Da li Srbija ulazi u novi rat?

Vrlo je moguće da se žvalonja dogovorio sa svojim biznis partnerom Kurtijem da dođe do neke nesreće, izgine neka sirotinja kod nas i kod njih, ko ih yebe ionako, i onda žvalonja kaže (uzdah) eto mi smo pokušali (uzdah) ali u cilju mira i stabilnosti (uzdah i dizanje naočara srednjim prstom), eto ja sam morao...
Pa to. Ima uvuce ljude u sukom gde ce ih isprasiti ko u Hrvatskoj i pitanje Kosova zavrseno.Posto je on svestan da je Kosovo gangrena Srbije ali i da ima tih " patriJota" a i deo naroda kod koga ne bi proslo da se Vucic odrekne Kosova a ovako napravice sukob,ima malo izgine ljudi , ostace bez imovine,izbeglice u Srbiji i eto ...ebi ga.isti scenario kao i u Hrvatskoj,delovima BiH itd
 
zavrsni scenario sns izdajnika...
naravno da ne sme tek tako da se odrekne (mnogo toga je uradio sto je veleizdaja pocev od briselskog sporazuma, administartivnih prelaza...)
pa evo lepo patke... pomazu mu saborci albanci, zakuva se toboz oko tablica sve se to podigne odjednom preko noci na ozbiljno zaostravanje oko necega sto do sad je moglo biti sto puta...

i onda scenario oluje, izbeglice opet, i kraj price...

uz opravdanja taj prokleti zapad , morali smo spasiti mir...

kada se i to desi srbija i srpski narod ni tada nece priznati otimacinu svoje zemlje.


kada se otarasimo titoisticke udbe i njihovih ceda koje decenijama vedre i oblace, onda cemo i pitanje kosova resavati kako treba...
 
zavrsni scenario sns izdajnika...
naravno da ne sme tek tako da se odrekne (mnogo toga je uradio sto je veleizdaja pocev od briselskog sporazuma, administartivnih prelaza...)
pa evo lepo patke... pomazu mu saborci albanci, zakuva se toboz oko tablica sve se to podigne odjednom preko noci na ozbiljno zaostravanje oko necega sto do sad je moglo biti sto puta...

i onda scenario oluje, izbeglice opet, i kraj price...

uz opravdanja taj prokleti zapad , morali smo spasiti mir...

kada se i to desi srbija i srpski narod ni tada nece priznati otimacinu svoje zemlje.


kada se otarasimo titoisticke udbe i njihovih ceda koje decenijama vedre i oblace, onda cemo i pitanje kosova resavati kako treba...
Upravo tako. U sustini to izdajnik bi stavio pod znakom pitanja.Izdajnici su oni od pre par decenija koji su dozvolili da se albanci naseljavaju,dozvolili da im se da pokrajina itd.A ovaj debil kao i oni zuti pre njega su samo upali u go.vna koja su nasledili. Realno sta bi Srbiaj sa Kosovom i milion i po siptara? Bilo bi ko u S.makedoniji ne bi vlast mogla da se formira bez njih,morali bi ustupke da im cine,oni bi se i dalje sirili po Srbiji ,jug je i ovako prazan i sve prazniji taman bi siptari to popunili,za 20-30 godina i Nis bi ti bio pod znakom pitanja. Jednostavno Srbija je svojim delovanjem zadnji vek izgubila Kosovo.E sad mislim da je Vucic svestan kao i svi da to Kosovo je kamen koji vuce Srbiju u smrt ali bas zbog te mantre da ce ga proglasiti neki za izdajnika i sl on ne sme da otkaci Kosovo vec smislja ovakve gluposti koje ce samo da prouzrokuju smrt i na kraju rezultat ce biti taj da ce se Kosovo definitivno odvojiti. A jos jadnije je da taj narod tamo nista iz istorije nije naucio i to ne neke daleke vec istorije od 30 godina i da razne barikade i sl. zna se cemu vode.Ko je dole pametan taj vec treba da sprema drugu kucu negde na teritoriji Srbije ako je vec nema.A glavni huskaci dole je vec imaju odavno.
 
