Da li Srbija ulazi u novi rat?

Sa nase strane makar 50.000 spremno ovamo a sa siptarsko natovske videcemo

Al da je spremno sve za rat jeste to odmah da ti kazem.

Ima i dobrovoljaca iz Republike Srpske i Madjarske.

Madjari se bore na nasoj strani.
Lupetaš gluposti i ne znaš ništa po običaju. Aktivnog sastava jedva da ima 13000, možda i manje. Na četiri tenka dolazi jedna posada. Raspad sistema potpun. A tu je i NATO.
 
Nisi racunao policijski sastav + dobrovoljce kojih ima dosta.
Ma moze cela Srbiaj da se digne na oruzje nece siptari ratovati zna se ko ce se pozabavi temom. A inace ti je realnost da asko bi doslo do rata pa vecina bi zapalila iz Srbije jel je svima pun K Kosova. Mlade zabole za isto.Matori isto im je preko glave. NATO bi zbog rata u Ukrajini ovaj put brzinski zavrsio posao ovde za 7 dana bi ti poravnali sve ,uveli totalne sankcije i vratili Srbiju u kameno doba. Za 10 godina ostalo bi ti mozda 2-3 miliona stanovnika sa prosekom starosti 55-60 godina.
 
Lupetaš gluposti i ne znaš ništa po običaju. Aktivnog sastava jedva da ima 13000, možda i manje. Na četiri tenka dolazi jedna posada. Raspad sistema potpun. A tu je i NATO.
Vidis da je covek poremecen.Cuj Madjarska ce da se bori an nasoj strani ahahaha.Pa posto NATO zavrsi posao verovatno ce Madjarska da pripoji bar deo Vojvodine ako ne i celu.A verovatno ce i mnogi Srbi biti za to posto im je dozlogrdilo i Kosovo i bagra rusofilska koja vodi Srbiju decenijama
 
Ma moze cela Srbiaj da se digne na oruzje nece siptari ratovati zna se ko ce se pozabavi temom. A inace ti je realnost da asko bi doslo do rata pa vecina bi zapalila iz Srbije jel je svima pun K Kosova. Mlade zabole za isto.Matori isto im je preko glave. NATO bi zbog rata u Ukrajini ovaj put brzinski zavrsio posao ovde za 7 dana bi ti poravnali sve ,uveli totalne sankcije i vratili Srbiju u kameno doba. Za 10 godina ostalo bi ti mozda 2-3 miliona stanovnika sa prosekom starosti 55-60 godina.
Ajde nemoj da plasis ovaj narod tukli smo se mi i sa turcima da necemo sa natom.
 
Vidis da je covek poremecen.Cuj Madjarska ce da se bori an nasoj strani ahahaha.Pa posto NATO zavrsi posao verovatno ce Madjarska da pripoji bar deo Vojvodine ako ne i celu.A verovatno ce i mnogi Srbi biti za to posto im je dozlogrdilo i Kosovo i bagra rusofilska koja vodi Srbiju decenijama
Pa da, Mađarska koja je u NATO će ratovati sa nama protiv NATO. Orban je svakakav, ali nije budala.
Da, očekujem u tom slučaju mnoooogo zahteva za mađarsko državljanstvo.
 
Nema rata bez Jasera Arafata,salu na stranu Srbija nije spremna za rat Vucic i njegovi pederikosi pucaju iz prazne.Ovaj jadni narod mogu samo da uvedu u tragediju i nestanak drzave.
Vrlo je moguće da se žvalonja dogovorio sa svojim biznis partnerom Kurtijem da dođe do neke nesreće, izgine neka sirotinja kod nas i kod njih, ko ih yebe ionako, i onda žvalonja kaže (uzdah) eto mi smo pokušali (uzdah) ali u cilju mira i stabilnosti (uzdah i dizanje naočara srednjim prstom), eto ja sam morao...
 

Back
Top