DA LI VISE VOLITE VISOKE DEVOJKE IZNAD 1.75

  • Začetnik teme SLATKA PCELICA
  • Datum pokretanja
te iznad 175 su mutanti
njoj znachi treba kosharkash od bar 200-210
ostale moze u zubima da nosi

sad smo mi preko 1.75 mutanti
zato sto ste vi metar i zelja da porastete
ma da...
meni tako svejedeno ko je kakve visine, ali, ali, ali...
moj decko je visi od mene
i svi ostali su bili visi
msm, iskreno ni meni se ne svidjaju preterano niski tipovi, izgledaju nekako nedovrseno
i izgledali bi mi nedovrseno pa sve i da imam 1.50 :D
i sve i da mi ne smeta da se setam sa malim tipom
smetalo bi mi da rodim decu koja ce biti kratka na njega :D :D
 
sad smo mi preko 1.75 mutanti
zato sto ste vi metar i zelja da porastete
ma da...
meni tako svejedeno ko je kakve visine, ali, ali, ali...
moj decko je visi od mene
i svi ostali su bili visi
msm, iskreno ni meni se ne svidjaju preterano niski tipovi, izgledaju nekako nedovrseno
i izgledali bi mi nedovrseno pa sve i da imam 1.50 :D
i sve i da mi ne smeta da se setam sa malim tipom
smetalo bi mi da rodim decu koja ce biti kratka na njega :D :D

...joj da, uvek nas izvredjaju a to sto smo sitnije od polovine nizih devojaka nema veze:lol:...

...javljam se samo kako bih kazala da sam bila u vezi sa nizim momcima i da je jedino stos u tome da decko ne bude mrsav...cesto je zanimljivo videti curu od 1,8m i momka par cm nizim od nje, tako simpatican par moze izgledati i vrlo skladno ukoliko je ona mrsavija a on krupnije gradje...
 
Meni je nekako za curu najbolje od 177 do 184, ja imam 190 mozda koj cm preko i samo jednom sam ima visoku curu a visoke su mi najlepse i najgodnije, sve im dobro stoji ali u Nišu ih baš i nema nešto puno. A skoro sam video curu moje visine i baš mi je bilo čudno ali sve dok nisam sreo jednu srednjoškolku koja me šije za pola glave. U svakom slučaju do nekih 184 kako bi mogla da nosi štikle a ja da se ne osećam nezgodno. Duge noge su najbolje :D
elle-czech-magazine-may-09.jpg
 

Back
Top