Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto???

Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oteto????

  • DA

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Odstupili smo od teme i pitanja, tj. ne zna se kada ce biti taj sukob, daj Boze da ce biti ove godine, i videcemo tek tada sta ce biti, ova tema ipak ima malo drugaciju funkciju, koju izgleda nisam dobro objasnio pa cu opet, dakle, ovde se ne govori o tome kakva je snaga nase Vojske, koju je, ponovicu po 1000-ti put, unazadio i upropastio Shutanovac, ovo nije tema o Srbima kao ljudima koji nece u sukob ako se desi i koje briga za Kosovo, posebno one prognane, a mnogi prognani zale za svojim mestom i zele se vratiti, jer se ne osecaju u mestu gde zive srecno(medju njima sam i ja), tema je sledeca i nadam se da ce krenuti u tom smeru, dakle: DA LI SU SIPTARI ZASLUZILI I DA LI SRBI TREBAJU DA SUKOBOM I VRACANJEM ZA SVE STO SU NAM URADILI VRATI KOSOVO ILI NE???? To je pitanje.

A, kao sto sam najavio, ovo ce biti tema o desavanjima na Kosovu, incidentima, i tema gde cemo se, koliko mozemo ovako, podsetiti sta su nam sve Siptari uradili i zato sam je otvorio. Zamolio bih nekoga koji je mozda ucestvovao u diskusiji teme koja ce mi biti potrebna da dopunim ovu, a ciji naziv ne znam, ali svakako znam da se radi o koliko se secam spisku ubijenih Srba od pocetka devedesetih pa naovamo i svih incidenata koji su se izdesavali, dakle, molio bih nekoga ako poseduje neko arhivu ili slicno, da ovde to postavi, ili mi da link te teme, ako zna za nju, i ako je ucestvovao u njoj..
 
Ali ne "diplomatskom silom", kao sto je i dosad, i cije se "diplomatije" rezultati vide, vrlo malo je Srba na Kosovu ostalo, Siptari jasno porucuju svakim incidentom (sve cescim i cescim) da se nece smiriti dok zadnjeg Srbina ne zakolju ili proteraju sa Kosova(ova prva opcija im je vise bliza), u ovoj temi nece biti velike mrznje i svadje o ovome, ako to neko ne odluci drugacije, u ovoj temi cemo se podsetiti i svih zlocina Siptara i siguran sam da ce i mnogi shvatiti da je to jedino resenje, u ovoj temi nece biti mesta bezrezervnoj mrznji prema Siptarima, ali se pitanje teme ipak namece kao takvo, ja kazem: ne. Svaki Srbin ima puno pravo da tako misli posle UCK i 17.marta, i mnogobrojnih zlocina pre i posle toga, Siptara nad Srbima, to je cinjenica, kao sto je i cinjenica ova opaska na pocetku ovog pocetnog posta o razmisljanju Siptara, svi znamo i za "Albansku Nacionalnu Armiju", iliti siguran sam naslednike OVK(UCK), ANA, za koju znamo jos od 2007. i za koju znamo da su dosta puta posle te godine i proglasenja nezavisnosti Kosova pretili Srbima, tako da je cinjenica da se nece smiriti dok se zadnji Srbin ne istrebi. Pa i ne sa Kosova, mnogi vec pominju i "sve do Nisa", a znamo i stanje stvari sa Kursumlijom, zadnjim incidentom i "kravom", zadnji, jer se zadnji i desio, ali poslednji nikako. Pitanje na anketi je jasno, postavljace se i dosta dokaza, sa moje, a i nadam se drugih Svesrpskih forumasa, zasto bi trebalo biti tako. Krenimo.
Лоша анкета, јер су питања лоше постављена.

Опет, као и у већини случајева, по среди је - недостатак осећаја за тренутну реалност.
 
Pa upravo tako..



Nece biti tesno, zato sto Siptari cine vecinu na Kosovu!!! z:mrgreen:



To se jednom dogodi, a samo nastavite da provocirate Srbe(ne znam da li si Siptarija, izgledas mi tako ) i necete dugo cekati, deset godina, deset godina, stigao je krajnji stadijum, veruj mi. z;)



Aha... Dakle, vojnik nije hteo na Kosovo, a problem je u vodniku koji je ocigledno bio veliki olos i kukavica???

nije hteo rezervista....a vodnik mi je bio zemljak iz mesta garasi/dobili ime po iliji garasaninu/ vodnik je isao i odradio posao odlicno...
 
momentalno izgleda kako izgleda, ameri imaju prekidac u ruci

sutra kad im zaigra teroristicka mecka sa kosova i metohije, molice srbe da pacifikuju siptare i okrenuce se prekidac. siptari dobo znaju jezik sile i lako ce da se adaptiraju na nove uslove. vece je pitanje sto mi sa njima da radimo

ovo gore je jedna od opcija...realna doduse. ima i drugih

ma najveci je problem sto se sve nece zavrsiti na kosovu...nagrnuce oni i severnije prema nisu, kursumlija je vec na granici a sire se i dalje...a drzava nista adekvatno ne preduzima....
 
