DA SE DRUZIM SA NJOM ILI NE!!!!!!!!?????????/

Ja sam imala slican problem.Istu takvu drugaricu. Na kraju sam poludela od tolikih psovki i svega i jednostavno sam prestala da se druzim sa njom jer me uzasno nerviraju takve osobe. A sada ona mene nece da ostavi na miru i prica po gradu svakave gluposti i svadja me sa mojim prijateljima...I...ne znam sta da radim :confused:

to treba dobro NASAMARATI i zapretiti da ne prica vise sve i svasta da ne bi...:grin:
 
Ja imam drugaricu,koja voli da psuje,da vredja druge nekada jednostavno izludi.A nekad je sasvim normalna i ponasa se kao da nije nista bilo.Ja sam prema njoj sasvim OK!:?::?::?:Da li da nastavim da se druzim sa njom ili ne???:?:Sta bi vi uradili?

ja sam imala jednu tak'u , pa sam je ispalila
posto me mnogo uvredila, a takve drugarice
koje vole to da rade moze im svasta pasti
na pamet...bolje se ne druzi sa njom, veruj mi ;)
 
ja sam imala jednu tak'u , pa sam je ispalila
posto me mnogo uvredila, a takve drugarice
koje vole to da rade moze im svasta pasti
na pamet...bolje se ne druzi sa njom, veruj mi ;)

Tako je...svasta im pada na pamet!!! Zvucace mozda glupo, al' na kraju to sve vise pocinje da lici na psihicki poremecaj :confused:
Vredjati druge bez razloga, psovati im majke i sve po redu, a da ne pricam o svakakvim drugim pakostima koje im padaju na pamet...juuuj...Boles' ... I kako uopste kontaktirati sa nekim takvim, a da ne pricam o druzenju???
 
to treba dobro NASAMARATI i zapretiti da ne prica vise sve i svasta da ne bi...:grin:

Eh, sad...Mogu ja nju da ubijem golim rukama, davno sam ja tu skolu zavrsila :mrgreen:
Ali nemam zelju za tim...Ne znam zasto...
A ima trenutaka kada pozelim da je zadavim, ali onda razmisljam...chemu sve to?
Pa tako cu biti ista kao ona i jos vise potvrditi njena lupetanja...A da ne pricam da bi psole toga mogla jos zesce da lupeta...pff...
 
Ja imam drugaricu,koja voli da psuje,da vredja druge nekada jednostavno izludi.A nekad je sasvim normalna i ponasa se kao da nije nista bilo.Ja sam prema njoj sasvim OK!:?::?::?:Da li da nastavim da se druzim sa njom ili ne???:?:Sta bi vi uradili?

Ova tvoja drugarica je izgleda ista kao moja ili je u pitanju ista osoba.
Potpuno te shvatam. Ume nekad da te obruka na sred ulice, ali samo cuti itrpi. Kad budes u najvecoj frci, samo ona ce biti tu da ti pomogne, sve ostale ce pobeci.
Samo veselo
post-100242-1146804370.gif
 
A nije ni toliko problem sto psuje vec sto vredja ljude bez razloga...pa ko zna , mozda i tebe tako pljuje iza ledja?
To je sve udareno...Ali opet: krivi roditelji najvise
Recimo, moja drugarica se isto tako ponasa i ranije ja nju zovnem telefonom, a ona istovremeno psuje svojoj mami mamu xD a ova zena jadna samo cuti i ode iz sobe...katastrasno :D sta reci...
 

Back
Top