Da vam vidim kucnog ljubimca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da ne drka, nego se tako igra...msm i sex je igra, al ne bi se baš parila papira sa tvojom prstom....ša znam.
pa sad ne znam kako da objasnim
pocen da cvrkuce neku njegovu pesmu, stisne mi prst jako nogicama, ne mozes da poverujes da onako mala ptica ima toliko snage i siline u sebi :lol: krene kljunom da udara u pravilnom brzom ritmu, suze mu se zenice i na kraju izbaci malo svarenog prosa iz kljuna..mozda tako samo voli da se igra :)
 
Ево једна од мог данас !! :mrgreen: :heart:

mis.jpg
 
Posto je nosenje one kupljene kragne propalo, em je strasna drama bila, em je ona glupost sve joj brke zguzva i sabije, tako da ne moze da hoda normalno, nego udara u predmete okolo zanosi se i tetura, kakva glupa sprava bozeeee

Elem smislim ja drugaciji model, da bude ko plast i stiti tako rane pozadi
Sad sam brzinski skrojila prototip da vidim kako ga podnosi, nije zadovoljna ali barem nema drame ko za ono, podnosi ga
Skrojicu joj bolji model udobniji, ovo samo proba
Kako je smesna, okrene se da polize kreme sa ranica i zalepi jezik za plastiku, pa me zbunjeno pogleda, proba opet i opet u plastiku, kao wtf :rotf:
Pogled u fazonu za ovo cu ti se osvetiti kad tad

20200919_223641.jpg
 
Posto je nosenje one kupljene kragne propalo, em je strasna drama bila, em je ona glupost sve joj brke zguzva i sabije, tako da ne moze da hoda normalno, nego udara u predmete okolo zanosi se i tetura, kakva glupa sprava bozeeee

Elem smislim ja drugaciji model, da bude ko plast i stiti tako rane pozadi
Sad sam brzinski skrojila prototip da vidim kako ga podnosi, nije zadovoljna ali barem nema drame ko za ono, podnosi ga
Skrojicu joj bolji model udobniji, ovo samo proba
Kako je smesna, okrene se da polize kreme sa ranica i zalepi jezik za plastiku, pa me zbunjeno pogleda, proba opet i opet u plastiku, kao wtf :rotf:
Pogled u fazonu za ovo cu ti se osvetiti kad tad

Pogledajte prilog 766624
zbog cega nosi ovo :(
 
Posto je nosenje one kupljene kragne propalo, em je strasna drama bila, em je ona glupost sve joj brke zguzva i sabije, tako da ne moze da hoda normalno, nego udara u predmete okolo zanosi se i tetura, kakva glupa sprava bozeeee

Elem smislim ja drugaciji model, da bude ko plast i stiti tako rane pozadi
Sad sam brzinski skrojila prototip da vidim kako ga podnosi, nije zadovoljna ali barem nema drame ko za ono, podnosi ga
Skrojicu joj bolji model udobniji, ovo samo proba
Kako je smesna, okrene se da polize kreme sa ranica i zalepi jezik za plastiku, pa me zbunjeno pogleda, proba opet i opet u plastiku, kao wtf :rotf:
Pogled u fazonu za ovo cu ti se osvetiti kad tad

Pogledajte prilog 766624
Ja sam mačku kupovala one ogrlice protiv krpelja...ali sam jedva uspela da mu je zakopčam. Ne voli da mu bilo šta stavljam, ne voli ni da se pokriva...čim sam ogrlicu uspela nekako da mu zakopčam, provukao je šapu i odmah je pokidao!Od tada mu ništa više ne "kačim".
 
Ja sam mačku kupovala one ogrlice protiv krpelja...ali sam jedva uspela da mu je zakopčam. Ne voli da mu bilo šta stavljam, ne voli ni da se pokriva...čim sam ogrlicu uspela nekako da mu zakopčam, provukao je šapu i odmah je pokidao!Od tada mu ništa više ne "kačim".
Ma bezi, nece to tako, kad su mali onda mozes da ih naviknes na te ogrlice...posle kad su veliki kasno da ih ucis, to tvrdoglavo bre
Uzmi kapi one za buve i krpelje pa mu to stavljaj, ne vredi ogrlice, i ne valja ni da nosi ako ide van kuce, zakacice se negde....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top