Нема те дипломатске силе. Кад се једном изгуби територија на којој немаш своје становништво, она је изгубљена заувек. Кад данас не постоји политичка воља нити народно расположење да се иде у рат за враћање Косова, тек неће постојати за 50 година кад на Косову буду живели неки нови млади Албанци, а у Србији неки нови млади Срби који неће ни памтити да је Косово икад било у Србији, већ ће о томе учити у књигама.

Већ ни данас нису живи они који памте време када су Срби на Косову били већина.

Ново време доноси нове интересе. Нема више народа, држава и државних интереса, осим када су у питању мега-државе типа САД, ЕУ, Руске федерације или Кине, постоји само интерес крупног капитала. Ако будући српски привредници буду пронашли начин да искоришћавају ресурсе Косова и зарађују на њему, они ће први бити ти који ће спречавати да се било шта мења. Народ ту неће имати никакве штете и никакве користи, јер појам независности државе на Балкану већ полако улази у историју, а постојаће само економски и престижни ривалитет засебних европских провинција Србије, Хрватске, Бугарске и осталих.

Bolje da Srbi nestanu (a nece nikad) nego da im se takav scenario dogodi, da za 50 godina bude tako, ali ja sam zapamtio reci Sinise Kovacevica u Piramidi posle proglasenja nezavisnog Kosova koje glase otprilike ovako: "Za godinu, 5, 10 ili 50, Kosovo ce biti Srpsko, milom ili silom, Kosovo ce se vratiti, tu nema izostanka."

pun je hag takvih koji su klali... ubijali... bilo bi lepo da se malo zainteresujes za te koji otplacuju po hagu za ono sto su uradili

Bas tako....

Samo fale vojnici OVK....

I Ramus, Agim, Hasim....

I gotovo....
z;)

Sad je i sezona za '' ratovanje '' topla soba, nakrkani, dok je prolece i jesen rezervisano za proteste z:mrgreen:

Jesi li cula za "sezonu lova na Siptare"??? z:mrgreen:

momentalno izgleda kako izgleda, ameri imaju prekidac u ruci

sutra kad im zaigra teroristicka mecka sa kosova i metohije, molice srbe da pacifikuju siptare i okrenuce se prekidac. siptari dobo znaju jezik sile i lako ce da se adaptiraju na nove uslove. vece je pitanje sto mi sa njima da radimo

ovo gore je jedna od opcija...realna doduse. ima i drugih

A, ovo je nemoguce.

Siptari su videli prijatelja, ustvari, sta ja lupam, MAMICU koja ih svaki put stiti, kad im neko nesto prebaci, i odmah se sprema na "vojni odgovor", a Ameri ce to ciniti dok imaju interes od njih, a njihov interes je da Srpski narod nestane, a mi necemo to dozvoliti, zar ne??!

Joj sto volim te papirne borce.....koji bi se borili do poslednje kapi krvi, ali tudje ( ako moze). Aman ljudi bilo je prilika da ratuje i za Kosovo i za svaku drugu svetu Srpsku zemlju. I da li se ratovalo? Jeste. I jel bila pusagija? Jeste. Pa molim lepo, sacekajte malo, da se rode vojnici, da se malo radi i zivi u miru. Nema potrebe da svaka majka bar jedno dete u ratu izgubi. A i natalitet je do moga, alo bre ljudi pa ovde nema potrebe da bude rata, ovaj narod ide DOBROVOLJNO u kolektivno samoubistvo ,gledano na duzi period. Ako ovde i bude nekog rata za 20-30 godina, Srbi u njemu nece ucestvovati. Bice ih u tragovima, a ratovace Jung Li Dao i A Vi kako te. Samo jos rat treba da sto pre iscezne Srpski narod?

