DA SE DRUZIM SA NJOM ILI NE!!!!!!!!?????????/

I ja imam jednu ,,TAKVU,, drugaricu.. Ona woli da se udara, psuje nas i slicno. Ja to prezirem kod nje, ali se i dalje druzim sa njom jer nekad stwarno moze da bude COOL, samo joj treba dati do znanja da to nije fer preba drugima, da je wolimo i da mi stwarno zelimo da se druzimo sa njom. Cesto prawi ispade!

Proceni je! ;)
 
Ja imam drugaricu,koja voli da psuje,da vredja druge nekada jednostavno izludi.A nekad je sasvim normalna i ponasa se kao da nije nista bilo.Ja sam prema njoj sasvim OK!:?::?::?:Da li da nastavim da se druzim sa njom ili ne???:?:Sta bi vi uradili?

Sta sta bi uradio...slusaj da ti kaze nesto cika Bo$$,cim vidis da pocne da vreja nekoga,uzmes neku lepu po mogucnosti narandzastu ciglu i...BAMMM ! ! ! ! !...u glavu...
samo ti slusaj cika BOSKETA i daleko ces da doguras...:ok:
 
Moja prva poruka ovde,posle ne znam ni ja kog vremena...
Pa ne znam,ako tebi smeta njeno ponasanje,nervira te...onda ostani u ok odnosima sa njom,ali nemoj da se blisko druzis sa njom...ali ako je to samo zbog okline,a tebi licno ona ne smeta,ili te nikada nije nicim uvredila onda nastavi...ali ipak samo na tebi je da to procenis...
 
Gledaj ona je prema tebi ok...a opet sve ostale vređa...To ti je mač sa dve oštrice jer može sutra biti takva i prema tebi....Ne znam šta da ti kažem sve dok je prema tebi ok budi i ti prema njoj, a ostalo nije bitno...Možda tebe ceni zbog nečega i zato ni ne pokušava da bude drska....Sigurno ona ima razloge zašto se tako ponaša, ne kažem da su ti razlozi dobri i dovoljni, ali očigledno je da je nešto tera na to...Pa ti dok je prema tebi ok budi i ti super, kada osetiš da se nešto menja, a ti se malo pričuvaj i to je to...
 
Gledaj ona je prema tebi ok...a opet sve ostale vređa...To ti je mač sa dve oštrice jer može sutra biti takva i prema tebi....Ne znam šta da ti kažem sve dok je prema tebi ok budi i ti prema njoj, a ostalo nije bitno...Možda tebe ceni zbog nečega i zato ni ne pokušava da bude drska....Sigurno ona ima razloge zašto se tako ponaša, ne kažem da su ti razlozi dobri i dovoljni, ali očigledno je da je nešto tera na to...Pa ti dok je prema tebi ok budi i ti super, kada osetiš da se nešto menja, a ti se malo pričuvaj i to je to...

a kako moze da zna da ne prica nista i o njoj?? Mozda ona to ni ne zna, a ova krava to koristi jer nema sa kim da se druzi vise...pff...to ti je zaebana stvar. Treba to lepo oterati u ... ali nikad ne znas kako ce reagovati i kakve ce joj sve sulude stvari padati na pamet...zeznuta situacija :confused:
 

Back
Top