od moje okoline :mrgreen: ), ali ne bih mogla da trpim neku lencugu pored sebe.

Od ova 2 ni jednog ne bih...
Zgoljavog, posvecenog prijateljima, tootoo, koji puca od posla za male pare, a ovi prvi napreduju umesto njega, neka hvala...

A ni ovog ego manijaka iz prve opcije....

Gde ih nadje, ovako jadne?
 
navela si 4 suprotne karakteristike u 2 varijante.
Ne lozim se na izgled narocito (to ja mislim, za razliku od moje okoline :mrgreen: ), ali ne bih mogla da trpim neku lencugu pored sebe.
Od ova 2 ni jednog ne bih...
Zgoljavog, posvecenog prijateljima, tootoo, koji puca od posla za male pare, a ovi prvi napreduju umesto njega, neka hvala...
A ni ovog ego manijaka iz prve opcije....
Gde ih nadje, ovako jadne?

Šta fali? Uzmeš onog tutu, malo ga ispljeskaš da mu proradi cirkulacija, tu njemu proradi adrenalin, pa ga pošalješ da se malo nabilduje, a u međuvremenu mu promeniš opis radnog mesta... I, gotovooo...!

A onog pacijenta, ostaviš njegovoj mami da vadi oči s' njim.:mrgreen:
 
Nije se dete dobro izrazilo... Jeste, oni biraju (pa biraju...pa biraju... pa biraju...) ali ipak mi odlučujemo ko će nas "izabrati"! :lol:
Ne mogu sad da odajem sve naše adute, ali to što oni nazivaju biranjem...:thumbdown::hahaha:

Tu jesi u pravu ali nemoj da zaboraviš da se često desi da ta odluka bude na prvi pogled dobra ali se malo kasnije pokaže kao životna greška. Niste ni vi dame svevideće, nešto nekada i promakne tom sokolovom oku a tada može da bude i kasno za ispravku. Odlučite vi ali ipak povremeno pustite da budete i izabrane jer samo tako ispadne sve OK. :ok:
Ja inače znam mnoge, malopre pomenute adute, i pretpostavljam zašto ih ne spominješ... :whistling:
I posle svega, nemojte da mislite da muškarci nemaju svoje adute kao što i vi imate, bar pojedini... :hvala:
(aduti u onom smislu u kome si i ti iskoristila tu reč)

A ovaj sledeći post me je ljudski nasmejao, jesi genije nema šta.... :klap:
 
Ma ti si ovog drugog doterao jer lici na tebe a ovom prvom dodao nerealne osobine i smatras da je, osim tebe, samo to izbor. :D
Znas li ti koliko ima razlicitih muskaraca na planeti?

Naravno, postavio sam ova dva tipa kao izbor ali svaki čovek je drugačiji, to je jasno, i svi se mogu svrstati u stotine grupa. Ja samo mogu da kažem da sam bliži ovom drugom ali ne i isti a takođe ovaj prvi nije sa lošim osobinama nego sa različitim osobinama u odnosu na prvog. ;)
Evo kako bi glasilo pitanje u kraćem izdanju:
Da li bi u ovom trenutku radije izabrale: Mišićavog ili mršavog muškarca s' tim što mršavi ne znači mlitav i pogrbljen ?
(ove dodatne osobine sam dodao da se pitanje ne bi odnosilo samo na fizički izgled mada ova dva tipa ipak samo prema izgledu imaju određene različite osobine)
 
Naravno, postavio sam ova dva tipa kao izbor ali svaki čovek je drugačiji, to je jasno, i svi se mogu svrstati u stotine grupa. Ja samo mogu da kažem da sam bliži ovom drugom ali ne i isti a takođe ovaj prvi nije sa lošim osobinama nego sa različitim osobinama u odnosu na prvog. ;)
Evo kako bi glasilo pitanje u kraćem izdanju:
Da li bi u ovom trenutku radije izabrale: Mišićavog ili mršavog muškarca s' tim što mršavi ne znači mlitav i pogrbljen ?
(ove dodatne osobine sam dodao da se pitanje ne bi odnosilo samo na fizički izgled mada ova dva tipa ipak samo prema izgledu imaju određene različite osobine)

A sasvim je isto da jedan radi, a drugi zabusava takodje da je jedan pun samopouzdanja a drugi pazljiv prema odredjenim osobama,....

A po izgledu su sto se mene tice totalno bezveze...
:)

Meni se svidjaju atletski gradjeni muskarci...
:D
 
:???:

Како шта ће ти.. па да се хвалиш форумашима ко ти је све писао..
по потреби некога и да уцењујеш... ппови су бре овде највеће богатство...:lol:

dajem 3 kojicina pp-a za jedan od neke mirjane z :mrgreen: ali kompromitujuci :lol:
imam jos za rzmenu neke, ali su svi fini pa ko voli...

Prvi je ružan a drugi dosadan. Al' mi je izbor :roll:

pa izbor je poprilicno realan nazalost :lol: cesci izbor nego lep ili pametan :mrgreen:

a tema: ja htela iskreno da odgovorim na pitanje :rumenko: ali me je vas cinizam naterao da precutim :) da me ne zezate posle :mrgreen:
 
Naravno, postavio sam ova dva tipa kao izbor ali svaki čovek je drugačiji, to je jasno, i svi se mogu svrstati u stotine grupa. Ja samo mogu da kažem da sam bliži ovom drugom ali ne i isti a takođe ovaj prvi nije sa lošim osobinama nego sa različitim osobinama u odnosu na prvog. ;)
Evo kako bi glasilo pitanje u kraćem izdanju:
Da li bi u ovom trenutku radije izabrale: Mišićavog ili mršavog muškarca s' tim što mršavi ne znači mlitav i pogrbljen ?
(ove dodatne osobine sam dodao da se pitanje ne bi odnosilo samo na fizički izgled mada ova dva tipa ipak samo prema izgledu imaju određene različite osobine)

A da ti pocnes da jedes malo? :D
 
pa i nema nekog izbora iskreno.
Mrsav,posvecen poslu....ili nabildovan koji nije za to mnogo zainteresovan.....?
Mora da tu ima jos nesto da bih mogla da biram.
Ipak volim tipove koji su odgovorni,vode racuna o svom poslu,zivotu uopste.Neodgovornost me nervira.
Samopouzdanje takodje cenim kod muskaraca.
Mesto za izlazak....pa,izlazicemo tamo gde nam se svidi,i meni,i njemu.
To je stvar dogovora.
 
Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )



Smešno mi ovo ''nabildovan vs mršav (ne nabildovan''
 
Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )

Naravno da bih se opredelila za ovo drugo:)
 
Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )

broj 2 je moj tip:ok:
 

Back
Top