Da li ste imali sex ovg leta na moru?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Devilishgirl:
kakvi su neki muskarci, ne verujem..kad im uputis neku rec, odmah je to provokacija, muvacina..haos..zbog takvih moram da nosim brus..u ovoj budjotini od drzave je bela majica na gole grudi poziv na sex, a ne sloboda da radis sta zelis i kako se najbolje osecas..kakve kake..

Nemoj da nosis brus molim te! :lol:

Je li ovo nesto na moj racun? Ja sam od onih glupljih pa ne razumem. Ako jeste voleo bih da mi pojasnis zbog cega "ne valjam". Ipak moj nick preovladjuje na poslednjih par strana pa se osecam prozvanim. Izvinjavam se ako se ne odnosi na mene. (mada sta ima da se izvinjavam nisam nista lose rekao :roll: )
 
Devilishgirl:
kakvi su neki muskarci, ne verujem..kad im uputis neku rec, odmah je to provokacija, muvacina..haos..zbog takvih moram da nosim brus..u ovoj budjotini od drzave je bela majica na gole grudi poziv na sex, a ne sloboda da radis sta zelis i kako se najbolje osecas..kakve kake..

ma daj...o kakvoj slobodi ti pricas kad skoro svaku devojku ovde docekas sa droljo, ***** i tome slicno..

btw, pitanje moderatiroma...zatvorili ste religiju zbog pljuvacine...ok...sto se ovde dozvoljava isto to?
ovo je forum Ljubav i Sex, zar ne? sto se lepo ne otvori forum Etika...pa raspalite tamo...
 
anakin:
Devilishgirl:
kakvi su neki muskarci, ne verujem..kad im uputis neku rec, odmah je to provokacija, muvacina..haos..zbog takvih moram da nosim brus..u ovoj budjotini od drzave je bela majica na gole grudi poziv na sex, a ne sloboda da radis sta zelis i kako se najbolje osecas..kakve kake..

ma daj...o kakvoj slobodi ti pricas kad skoro svaku devojku ovde docekas sa droljo, ***** i tome slicno..

btw, pitanje moderatiroma...zatvorili ste religiju zbog pljuvacine...ok...sto se ovde dozvoljava isto to?
ovo je forum Ljubav i Sex, zar ne? sto se lepo ne otvori forum Etika...pa raspalite tamo...

Ko nadje moj post u kome se pominje bilo koja od navedenih pogrdnih reci u kontekstu da je makar i indirektno upucena nekoj zenskoj osobi dobija 50 evrica ili bira da me kazni po zelji. Da ne bude zluradih komentara, ako treba pisacu po Forumu citav dan za kaznu: Ja sam magarac
 
Darkomir:
vauuuuuu,iscitah svih 7-8 strana,moram mal'ko da se ubacim...nekako mi fali sustina u ovom prepucavanju...
dakle draga vanja,postedecu te svog misljenja :) o citavoj stvari nego mi, molim te, pojasni konkretno neke stvari npr taj divni osecaj,smeh,strast...sa 3 tipa...na sta je uopste licio taj sex...prosto se setim mire furlan iz one legendarne scene sa ade bojane,samo sto nesto ne mogu da zamislim 3-cu vaterpolista kako se smeskaju,prenemazu i valjaju oko tebe uzdizuci te kao boginju :lol: i molim te kako ste konkretno dosli do same akcije(mislim da te to neko vec pitao ali nisi odgovorila)...i sta to tacno znaci"drugarice su me razumele...",bice da je dovoljno :) :) :)
dobih li ja do kraja neki odgovor :?: :?
 
Chernobill:
anakin:
Devilishgirl:
kakvi su neki muskarci, ne verujem..kad im uputis neku rec, odmah je to provokacija, muvacina..haos..zbog takvih moram da nosim brus..u ovoj budjotini od drzave je bela majica na gole grudi poziv na sex, a ne sloboda da radis sta zelis i kako se najbolje osecas..kakve kake..

ma daj...o kakvoj slobodi ti pricas kad skoro svaku devojku ovde docekas sa droljo, ***** i tome slicno..

btw, pitanje moderatiroma...zatvorili ste religiju zbog pljuvacine...ok...sto se ovde dozvoljava isto to?
ovo je forum Ljubav i Sex, zar ne? sto se lepo ne otvori forum Etika...pa raspalite tamo...

Ko nadje moj post u kome se pominje bilo koja od navedenih pogrdnih reci u kontekstu da je makar i indirektno upucena nekoj zenskoj osobi dobija 50 evrica ili bira da me kazni po zelji. Da ne bude zluradih komentara, ako treba pisacu po Forumu citav dan za kaznu: Ja sam magarac
Evo ga josh jedan zreo za BDSM :lol:
 
LePiaf:
Chernobill:
anakin:
Devilishgirl:
kakvi su neki muskarci, ne verujem..kad im uputis neku rec, odmah je to provokacija, muvacina..haos..zbog takvih moram da nosim brus..u ovoj budjotini od drzave je bela majica na gole grudi poziv na sex, a ne sloboda da radis sta zelis i kako se najbolje osecas..kakve kake..

ma daj...o kakvoj slobodi ti pricas kad skoro svaku devojku ovde docekas sa droljo, ***** i tome slicno..

btw, pitanje moderatiroma...zatvorili ste religiju zbog pljuvacine...ok...sto se ovde dozvoljava isto to?
ovo je forum Ljubav i Sex, zar ne? sto se lepo ne otvori forum Etika...pa raspalite tamo...

Ko nadje moj post u kome se pominje bilo koja od navedenih pogrdnih reci u kontekstu da je makar i indirektno upucena nekoj zenskoj osobi dobija 50 evrica ili bira da me kazni po zelji. Da ne bude zluradih komentara, ako treba pisacu po Forumu citav dan za kaznu: Ja sam magarac
Evo ga josh jedan zreo za BDSM :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sta cu kad volim da me biju... :lol: :lol: :lol:
 
Ljudi, al' ste se raspisali, ne mogu da vas pohvatam !
Do danas pre podne sam jos i znala ko koga pljuje, ali sad je situacija bas zamrsena. Najveci fazon je sto se mi isvadjasmo zbog tudje " romantike " !
Mislim da sad treba da predjemo na ove sto su im polovine na moru , pa da vidimo kako se tu stvari odvijaju.
Vidim, pali su i raskidi? :shock:
 
Chernobill:
Aleksej_BASO:
Chernobill:
Ja bih definitivno zabranio sex na moru, pogotovu ovih dana dok mi je devojka na moru bez mene :lol: :lol: :lol:

A sto si seljacina? PA budi otvorenog uma, ako je njoj lepo da je 'pregazi' cela plaza, zasto bi tebi bilo zao zbog toga.

A ona BG drolja ...nemam reci!

Sve je to ok, ali pod uslovom da mi kaze za to gazenje. Njennizbor pa bi bilo lepo da i meni omoguci da imam izbor da li cu posle toga da budem sa njom.

Inace ja svoj problem resih pre 10 minuta. Vise nemam devojku na moru :lol:

Daj se seri!!??? :shock:

Pa sto covece?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top