Da li veličanje D.MIhailovića u Srbiji vredja susedne države.

SiIent Bob:
Lično, DM me niti fascinira, niti mi izaziva gađenje, nemam pojma zašto. Nemam ništa protiv onih koji ga slave, dok god se ne deru i ne izigravaju majmune nalivajući se hektolitrima piva koje se sliva niz njihove masne brade...

Iskreno, boli me gluteus maximus za nacionalna osećanja susednih država.

Aferim.... Potpuno se slazem sa svim gorenavedenim
 
Dikan:
Ovaj čovek povlači mnogo kontraverzi za sobom. Neki ga smatraju herojem i žrtvom komunističkog terore
a za neke je običan zločinac.
Da li njegovo veličanje u Srbiji treba susedni narodi da shvataju kao uvredu nanesenu njima.
Poznat vam je slučaj Gurović.

dikane,koji je zločin draža počinio pa da ga hrvati mrze?;)

ja sam prema njemu indiferentan.

mrzim tita jer je tito počinio zločine.

uzgred,draža nikada ništa loše nije rekao o paveliću.o paveliću ružno govore samo komunjarski potomci,a ne potomci poštenih srba;)
 
cash:
dikane,koji je zločin draža počinio pa da ga hrvati mrze?;)

ja sam prema njemu indiferentan.

mrzim tita jer je tito počinio zločine.

uzgred,draža nikada ništa loše nije rekao o paveliću.o paveliću ružno govore samo komunjarski potomci,a ne potomci poštenih srba;)
Ја нисам "комуњарски потомак" јер ми нико и никада у фамилији није припадао тој опцији, а за Павелића кажем да никада већи злочинац није ходао Балканом, а можда ни светом!!!
 
Dikan:
Ovaj čovek povlači mnogo kontraverzi za sobom. Neki ga smatraju herojem i žrtvom komunističkog terore
a za neke je običan zločinac.
Da li njegovo veličanje u Srbiji treba susedni narodi da shvataju kao uvredu nanesenu njima.
Poznat vam je slučaj Gurović.

Ђенерал Дража-Драгољуб Михајловић је последњи ВОЖД СРПСКОГ НАРОДА, изнад свега честит, поштен, патриота, херој и јунак који је платио главом своје родољубље.


У сваком ратном сукобу постоје и ратни злочини, међутим када су у питању четници Ђенерала Михајловића и тзв.њихових "злочина" напомињем да је у више наврата објављивано да су већину злочина против цивилног становништва починили баш партизани (одувек познати као битанге и олош) пресвучени у четнике... исто то десило се и за време сукоба деведесетих година - главни комунистички удбаши, пробисвети и криминалци оснивали су тзв. "четничке покрете" са истоветном намером да и овог пута као и за време 2.св.рата злочине које почине припишу четницима.

Такође не спорим да је и у неким четничким групама за време 2.св.рата било злочинаца - једноставно постоје људи који када осете крв просто поживотиње...

Што се тиче "случаја Гуровић" - па то је могао само да организује 'рвацки комунистички шљам који је тамо на власти као и у осталим бившим државама
СФРЈ.

Велика чистка комуњара-злочинаца и њихових потомака у Србији је тек у припреми - тј. тек ће доћи на ред, ако Бог да!

А рехабилитација у правом смислу те речи Ђенерала Михајловића тек ће се у будућности догодити - КАДА СЕ ОТВОРЕ ЗЛОЧИНАЧКЕ КОМУНИСТИЧКЕ АРХИВЕ.
 
evo ga opet ovaj sa holivudskim scenarijima. :)


ne mislim da bi chetnici trebali bilo koga da vredjaju.
ok, bilo je svakakvih i medju njima, ali i medju partizanima, pa shta sad?
na stranu shto nikad ne bih bio za chetnike i tu zaostalu monarhistichku ideju.
a to shto se susedni narodi "zgrazhavaju" nad chetnicima, je njihov proizvod - oni su proizveli mit o chetnicima kao njihovim koljachima.

KoscheiBesmertnii:
Па његову слику држим к`о икону...
a shta je s onim... "ne prav'te sebi idola i ne imajte drugih bogova do mene" ? :)
 
eremita:

Ђенерал Дража-Драгољуб Михајловић је последњи ВОЖД СРПСКОГ НАРОДА, изнад свега честит, поштен, патриота, херој и јунак који је платио главом своје родољубље.


У сваком ратном сукобу постоје и ратни злочини, међутим када су у питању четници Ђенерала Михајловића и тзв.њихових "злочина" напомињем да је у више наврата објављивано да су већину злочина против цивилног становништва починили баш партизани (одувек познати као битанге и олош) пресвучени у четнике... исто то десило се и за време сукоба деведесетих година - главни комунистички удбаши, пробисвети и криминалци оснивали су тзв. "четничке покрете" са истоветном намером да и овог пута као и за време 2.св.рата злочине које почине припишу четницима.

Такође не спорим да је и у неким четничким групама за време 2.св.рата било злочинаца - једноставно постоје људи који када осете крв просто поживотиње...

