DA LI VISE VOLITE VISOKE DEVOJKE IZNAD 1.75

  • Začetnik teme SLATKA PCELICA
  • Datum pokretanja
Ne prilici ti 155 cm tipa Kylie Minogue, ali nesto oko 163 tipa Madonna mislim da je ok. Pa ako ti ni to nije dovoljno, onda 168cm Jennifer Lopez(samo ne znam kako ces se izboriti sa doopetom :lol: ) a ako i to ne valja ebiga, ne znam sta da ti kazem :shock: :) Definitivno oko 175 cm Angelina Jolie :D

Ti si bas neka opasna? :-D Eee, ovde je rec o da kazem 'normalnim' devojkama, a ne o VIP licnostima ;-)
 
Mene privlace te malo vise..izmedju 170 i 175 rekao bi idealno, ostalo preterano i ne svidja mi se :)
Ali posto ja imam 176..Onda gledam za nijansu nize..Ali me neverovatno pali kad smo iste visine :)
Inace po Beogradu se vrte neke visoke zene kojima ta visina ne stoji uopste..Kobile prave. Tako ruzno. Jbga dinarsko i Crnogorsko poreklo.
Nekima stoji ta visina, ali nekima ne.
 
Ја сам 196 и обожавам високе девојке, 176-196

Која је поента бити са девојком која има 196 цм,тј твоје је висине?Она јадна онда не сме ни да помисли на штикле.Да се разумемо и ја волим високе девојке и највиша са којом сам био је 190 цм,па тек кад дода штикле је моје висине што му дође складно
 
Која је поента бити са девојком која има 196 цм,тј твоје је висине?Она јадна онда не сме ни да помисли на штикле.Да се разумемо и ја волим високе девојке и највиша са којом сам био је 190 цм,па тек кад дода штикле је моје висине што му дође складно

Па ко ће онда те од 196 :(
 

Back
Top