Da li veličanje D.MIhailovića u Srbiji vredja susedne države.

Dikan:
U potpunosti delim tvoje mišljenje.
I ja se nadam da će se Srbija konačno oprati od komunjarskog smrada koji se nakupio
u poslednjih 60 godina.
Vreme je da i mi mirišemo ko sav civilizovan svet. 8)


........za pocetak zaboravi kako te baba ucila da se kupa samo subotom.......

Pocni sa jednostavnim stvarima, vodom i sapunom........a nakon nekog vremena moze i shampon i poneki dezodorant.........samo postepeno.......da ti se ne oljusti koza :roll: :roll:

By the way.......i ono sto ti je deda rekao kako je zdravo da prdis za ruckom, i to zaboravi..... :cry:

Videces da ces bolje mirisati, ako se budes pridrzavao ovih saveta........
 
Ма знам ја где тебе сврби. Тебе брине што ће да спирамо комунистички смрад.
Није то ништа страшно. Вратићеш имовину предратним власницима (ако такве поседујеш)
бићеш лустриран и прогласићемо комунце највећим олошом и зликовцима који су икад управљали Србијом
још од времена она четири турска мајмуна што их зову дахијама.
 
Dikan:
Ovaj čovek povlači mnogo kontraverzi za sobom. Neki ga smatraju herojem i žrtvom komunističkog terore
a za neke je običan zločinac.
Da li njegovo veličanje u Srbiji treba susedni narodi da shvataju kao uvredu nanesenu njima.
Poznat vam je slučaj Gurović.

Draza je Srbin, i to onaj pravi...
A ti susedni narodi nek se vredjaju koliko hoce...
I mi se vredjamo na sve te baljezgarije oko nas, pa nikom nista...

Ne treba se stideti onoga sto smo...
Oni koji to nisu... ma nije ni bitno...
 
inagadadavida:
[/B][/SIZE]

........za pocetak zaboravi kako te baba ucila da se kupa samo subotom.......

Pocni sa jednostavnim stvarima, vodom i sapunom........a nakon nekog vremena moze i shampon i poneki dezodorant.........samo postepeno.......da ti se ne oljusti koza :roll: :roll:

By the way.......i ono sto ti je deda rekao kako je zdravo da prdis za ruckom, i to zaboravi..... :cry:

Videces da ces bolje mirisati, ako se budes pridrzavao ovih saveta........

Јаоооооооо..... сероњо над сероњама....ти ћеш неком да држиш "вакелу" о лепом и цивилизованом понашању - па наведи овде из које вукојебине ти се тата довукао у Бг. напиши из које празилук селендре у којој нисте ни пољски ВЦ имали него сте дупе брисали кукурузовином јер никада нисте ни чули за папир .......и запуши више своју помијару......
 
cash:
Цитат:
Оригинал поставио eremita Срби су за вас НЕДОСТИЖНИ ЦИЉ, несхватљива висина.......


sve mi se čini da pišeš ćirilicom da me poštediš svojih umotvorina;)

Па забоди малко свој нос искомплексиран комплексом ниже вредности непостојећег "народа" у своје "хисторијске архиве" - па ћеш се уверити у то
колико сте дуго и ви писали ЋИРИЛИЦОМ...... :lol: :lol: :lol:
 
Dikan:
Ovaj čovek povlači mnogo kontraverzi za sobom. Neki ga smatraju herojem i žrtvom komunističkog terore
a za neke je običan zločinac.
Da li njegovo veličanje u Srbiji treba susedni narodi da shvataju kao uvredu nanesenu njima.
Poznat vam je slučaj Gurović.

Pa koliko znam Draza Mihajlovic nije cinio zlocine protiv drugih naroda na prostoru drzave koju je branio kako u drugom tako i u prvom svetskom ratu. Da su neki poginuli od njegove vojske, moguce je, ali medju njima je jednako bilo i srba ako ne i vise nego ostalih i prema tome nije cinio etnicko ciscenje na stetu drugih. Koliko je poznato u istoriji, bio je borac protiv okupatora (nacisticke Nemacke i njenih saveznika), a dokaz tome je i orden dodeljen od Bele Kuce.