Upravo tako. U sustini to izdajnik bi stavio pod znakom pitanja.Izdajnici su oni od pre par decenija koji su dozvolili da se albanci naseljavaju,dozvolili da im se da pokrajina itd.A ovaj debil kao i oni zuti pre njega su samo upali u go.vna koja su nasledili. Realno sta bi Srbiaj sa Kosovom i milion i po siptara? Bilo bi ko u S.makedoniji ne bi vlast mogla da se formira bez njih,morali bi ustupke da im cine,oni bi se i dalje sirili po Srbiji ,jug je i ovako prazan i sve prazniji taman bi siptari to popunili,za 20-30 godina i Nis bi ti bio pod znakom pitanja. Jednostavno Srbija je svojim delovanjem zadnji vek izgubila Kosovo.E sad mislim da je Vucic svestan kao i svi da to Kosovo je kamen koji vuce Srbiju u smrt ali bas zbog te mantre da ce ga proglasiti neki za izdajnika i sl on ne sme da otkaci Kosovo vec smislja ovakve gluposti koje ce samo da prouzrokuju smrt i na kraju rezultat ce biti taj da ce se Kosovo definitivno odvojiti. A jos jadnije je da taj narod tamo nista iz istorije nije naucio i to ne neke daleke vec istorije od 30 godina i da razne barikade i sl. zna se cemu vode.Ko je dole pametan taj vec treba da sprema drugu kucu negde na teritoriji Srbije ako je vec nema.A glavni huskaci dole je vec imaju odavno.
upravo u ovoj recenici nisis svetsan koliko si nesvestan...


ti koji su to cinili pre tridesetak kusur godina ceda su iste titoisticke udbe...

draskovic seselj jovic, vulin ceda prasak canak nebojsa covic...

vucic je ucenik i naslednik seselja...

svi su oni farsa...


ista kuhinja, kao i njihova toboz zuta opozicija, drug djido je takodje cedo udbe
 
upravo u ovoj recenici nisis svetsan koliko si nesvestan...


ti koji su to cinili pre tridesetak kusur godina ceda su iste titoisticke udbe...

draskovic seselj jovic, vulin ceda prasak canak nebojsa covic...

vucic je ucenik i naslednik seselja...

svi su oni farsa...


ista kuhinja, kao i njihova toboz zuta opozicija, drug djido je takodje cedo udbe
Ma pricam o onima jos od drugog svetskog rata.Mada jeste sve je to ista UDBA druzina. Kada se Srbija bude otkacila Rusije tada se moze reci da se koliko toliko resila i tog UDBA-skog sljama.Mada mislim da ce pre Srbija nestati nego sto ce se to desiti a nestanak je blizo.
 
Ma pricam o onima jos od drugog svetskog rata.Mada jeste sve je to ista UDBA druzina. Kada se Srbija bude otkacila Rusije tada se moze reci da se koliko toliko resila i tog UDBA-skog sljama.Mada mislim da ce pre Srbija nestati nego sto ce se to desiti a nestanak je blizo.
ni ja ne pricam o drugom sv ratu no cedu titoisticke udbe sredinom i krajem osamdesetih pa nadalje...


rusija nema nikakve veze sa titoistickom udbom... titoisti su se otarasili i okrenuli ledja rusiji...

na stetu srba...
 
