Da li tzv. budućnost već postoji?

po hokingu ako su zakoni fizike vremenski simetricni trebalo bi verovati da ako postoje objekti kao sto su crne rupe iz kojih nista ne moze da pobegne trebalo bi i da postoje i objekti kao sto su bele rupe u koje nista ne moze da upadne, posle je ipak dokazao da crne rupe emituju zracenje i da uz pomoc anti cestica i imaginarnog vremena bekstvo iz crne rupe je ipak moguce ali mene zanima kako da udjem tj kako da izadjem tj. ma...

Prvo treba svhvatiti da ovaj materijalni univerzum nije nastao slučajno iz ništa niti može da kada naš univerzum potroši svo nuklearno materijalno gorivo da u mraku i u hladu lebdi bezciljno u svemiru.
Ovolika energija materije ne može da se stvori odjedanred iz ništa,stoga ovaj materijalni univerzum postoji sa razlogom i sa ciljem.Crne rupe nisu ništa drugo nego čistači materije, odnosno dezintegrisanje materijalnog univerzuma u ono od čega se stvorio.Nije sve crno i belo kako Hoking zamišlja.Ako ima jedno mora i drugo da postoji. Ako ima crna rupa mora da bude i bela rupa.Sa druge strane crne rupe jeste belo,odnosno oslobođena energija od dezintegrirane materije drugu stranu crne rupe čini izuzetno sjajnim.Ali sa ove strane nikada neće biti belo jer se materija dezintegriše sa ove strana prema tamo odnosno sa zgusnute strane prema višem agregatnom stanju.Kao boca pod pritiskom,sadržaj iz unutrašnjosti ide prema spolja.
Zračenje se emituje na spoljnoj hemiferi crne rupe zbog početka dezintegracije materije.U toj fazi još sitni elementi mogu da pobegnu od tog jagkog gravitacionog polja pa registrujemo kao zraženje.Ne postoji antimaterija u crnoj rupi. U crnoj rupi se sve dezintegriše,a materija,vreme sa tri dimenzije nestaju. U crnoj rupi se proces odvija samo u jednom pravcu i nema ulaska i vraćanje iz istog.
Jedinu crnu rupu sa pravcem prema ovamo smo imali u takozvanom velikom prasku. Ali to je bio proces materijalizacije energije višeg agregatnok stanja preko te rupe.
 
a ove crne rupe u cernu sto isparavaju brzo koko tu energije treba? naci tri energije, jedan stit i i sedam magija :))

Dobro si rekao,isparavaju brzo jer to nisu prave crne rupe. Prilikom sudara čestice materijalni atomi raspadaju u čestice,znači na toj tački vrlo kratko se stvara rupa, energetski vakum gde ne postoji ni vreme ni prostorne dimenzije i izgleda kao crna rupa. Takvu pojavu ili veću crnu rupu bi mogli izazvati sudaranjem materijalnih i antimaterijalnih čestica.Jer bi izazvali veštačku dezintegraciju materijalnih čestica što bi dovelo do crne rupe.Ali ta rupa ne bi imala nikakva gravitaciona svojstva da bi usisavala sve okolo kao u jednom filmu što je bio predstavljen.
 
"Čitava stvar je, znači, u vatrometu hitrine
kojom se emituje i prima um u povratku.
Zato se kaže da dosezanje nije ništa drugo
do - prepoznavanje sopstvene poruke.
Zato se kaže da je prostor: iskustvo
kojim nas je dodirnuo sopstveni dodir
kad nam se vratio iz budućnosti."

mika antic
 
Imao sam nedavno ulazak u subjektivnu dimenziju. naime, ušao sam u alfa stanje i primenio jednu tehniku silva metode što mi je omogućilo da vidim osobu i njene karakteristike za koju su mi dati samo podaci o njenom imenu, prezimenu, godinama i mestu boravka. Deluje čudno ali radi. To bi značilo da u subjektivnom svetu ne posto je tri dimenzije koje moramo da prevalimo da bi došli do neke informacije. A ako ne postoje one onda verovatno ne postoji ni vremenska linija. Do sada nisam svesno pokušavao da vidim budućnost ( preko snova je nesvesno ), ali u planu je...



CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
 

Back
Top