Da li su oci ogledalo duše..

Zeljno ocekujemo pikantne detalje :)

Recimo da je bio vrlo upečatljiv taj trenutak. U pitanju je On. Takav pogled, te oči... ne možete zamisliti. Prvo kad sam ga videla pomislila sam nije odavde. Nije iz Srbije. Neverovatna snaga, karakter... Kad sam ga videla kriterijumi su mi se podigli neverovarno visoko.
Bio je dobro obučen. Visok, zgodan. Nisam sigurna koje su mu boje oči... izuzetno tamne ali nisu crne. Možda tamno plave i malo zelene. Taj pogled- neopisiv. Neverovatna snaga i mističnost.
Slučajno sam ga srela pre neki dan.
 
Mislite li da se iz ociju moze saznati puno o osobi koja vas interesuje..

A.Modigliani cesto nije slikao zenice na portretima i kada ga je njegova velika ljubav Žan koja mu je bila najcesce model u pocetku pitala,zasto joj ne slika zenice..On je odgovorio: Oci su ogledalo duse..kada budem upoznao tvoju duso naslikacu ti zenice..

http://www.lsp.ups-tlse.fr/Fp/Baudoin/modigliani.jpg

Ne znam za dušu, ali trenutno raspoloženje svakako. Ljudi nikada ne pogreše kada me smaraju, kada ih mrzim, kada mi se gade, kada su mi zabavni. Odmah mi to vide u pogledu, ma koliko ja želela da sakrijem.
 
otkud znas da si mu videla dusu?

samo je covek harizmatican!!

i ja se jednom zacopala u neke takve oci...pa se ispostavilo da gov.njivije go.vno ne postoji...

A mozda njegove oci nisu ni lagale, samo su meni bile mangetski privlacne..
:)

Ja mu nisam videla dušu ali sam videla njega. U očima i pogledu sam videla dobar deo njegove ličnosti. Ali nisam uspela da prosudim da li je dobar ili loš. Veoma je složena ličnost.
 

Back
Top