Zapamtite, njegovo ime je Aleksandar Vučić i večeras je u Raški rekao Srbima da će prvi poginuti, ali naš narod neće dati. Postoje ljudi koji žive za Srbiju, a ne za sebe - napisao je Vučićević na Tviteru.
On kao predsednik i treba da bude primer svima i u prvim redovima ode na Kosovo :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Srbija realno nema resurse ni za 7 dana ratovanja.
za kolik odana imaju sipci resurse pa i citava albanija a da im ne pomaze niko?

sta mislis?

ja bih eto jedva doceka oda se dopusti da mi i albanija rascistim ozauvjek probleme...

pa da im samo capice bele ostanu na povrsini jadranskog mora...


jer dok je tirane nema mira u srbiji makedoniji crnoj gori...
 
za kolik odana imaju sipci resurse pa i citava albanija a da im ne pomaze niko?

sta mislis?

ja bih eto jedva doceka oda se dopusti da mi i albanija rascistim ozauvjek probleme...

pa da im samo capice bele ostanu na povrsini jadranskog mora...


jer dok je tirane nema mira u srbiji makedoniji crnoj gori...

Ma koji spici oni su ziabrali pravog saveznika tako da za resurse brige nemaju.Samo idioti idu u rat bez saveznika. A Srbija nema ni jednog a i kad ga kao ima to je shatro saveznik. Srbija dole ne bi napala tamo neko Kosovo nego NATO.NATO je na Kosovu. Mada s obzirom da se isti ne uzbudjuju nista a i njihovi predstavnici se ne oglasavaju jasno je da je ovo samo igrokaz za tipa Tihi i slicno. Sve je ovo dogovorena prica a ovo je igranka za srpsku publiku.
 
Zapamtite, njegovo ime je Aleksandar Vučić i večeras je u Raški rekao Srbima da će prvi poginuti, ali naš narod neće dati. Postoje ljudi koji žive za Srbiju, a ne za sebe - napisao je Vučićević na Tviteru.
Tako je pricao i srbima u hrvatskoj a tamo srba vise nema.Tesko onom koga Vucic brani i kome Ana decu pravi.
 
Istraživanje Demostata pokazalo je da 37 odsto Beograđana smatra da je Kosovo već nezavisno, dok 49 odsto ispitanika po cenu ne ulaska u EU ne bi se odreklo Kosova i Metohije.
Kada je reč o konkretnim pitanjama, Mihailović ističe da je istraživanje imalo sedam ili osam pitanja u vezi sa Kosovom, a neki od najiteresantnijih podataka su da se 70 odsto ispitanika ne slaže sa tvrdnjom da ukoliko bi trebalo ponovo ratovati sa Albancima ukoliko bi to bila cena za odbranu KiM, a sa tim se slaže 9 odsto.

https://nova.rs/vesti/politika/vise...a-smatra-da-je-kosovo-vec-nezavisno/?ref=push
 
Poslednja izmena:
Srbija realno nema resurse ni za 7 dana ratovanja.
Nema opremljenje i obucene rezerve, do sada je bilo potrebno da se 100.000 rezervista pozove obuci,naoruza da drzava ima ljudstvo za rat na koje moze da racuna.Ako misle da ce to uraditi tako sto ce hapsiti po kucama,kaficima i kockarnicama ljude za rat od te rabote nema nista.Prdeknuli ste u cabar.Ovo sta ima drzava od oficirskog kadra nedo bog ni siptarima, to su guzicari i poltroni koji su u vojsci iz licnog interesa a ne drzavnog i narodnog.
 
Ma moze cela Srbiaj da se digne na oruzje nece siptari ratovati zna se ko ce se pozabavi temom. A inace ti je realnost da asko bi doslo do rata pa vecina bi zapalila iz Srbije jel je svima pun K Kosova. Mlade zabole za isto.Matori isto im je preko glave. NATO bi zbog rata u Ukrajini ovaj put brzinski zavrsio posao ovde za 7 dana bi ti poravnali sve ,uveli totalne sankcije i vratili Srbiju u kameno doba. Za 10 godina ostalo bi ti mozda 2-3 miliona stanovnika sa prosekom starosti 55-60 godina.


Sto nisi zapalio slugo NATO pakta sta cekas?

Mi cemo ratovati za nasu zemlju ako treba znaj, ali vama zlotvorima je necemo predati u vlasnistvo.
 

Back
Top