Da li ste imali sex ovg leta na moru?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
VANJA 011:
Suzy stvarno nemam nameru sa tobom da se prepucavam. Nikada mi nije bila namera da te povredim i omalovažim. Ja apsolutno poštujem to što imaš stavove kao moja baba. Takođe tvoje godine su tvoja stvar, ako nisi preterano olinjala možeš i sa toliko godina da nađeš nekoga svakako.

Čak sam čula da su žene u tvojim godinama najpohotnije i da tada ne biraju već šta im naleti pod ruku. Apsolutno shvatam tvoju ozlojađenost.
Iskreno te pozdravljam i želim ti da nađeš ljubav svog života uskoro.
yebote,opet si bezobrazna!
katastrofa koje pomije izlaze iz tvojih usta!
daj bože da u našim godinama imaš ono što mi imamo.i iza sebe i pred sobom!
nemaš pojma,misliš da je par qrčeva dovoljno da serrendaš ovde fo forumu.
kada odrasteš,i sve sagledaš iz ove distance... :roll: :roll: :roll:
 
xpajamacax:
yebote,opet si bezobrazna!
katastrofa koje pomije izlaze iz tvojih usta!
daj bože da u našim godinama imaš ono što mi imamo.i iza sebe i pred sobom!
nemaš pojma,misliš da je par qrčeva dovoljno da serrendaš ovde fo forumu.
kada odrasteš,i sve sagledaš iz ove distance... :roll: :roll: :roll:

Koja je distanca u pitanju? :shock: Drago mi je da devojke mojih godina razmišljaju POTPUNO drugačije od Vas.

p.s. Predpostavljam da bi Vas takodje šokirao sex Vas , Vašeg muža(ili dečka) i još jedne žene. Verovatno je i to nešto što je za Vas šokantno, ali da li je za Vašeg muža ? :D
 
mackica ns:
VANJA 011:
Drago mi je da devojke mojih godina razmišljaju POTPUNO drugačije od Vas.
Da, Vanja - devojke trenutno tvojih godina!
Nemoj zaboraviti i da su ove starije devojke ( :wink: ) bile nekada u tvojim godinama.
A, ti ćeš TEK da dođeš u njihove godine!
Znači one imaju i znaju i jedno i drugo, ti za sada SAMO jedno...
Ja jos uvek ne kapiram o cemu pricate???
 
VANJA 011:
Suzy stvarno nemam nameru sa tobom da se prepucavam. Nikada mi nije bila namera da te povredim i omalovažim. Ja apsolutno poštujem to što imaš stavove kao moja baba. Takođe tvoje godine su tvoja stvar, ako nisi preterano olinjala možeš i sa toliko godina da nađeš nekoga svakako.

Čak sam čula da su žene u tvojim godinama najpohotnije i da tada ne biraju već šta im naleti pod ruku. Apsolutno shvatam tvoju ozlojađenost.
Iskreno te pozdravljam i želim ti da nađeš ljubav svog života uskoro.

1-jesu, u mojim godinama znaju sta je i sex i zivot.....za razliku od praznoglavih balavica...
i to su godine kada zena najvise uziva u sexu....
i ja ti samo mogu reci ..posto imam pravo sa obzirom na -te- godine....da si ti previse daleko i od definicije sexa..a kamoli ljubavi...
2-ja -ljubav svog zivota- imam...jer , vidis, ja zasluzujem i ljubav i postovanje...i coveka kakvog bas sada imam....a to je ono sto ja zelim tebi....da posle cete djaka i vojaka..naidje neki mentol koji ce biti sa tobom ....a da budes iskrena sa njim (to je inace osnova i baza jedne veze)
 
Suzy iskreno ti se izvinjavam i želim da spustim loptu.
Drago mi je da si nekako uspela da nadješ čoveka svog života i nadam se da ću i ja kao i ti u poznim godinama biti zadovoljna sa onim što sam postigla.

A sad da te ozbiljno pitam . Je li stvarno istina da žene posle 40-ih imaju pojačan libido?
 
VANJA 011:
Suzy iskreno ti se izvinjavam i želim da spustim loptu.
Drago mi je da si nekako uspela da nadješ čoveka svog života i nadam se da ću i ja kao i ti u poznim godinama biti zadovoljna sa onim što sam postigla.

A sad da te ozbiljno pitam . Je li stvarno istina da žene posle 40-ih imaju pojačan libido?

Pa....he,he...ne znam odakle ti da sam ja u tim godinama...Oko 30..nije i oko 40..pa ne znam sta reci...pitaj mamu koja te je tako lepo vaspitala....ali ok..verovatno ti matematika i percepcija nisu isle od ruke....i nemas vremena i time da se bavis....treba -postici- sve sto ti stizes....
 
mackica ns:
xpajamacax:
btw....JA SAM SIGURNA NAKON OVIH PAR POSLEDNJIH POSTOVA DA JE VANJICA MUŠKO 8)
Nije, nije :P
Na savremenom muškarcu kuka kako hoće da se uda i smeta joj konkurencija razvedenih žena koje su jednom probale, pa nisu uspele; a sad bi kao opet.
Definitvno je žensko... Samo je malo zbunjena :? :(
pazi kada nas loži :P ali ja odo...još sam mlada za izgorim :P :P :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top