Siptara ima mnogo, zato sto imaju po nekoliko zena i njihov "muslimanski zakonik" je da im zene budu obucene do grla, a ustvari su one najvece *****, pa sa tom koincidencijom, mi dolazimo do zakljucka zasto Siptari rastu... z;)
 
DA LI SU SIPTARI ZASLUZILI I DA LI SRBI TREBAJU DA SUKOBOM I VRACANJEM ZA SVE STO SU NAM URADILI VRATI KOSOVO ILI NE???? To je pitanje.

Јесу, заслужили су. Али ови Албанци, данас. Да ли ће њихови потомци у будућности заслуживати да то исто претрпе од наших потомака, то ћемо тек видети, јер се ту историја често врло грубо поигра. Отприлике као и питање да ли би ти данас убила и опљачкала неког младића за којег знаш да је његов чукундеда убио и опљачкао твог пре 100 година, или би рекла "Пусти, шта је било, било је". Поготово ако тај његов потомак испадне неки поштен човек.
 
Лоша анкета, јер су питања лоше постављена.

Опет, као и у већини случајева, по среди је - недостатак осећаја за тренутну реалност.

Ja sam postavio konkretna pitanja, jednostavno, mislis li i kako je trebalo drugacije???

nije hteo rezervista....a vodnik mi je bio zemljak iz mesta garasi/dobili ime po iliji garasaninu/ vodnik je isao i odradio posao odlicno...

Cekaj, cekaj.... Zasto je VODNIK stavio REZERVISTI pistolj u usta, zato sto je REZERVISTA cuo pricu o NEODLASKU na Kosovo, zato sto nije trebao da cujem, ne razumem????

@ Mikica_KS reci zemljace sta te muci ? U dva reda napisana pravilno srpski...Hajde sad polako ponovo.

Muci me... znas sta me muci?? Ovo me muci:


Jel' ti jasno??

ma najveci je problem sto se sve nece zavrsiti na kosovu...nagrnuce oni i severnije prema nisu, kursumlija je vec na granici a sire se i dalje...a drzava nista adekvatno ne preduzima....

A mi cemo to dozvoliti i unapred se predati???!


Od drzave da se ne nadamo, iako Dacic ne radi los posao(uostalom i svi ostali iz SPS-a, ali se zna ko je i STA je vecina.. ), ali jednostavno, ne mozemo da se nadamo sa "Mediteranskim Decanima".....
 
Ja sam postavio konkretna pitanja, jednostavno, mislis li i kako je trebalo drugacije???



Cekaj, cekaj.... Zasto je VODNIK stavio REZERVISTI pistolj u usta, zato sto je REZERVISTA cuo pricu o NEODLASKU na Kosovo, zato sto nije trebao da cujem, ne razumem????



Muci me... znas sta me muci?? Ovo me muci:


Jel' ti jasno??



A mi cemo to dozvoliti i unapred se predati???!


Od drzave da se ne nadamo, iako Dacic ne radi los posao(uostalom i svi ostali iz SPS-a, ali se zna ko je i STA je vecina.. ), ali jednostavno, ne mozemo da se nadamo sa "Mediteranskim Decanima".....

ma sta je nejasno...??? vodnik je cuo da se rezervista dogovara sa nekim i daje 500 DM da ga oslobodi da ne ide na kosovo----rezervista jos imao porodicu na kosovu...
 
da ne bude zabune - smatram da su siptari sa svojim osvedocenim teroristickim vodjama izvor izvesbnih buducih neprilika, sukoba, pa i oruzanih

nece se oni smirriti, a nemaju gde nego na srbiju, a i ekonomski su propali pa mora neko da ih izdrzava

tako da mi necemo imati puno izbora, samo bi bilo bolje da sami biramo mesto i vreme

Pa ovo sam cekao, da konkretno kazes i to je i poenta ove teme!!! ;)

Јесу, заслужили су. Али ови Албанци, данас. Да ли ће њихови потомци у будућности заслуживати да то исто претрпе од наших потомака, то ћемо тек видети, јер се ту историја често врло грубо поигра. Отприлике као и питање да ли би ти данас убила и опљачкала неког младића за којег знаш да је његов чукундеда убио и опљачкао твог пре 100 година, или би рекла "Пусти, шта је било, било је". Поготово ако тај његов потомак испадне неки поштен човек.

Ko prica o potomcima??? Nismo mi mudze i Turci pa da ubijamo na osnovu toga, zasluzili su oni koji su poklali Srbe i koji planiraju TEK da kolju Srbe i Srpsku decu, oni ce prvo doziveti istu sudbinu kao i oni od cijih su ruku stradali, pa ce u paklu da placaju jos gore, jer to nisu dovoljne muke kakve su zasluzili!!!