Што се тиче "случаја Гуровић" - па то је могао само да организује 'рвацки комунистички шљам који је тамо на власти као и у осталим бившим државама
СФРЈ.

Велика чистка комуњара-злочинаца и њихових потомака у Србији је тек у припреми - тј. тек ће доћи на ред, ако Бог да!

А рехабилитација у правом смислу те речи Ђенерала Михајловића тек ће се у будућности догодити - КАДА СЕ ОТВОРЕ ЗЛОЧИНАЧКЕ КОМУНИСТИЧКЕ АРХИВЕ.


U potpunosti delim tvoje mišljenje.
I ja se nadam da će se Srbija konačno oprati od komunjarskog smrada koji se nakupio
u poslednjih 60 godina.
Vreme je da i mi mirišemo ko sav civilizovan svet. 8)
 
draza mihailovic je bio srpski patriota i heroj,antikomunista i antifasista a ako se nekima u okruzenju srbije to ne svidja,sta ja da im radim,paralela cetnici-ustase ne postoji vise ni u hrvatskim glavam,iako ti oricaju i dalje,pricaju,naravno zato sto su svesni istine i beze od nje
sto se tice muslimana,imali su oni svoje ss handazr divizije,sta crnogorci misle ne zanima me 200.000 crnogoraca,onih koji se tako deklarisu
 
cash:
koschei,jel se ti bojiš nečega?;)
А чега би то требао да се бојим???
Готовине?
Он није ништа страшнији од пијаног Легије са два пиштоља, а истог сам гледао равно у очи када ми је рекао: "Дођи овамо да ти не би јебо и оца и мајку"
И... још сам жив, као што видиш!
Таквима је довољно пока зати да их се не бојиш, а ја их се стварно не бојим... могу само једном да ме убију!
Они умиру сваки дан, зато су и окружени са 15 до 20 наоружаних мајмуна!!!
 
KoscheiBesmertnii:
А чега би то требао да се бојим???
Готовине?
Он није ништа страшнији од пијаног Легије са два пиштоља, а истог сам гледао равно у очи када ми је рекао: "Дођи овамо да ти не би јебо и оца и мајку"
И... још сам жив, као што видиш!
Таквима је довољно пока зати да их се не бојиш, а ја их се стварно не бојим... могу само једном да ме убију!
Они умиру сваки дан, зато су и окружени са 15 до 20 наоружаних мајмуна!!!
Besmertni je *********...ona najgora i to ruska...
 
Dikan:
Ovaj čovek povlači mnogo kontraverzi za sobom. Neki ga smatraju herojem i žrtvom komunističkog terore
a za neke je običan zločinac.
Da li njegovo veličanje u Srbiji treba susedni narodi da shvataju kao uvredu nanesenu njima.
Poznat vam je slučaj Gurović.
pa ne bi trebalo da vredja jer Mihajlovic nije imao mnogo veze sa susednim drzavama a u vladi koja ga je postavila je bilo i Hrvata i Slovanaca, a sto se Gurovica tice on je idot nevezano za Drazu.
 
Dikan:
Ovaj čovek povlači mnogo kontraverzi za sobom. Neki ga smatraju herojem i žrtvom komunističkog terore
a za neke je običan zločinac.
Da li njegovo veličanje u Srbiji treba susedni narodi da shvataju kao uvredu nanesenu njima.
Poznat vam je slučaj Gurović.
iskreno mislim da smo vredja hrvate i ti iz nekih njima poznatih razloga a muslimani se primili na to!
 
Dikan:
Ovaj čovek povlači mnogo kontraverzi za sobom. Neki ga smatraju herojem i žrtvom komunističkog terore
a za neke je običan zločinac.
Da li njegovo veličanje u Srbiji treba susedni narodi da shvataju kao uvredu nanesenu njima.
Poznat vam je slučaj Gurović.
Mnogo je važno šta shvataju susedi iliti komšije. Nek shvate kako hoće isto im dođe.
Živ je Draža umro nije dok je Srba i Srbije.
 
volunteer:
Besmertni je *********...ona najgora i to ruska...
Деда ми је био члан Демократске странке (Давидовић- Грол),други деда (Личанин) није знао ни шта је странка, отац ми је 41 годину радио као правник у Скупштини града Београда а није ни један дан био члан КПЈ ни СКЈ, ја такође нисам био члан СКЈ.
Мој политички ангажман је 2000. на локалним изборима кандидат групе грађана Фонд капетан Драган, и од 2002. члан ДСС.
Оа чујем вас што прозивате, колико чланова сте имали у кући???
 
KoscheiBesmertnii:
Деда ми је био члан Демократске странке (Давидовић- Грол),други деда (Личанин) није знао ни шта је странка, отац ми је 41 годину радио као правник у Скупштини града Београда а није ни један дан био члан КПЈ ни СКЈ, ја такође нисам био члан СКЈ.
Мој политички ангажман је 2000. на локалним изборима кандидат групе грађана Фонд капетан Драган, и од 2002. члан ДСС.
Оа чујем вас што прозивате, колико чланова сте имали у кући???
Strašno, pa tebe stvarno treba da je sramota.
 

Back
Top