Da li su Srbi koji zive u Inostranstvu i imaju drugi pasos, su se odrekli Srbije kao sto kaze Jovanov, Bokan, Glisic...?

Kako nije iznad zakona? Pa vidiš da se i ne pominje više? Znači ipak je iznad zakona.

Nego, kaži mi ovako kao čovek, jel ti malo gadno kad ovako botuješ? Evo, piši na pp ako ti je ovako mučno i blam.

Prvo ide priča "Ko kaze da je ukrao? Zuti mediji? Oni koji po pamet idu u strane ambasade?", a onda kad ti dam dokaz da je rekao neko ko sedi uz skute Vučiću, onda odjednom više nije bitno ni ko je rekao, ni šta je rekao, već se krene sa "sve će se riješiti".

Mene bi bio malo blam iskreno.
Sto ce me biti blam...vazno samo da se sprijece placenici stranih ambasada da ruju i unistavaju progres Srbije 😁 Ti na pitanje odgovaras pitanjem i mene bi trebalo biti blam. Jesu li ukusni sendvici iz njemacke, engleske i americke ambasade?
 
Sto ce me biti blam...vazno samo da se sprijece placenici stranih ambasada da ruju i unistavaju progres Srbije 😁 Ti na pitanje odgovaras pitanjem i mene bi trebalo biti blam. Jesu li ukusni sendvici iz njemacke, engleske i americke ambasade?

Pa, ako mi dokažeš kako ja tačno imam povezanost sa bilo kojom ambasadom ili bilo čim što sam naveo, onda možemo i da diskutujemo.
 
Mi vec diskutujemo, s tim da ja zelim Srbiji dobro, a ti je zelis survati u propast.

Za moju zemlju moja familija dala 22 ili 23 člana samo u poslednjih 30 godina, ostali bez svega, proterivani, imamo medalje za zasluge državi, ratne heroje.

Kaži mi, šta imaš ti? I kaži mi, da li ja želim survati Srbiju u propast jer ukazujem na lopovluke obe strane?

Znači patriota si samo kad napadaš opoziciju? Vlast ne sme da se dira i oni pošteni svi?
 
Za moju zemlju moja familija dala 22 ili 23 člana samo u poslednjih 30 godina, ostali bez svega, proterivani, imamo medalje za zasluge državi, ratne heroje.

Kaži mi, šta imaš ti? I kaži mi, da li ja želim survati Srbiju u propast jer ukazujem na lopovluke obe strane?

Znači patriota si samo kad napadaš opoziciju? Vlast ne sme da se dira i oni pošteni svi?
Dzaba ti kad nisi ni ti ni oni spoznali Spasitelja, AV
 
Putuj Evropo nemoj vise cekati na nas. Putuj Planeto super smo se druzili, nama je lepo kako smo zasluzili...
Ne znam kakve veze vi boljševici imate sa modernom Evropom kad se ista borila protiv vas 45 godina, a i šire?!:whistling:
@tema - Ne vidim problem da se odreknemo Srbije ako nas za istu ništa pozitivno ne vezuje.:ok:
 
Naravno, on je Srbski Mudrac. Kao što postoje Sionski Mudraci, tako postoje i Srbski Mudraci, gde spadaju Mudri Dragoslav, Mudri Milomir, Mudri Dejan Lučić, Mudri Ljuban Karan, Mudri Boža Spasić, itd.

Не заборави Сима Премудрог (Спасића)... :lol:
 

Back
Top