Jesi li cula za "sezonu lova na Siptare"??? z:mrgreen:



Zemljace ovoga puta ti je oprosteno, drugi put sledi ti prijava kod moderatora za ispoljavanje fasizma i zagovaranje nasilja !!! Jasno !!!

Prvo nauci da citiras :cepanje: :rotf:


OK, ovako cemo, da ne bi "mi Srbi" ispali koljaci i silovatelji i a vi Siptari "dobri i nevini ljudi", sto se videlo na snimku koji sam postavio, lepo cu ti postaviti jedno pitanje: Da li TI mislis, ako se pukim slucajem, nekad, negde, mozda, uskoro, desi neki sukob izmedju vas i nas, i kada bi Srbi probili granicu sa Kosovom, da li ti mislis, da bi nas vi sve potamanili i za svagda nas istrebili i u sukobu pobedinici postali??? Ajde, reci mi..
 
Ja sam postavio konkretna pitanja, jednostavno, mislis li i kako je trebalo drugacije???


Muci me... znas sta me muci?? Ovo me muci:


Jel' ti jasno??

Svakoga muci svoja boljka !!!

batajnica%20grobnica.jpg



Masovna grobnica Batajnica


385443_Slavenka_01.jpg
 
Bolje da Srbi nestanu (a nece nikad) nego da im se takav scenario dogodi, da za 50 godina bude tako, ali ja sam zapamtio reci Sinise Kovacevica u Piramidi posle proglasenja nezavisnog Kosova koje glase otprilike ovako: "Za godinu, 5, 10 ili 50, Kosovo ce biti Srpsko, milom ili silom, Kosovo ce se vratiti, tu nema izostanka."



Bas tako....

Samo fale vojnici OVK....

I Ramus, Agim, Hasim....

I gotovo....
z;)



Jesi li cula za "sezonu lova na Siptare"??? z:mrgreen:



A, ovo je nemoguce.

Siptari su videli prijatelja, ustvari, sta ja lupam, MAMICU koja ih svaki put stiti, kad im neko nesto prebaci, i odmah se sprema na "vojni odgovor", a Ameri ce to ciniti dok imaju interes od njih, a njihov interes je da Srpski narod nestane, a mi necemo to dozvoliti, zar ne??!



Siptara ima mnogo, zato sto imaju po nekoliko zena i njihov "muslimanski zakonik" je da im zene budu obucene do grla, a ustvari su one najvece *****, pa sa tom koincidencijom, mi dolazimo do zakljucka zasto Siptari rastu... z;)

***** bre siptare, nego da li ti je poznato da natalitet kod Srba ima ispred minus???z:(z:(z:(
 
ma sta je nejasno...??? vodnik je cuo da se rezervista dogovara sa nekim i daje 500 DM da ga oslobodi da ne ide na kosovo----rezervista jos imao porodicu na kosovu...

Pa ima, tek sam sad shvatio, procitaj jos jedanput i zamisli da nisi citao pa vidi zasto sam pogresio i mislio da je vodnik kukavica, a to ne menja moje misljenje o tvojoj prici, samo sto sada ulogu kukavice i obicnog olosa koji je zalutao u Vojsku ima- vojnik.... z;)

A da citiram i odgovorim na jedan tvoj post na koji sam, ne znam kako, tek sad naisao....
pa vidis...slazem se ja sa tobom u mnogome...ali ako nisi cuo al verujem da jesi da su svi obavestajni podaci govorili da su siptari bili spremni da na svakog poginulog srbina zrtvuju 5 siptara....vidis koliko su bili spremni vise da zrtvuju za kosovo...ja ti dizem kapu sto si otisao tek 1999..ali kosovo su izdali drzavni organi a posle i srbi koji su otisli daleko pre..i promenili demografsku strukturu....izdala je srbija kao drzava---i sad nema nikakvo resenje...samo laze i zamajava jadan narod dole ....albanci su samo uspesno iskoristili sve mane SFRJ,srbije i srba sa kosova....surova istina---al istina...

Znaci, Siptari su ubijali svoje zbog Srba???! Molim te?!?!!


Mislis da sam ja otisao '99 milom??? Opet kazem, ne bih bio ziv da nisam, ni ja ni porodica, a i dan danas zalim za svojim Obilicem i naravno volim Kosovo vise od svega, i boricu se za njega!!!
 
