Dame biraju

Naljutila se jedna supermoodica pa mi dala nekakav crveni karton zbog potpisa. : )
Kako su opasne ... ali znam, to je osveta što nisam spav'o šnjom. : (

@tema: Ja en dozvoljavam da budem biran, ja tju da biram i .
 
А је л' може благо набилдован, пословно способан, да воли лудачке изласке и мене?

Мислим, имаш ли само ту двојицу на лагеру, или може нека комбинација? ;)

Paaaaaaaa... :think: može ;) (ako ova dvojica baš ne dolaze u obzir)
 
Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )

A koji si ti od ta dva tipa, dečko? :)
Btw, ja sam dama.
 
Ja ustvari nisam ni jedno ni drugo ali sam svakako bliži ovom drugom i po karakteru a posebno po građi sa tim da mršav ne znači pogrbljen i mlitav neko bez 20kg mišića. :ok:

(a životinje volim :) )

Znači: mršav (ali ne i mlitav i pogrbljen), razuman, tolerantan, posvećeno radiš svoj posao a ujedno si i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voliš izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...I baška voliš životinje.:P

Ja bih izabrala tipa br.1. :)
Naravno, uz uslov da voli životinje.
 
A šta će mi pp-i, jel ti misliš da sam zato postavio temu ? Nema od pp ništa... :thumbdown:

:???:

Како шта ће ти.. па да се хвалиш форумашима ко ти је све писао..
по потреби некога и да уцењујеш... ппови су бре овде највеће богатство...:lol:
 
:???:

Како шта ће ти.. па да се хвалиш форумашима ко ти је све писао..
по потреби некога и да уцењујеш... ппови су бре овде највеће богатство...:lol:

:hahaha: nisam to imao na umu, možda bi stvarno trebalo da se potrudim... :idea:
 
Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )

Uh bre al ste neke, a šta bi bilo da ste na pustom ostrvu sa ovom dvojicom (tada bi morala da padne odluka) ? :confused:
A ako bi se pre prepustila ajkulama onda objasni kako bi izgledao onaj pravi ? :think:


A zašto ne bi mogle da biramo između ove dvojice?
1. Nabildovan, razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao (i ono u zagradi) koji je ispunjen samopouzdanjem...
2. Mršav, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (zašto je najbolji=najjači?), a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

Ove slike su realnije...
 
Ja bih ovog pod dva, pritom bi bilo poželjno i da je posvećen prijateljima a isto toliko da bude posvećen i meni.:) Nabildovane tipove ni ne primetim kada prođu pored mene, to mi tako bezveze:lol:
 
Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )
Prvi je ružan a drugi dosadan. Al' mi je izbor :roll:
 

Back
Top