Sto se tice naroda u okruzenju, oni su ti koji bi trebali da se stide svoje istorije, ukljucujuci hrvate i NDH, muslimane (hrvatsko cvece), madjare, bugare, rumune, albance, austrijance, italijane :) da li sam koga izostavio ? Ne....znaci totalno sve susede u regionu ne ukljucujuci naravno Grcku :)
 
BAMB00:
Sto se tice naroda u okruzenju, oni su ti koji bi trebali da se stide svoje istorije, ukljucujuci hrvate i NDH, muslimane (hrvatsko cvece), madjare, bugare, rumune, albance, austrijance, italijane :) da li sam koga izostavio ? Ne....znaci totalno sve susede u regionu ne ukljucujuci naravno Grcku :)
ja se stidim samo zbog toga što je moj narod živio sa tvojim oko 70 godina;)
 
cash:
ja se stidim samo zbog toga što je moj narod živio sa tvojim oko 70 godina;)


Pa i treba da se stidis :) verovatno zato sto su ti preci bili pokatoliceni srbi :P pa ti danas sledis onaj moto "ako je turcin krvav do lakta, poturica mora biti do ramena" ;)

Ali necemo sada da zalazimo tako daleko u povijest i ko je bio sta pre a sta je danas :) ali isto tako nemoj da spominjes svoj narod pre 1992, jer do tada niste postojali :D mislim jeste koliko Cigani i Kurdi, narodi bez drzave...mada povijest takve ne priznaje :D ;)
 
BAMB00:
Ali necemo sada da zalazimo tako daleko u povijest i ko je bio sta pre a sta je danas :) ali isto tako nemoj da spominjes svoj narod pre 1992, jer do tada niste postojali :D mislim jeste koliko Cigani i Kurdi, narodi bez drzave...mada povijest takve ne priznaje :D ;)
;)

godina 880....da ti citiram pismo koje šalje Papa Ivan VIII knezu branimiru?;)

ili da ti samo prepričam?;)

a imaš li ti tako nekakav dokument koji potvrđuje MEĐUNARODNI SUBJEKTIVITET srbije?;)
 
Hehehehe nemoj molim te samo o novoizmisljenim Branimirima, Tomislavima, Stolimirima, banovima i ostalim junacima iz decijih bajki :D :P LOL

Sto se tice Pape i Vatikana, jesu li to oni koji se pominju u Spanskoj Inkviziciji, oni sto su istrebili dva kontinenta (S i J Ameriku), isto rade i sa Afrikom, spalili stotine hiljada zena proglasivsi ih vesticama, dogovarali se sa Hitlerom i Nacistima i Fasistima o istrebljenju ostalih ? Ohhhh da, to su ti (ako ti trebaju slike i dokazi, ima ih dosta, samo izrazi zelju gde da ti ih posaljem) :) :D
 
cash:
e,da,bambi,spomenuo bi i godinu 1248.kada Papa Inocencije IV odobrava uporabu GLAGOLJICE hrvatima,u služenju misa.

trebam li ti citirati dokument?;)

Jadna li je ta istorija i narod koja se tice samo Pape i sta je isti rekao, dozvolio, blagoslovio itd. :D Nemoj molim te nista da mi citiras, jer kao sto sam gore naveo, vi cak imate i dokumente gde osporavate da ste slaveni, vec ste drevni narod koji potice iz daleke Perzije (danasnjeg Irana) a u venama vam je arijevska krv i geni :D ;)
 
BAMB00:
Jadna li je ta istorija i narod koja se tice samo Pape i sta je isti rekao, dozvolio, blagoslovio itd. :D Nemoj molim te nista da mi citiras, jer kao sto sam gore naveo, vi cak imate i dokumente gde osporavate da ste slaveni, vec ste drevni narod koji potice iz daleke Perzije (danasnjeg Irana) a u venama vam je arijevska krv i geni :D ;)

bolje i to neg da nam je promjenjena genetska slika i da smo....hmmmm...nedaj bože turci;)
 
eremita:
Јаоооооооо..... сероњо над сероњама....ти ћеш неком да држиш "вакелу" о лепом и цивилизованом понашању - па наведи овде из које вукојебине ти се тата довукао у Бг. напиши из које празилук селендре у којој нисте ни пољски ВЦ имали него сте дупе брисали кукурузовином јер никада нисте ни чули за папир .......и запуши више своју помијару......
Погледај ово:
 

Prilozi

  • сабрана дела ингадудлајмига!.doc
    67,5 KB · Pregleda: 4

Back
Top