Da li treba da sredite hotelsku sobu ili apartman pre nego što odete?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.428
hotel.jpg


Da li spadate u one koji spreme hotelsku sobu pre nego je napuste ili ostave sve razbacano ?
I da li uzimate kao suvenire hotelske peškire , sapuncice, pomadice i sta vec ima u ponudi u hotelskoj sobi :lol:
 
Pogledajte prilog 1499084

Da li spadate u one koji spreme hotelsku sobu pre nego je napuste ili ostave sve razbacano ?
I da li uzimate kao suvenire hotelske peškire , sapuncice, pomadice i sta vec ima u ponudi u hotelskoj sobi
Ne treba da pospremas sobu ali treba da ostavis malo keša za onog ko ce pospremati tvoju sobu.
 
Skinem krevetninu i ostavim sobu onakvu kakva je bila kada sam počela da je koristim.
ljudi koji se bave time kažu da ne treba nameštati krevet i slicno jer ce ionako da se ta posteljina skida i šalje na pranje ali..ono što treba da se uradi je da se mokri peškiri i bade mantili ne bacaju na pod, vec sklope i ostave sa strane, takodje ne treba ostaviti razbacane otpatke za sobom vec ih pokupiti ako ih ima i baciti u korpu za smece
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 1499084

Da li spadate u one koji spreme hotelsku sobu pre nego je napuste ili ostave sve razbacano ?
I da li uzimate kao suvenire hotelske peškire , sapuncice, pomadice i sta vec ima u ponudi u hotelskoj sobi :lol:
Ne. Nije moja obaveza da uređujem sobu. Nisam svinja da ostavljam haos, ali svakako me zabole da radim tuđi posao.
Napojnicu uvek skoro ostavim.
 

Back
Top