Gde u Turskoj da letujem?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.520
Nisam do sada bila u Turskoj na moru, razmišljam da ove godine odem za promenu
Kako nemam iskustvo i ne poznajem,volela bih da mi oni koji su bili daju predloge
u koje mesto da odem,da je more lepo, bez talasa, grad lep, smestaj dobar, plaža dobra , peskovita
 
Nisam do sada bila u Turskoj na moru, razmišljam da ove godine odem za promenu
Kako nemam iskustvo i ne poznajem,volela bih da mi oni koji su bili daju predloge
u koje mesto da odem,da je more lepo, bez talasa, grad lep, smestaj dobar, plaža dobra , peskovita
Nemoj da ides u Tursku,a da ne obidjes Aja Sofiju i tu okolinu.Tamo je izizetno.
 
Олудениз. Близу Фетија.
Прогуглај, залив, ушушкано, одлични хотели и ресторани, није превелико и извикано, изнад су планине, параглајдерски рај.
 
1708025580427.png
 
Nisam do sada bila u Turskoj na moru, razmišljam da ove godine odem za promenu
Kako nemam iskustvo i ne poznajem,volela bih da mi oni koji su bili daju predloge
u koje mesto da odem,da je more lepo, bez talasa, grad lep, smestaj dobar, plaža dobra , peskovita
zavisi koliki ti je budzet.
ako planiras vise da potrosis onda regija oko Bodruma, a za manje para regija oko Antalije.
u svakom slucaju, jeftino nije... kao sto sam nedavno video da je neko to ovde na forumu napisao da je "Turska za sirotinju".

evo moji utisci iz Turske od pre 2 god.
ovog leta planiramo ponovo u Tursku...
 
Poslednja izmena:
zavisi koliki ti je budzet.
ako planiras vise da potrosis onda regija oko Bodruma, a za manje para regija oko Antalije.
u svakom slucaju, jeftino nije... kao sto sam nedavno video da je neko to ovde na forumu napisao da je "Turska za sirotinju".

evo moji utisci iz Turske od pre 2 god.
ovog leta planiramo ponovo u Tursku...
Zar nije Antalija skuplja?
U ostalom svugde imas i jeftinije i skuplje hotele.
Makar hrana nije skupa u Turskoj i predobra je...

A ko hoce jeftinije da prodje moze ici autobusom... i ima tih povoljnijih hotela...

Nisam do sada bila u Turskoj na moru, razmišljam da ove godine odem za promenu
Kako nemam iskustvo i ne poznajem,volela bih da mi oni koji su bili daju predloge
u koje mesto da odem,da je more lepo, bez talasa, grad lep, smestaj dobar, plaža dobra , peskovita
Marmaris.
 
Zar nije Antalija skuplja?
U ostalom svugde imas i jeftinije i skuplje hotele.
Makar hrana nije skupa u Turskoj i predobra je...

A ko hoce jeftinije da prodje moze ici autobusom... i ima tih povoljnijih hotela...


Marmaris.
da, ima svuda jeftinijih i skupljih hotela, ali Bodrum je visu klasu Turaka top destinacija... tamo letuje njihov jet-set i tamo imaju svoje vile.
to sam cuo od samih Turaka... dok je regija oko Antalije za mas-turizam. Antalija od milion ipo stanovnika, svakako ne moze da bude neka "top-destinacija".
navedena mesta (Alanya, Side, Belek,... ) su prepuna hotela i tu letuje "obican" svet, sto ne znaci da istih takvih hotela nema i u/oko Bodruma.
pre sad vec nekih 12-13 god. sam bio u Marmarisu (bodrumska regija) u hotelu sa 3* i secam se odlicne hrane, bolje nego prethodne godine u Egiptu u hotelu sa 5*. mi cemo ove godine verovatno u Alanyu ili Belek, posto su nam letovi za Antaliju mnogo povoljniji nego za Bordum... uglavnom, tu negde :)
 

Back
Top