Ja sam postavio konkretna pitanja, jednostavno, mislis li i kako je trebalo drugacije???


Muci me... znas sta me muci?? Ovo me muci:


Jel' ti jasno??

Svakoga muci svoja boljka !!!

batajnica%20grobnica.jpg



Masovna grobnica Batajnica


385443_Slavenka_01.jpg

Je li stvarno hoces da se "takmicimo" u zlocinima???

***** bre siptare, nego da li ti je poznato da natalitet kod Srba ima ispred minus???z:(z:(z:(

Odgovor ti je na dnu mog citiranog posta, a ono pod zvezdicom sto sam napisao na kraju znaci- kur.ve.... z;)


Kako ova slika govori vise od hiljadu reci......
 
Ja sam postavio konkretna pitanja, jednostavno, mislis li i kako je trebalo drugacije???
..
Срби ће вратити Космет онда, када се, као и 1912, опет стекну повољне историјске прилике.

Дотле, само треба да - не забораве.

:snesko5:
 
vise puta citam da neki forumasi vole kosovo vise od svega. i spominju mesto gde su ziveli pre "proterivanja". koliko mi je pozanto, u svakom mestu i dalje zive srbi, negde ih ima manje, negde vise, ali ih ima. i pitam se, da li ti koji su ostali vole manje kosovo od ovih koji su junacki napustili kosovo.

Ja sam vec rekao zasto sam napustio Kosovo, ali cu tebi da ponovim, vidim da si malo vuglo.... DA MOJU PORODICU I MENE SIPTARI NE BI MASAKRIRALI!!!!

Eto zato, posle toga se u tu kucu uselio Siptar, a mi dobili neki bezvezni novac od advokata za nadoknadu za veliku kucu koju smo imali. Sad kontas??!

Gde ih bre ima?? U Pristini?? Podujevu?? Gnjilanu?? Kosovom Polju???

Po hiljadu, a nekad na 100.000 hiljada, a i te hiljade zelite istrebiti i bi vi da nemaju bodljikave zice u dvoristima kuca i da izlaze bar do prodavnice.

Nemoj molim te, da mi dirigujes, da ne upotrebim onaj izraz "Ko o ocemu....", jer znam da si vrlo hrabar i odvazan i da ces me odmah prijaviti, za "sirenje mrznje", dok si ti na Srpskom Forumu samo da bi psovao i bio protiv Srba..

Срби ће вратити Космет онда, када се, као и 1912, опет стекну повољне историјске прилике.

Дотле, само треба да - не забораве.

:snesko5:

I desice se, vrlo brzo.


A necemo zaboraviti, NIKAD!!!!!
 
Лоша анкета, јер су питања лоше постављена.

Опет, као и у већини случајева, по среди је - недостатак осећаја за тренутну реалност.

u varsavskom getou, jevreji su imali svoje organe vlasti, cak i neku vrstu policije. i izvrsavali su sva nemacka naredjenja iz osecaja za trenutnu realnost

da ne produbljujemo osetljivu temu
 
Poslednja izmena:
Je li stvarno hoces da se "takmicimo" u zlocinima???



Odgovor ti je na dnu mog citiranog posta, a ono pod zvezdicom sto sam napisao na kraju znaci- kur.ve.... z;)



Kako ova slika govori vise od hiljadu reci......

Ajmo lagano, eto ja obojene smatram gradjanima ne 2. reda nego 32. reda ali za zenske clanove tih grupa ne govorim da su tutke. Jer time govoris vise o sebi nego o njima. One su takve kakve su, i to je gotovo, a sada do izrazaja onda dolazi to da li si Ti bolji ili ne. Dabome, elem mene ne zanima njihov natalitet, mene BRINE natalitet Srpskog naroda. A to nije natalite u drzavi Srbiji, ne komsija. Jer u Srbiji zive i potomci plemena Ko Mi Mako Sako i A Vi Kako te. A kod pomenutih natalitet cveta. A kod Srba u dubiozi, jedino koj Kum radi nesto po tom pitanju! Dvoje dece, trece na putu i cetvrto u planu. E o tome ja govorim. A I referendumsko pitanje je lose , jer se zaboravlja da se svaki rat zavrsava mirom. A i ne bih da palamudim o tome kako bi i taj rat bio koban po Srbe nevezano sa tim da li bi oni pobedili ( ali ne samo moralno....) Jer bi onda na svetoj Srpskoj zemlji ziveli Sako i Kako Te....
 

Back
Top