Da li su Srbi koji zive u Inostranstvu i imaju drugi pasos, su se odrekli Srbije kao sto kaze Jovanov, Bokan, Glisic...?

Da li si upravo rekao da Krajisnici, crnogorski i bos.Srbi nisu pravi Srbi? Samo si malo upakovao na taj prefinjeni zapadni nacin!
Mislim da ne znas da citas; sve je vise nego jasno. Svim Srbima koji hoce da rade u drzavnoj sluzbi je dovoljno srpsko drzavljanstvo; a za ministarska i visa mesta bi morali da su i rodjeni u toj drzavi.
Resenje je Kraljevina Srpskih Drzava, a do tada da ministruju u svojim srpskim drzavama; Srbiji, Crnoj Gori i Republici Srpskoj.
 
Морам признати да је мало чудно да лидер једне од опозиционих странака има двојно држављанство.Није рођен у Француској, родитељи му нису били на привременом раду у Француској, али он има и француско држављанство.
znaci uzeli bi nama srpsko, a ne smeta vam brnaba kojoj je "lijepa nji'ova" domovina, zaboravih koje ostrvo, ona ti ne smeta , kao i masi koja nije rodjena u srbiji, za razliku od nas koji jesmo? vise vam mi smetamo od onih koji nisu ni rodjeni u srbiji? volite da ste strana kolonija, da druigi ostvaruju svoje interese, stranci, na racun srbije? ja koji sam rodjen u srbiji bih bar uvek imao samo interese srbije na pameti, a onaj koji nije, on[a] samo gleda interese inostranstva, odakle je dosao/la u srbiju, ko ga je poslao da njegovu agendu sprovede.

inace, kad smo kod milosa

Милош: Опозиционе странке које излазе на изборе су као овце које ће Вучић да ошиша

 
Poslednja izmena:
Mislim da ne znas da citas; sve je vise nego jasno. Svim Srbima koji hoce da rade u drzavnoj sluzbi je dovoljno srpsko drzavljanstvo; a za ministarska i visa mesta bi morali da su i rodjeni u toj drzavi.
Resenje je Kraljevina Srpskih Drzava, a do tada da ministruju u svojim srpskim drzavama; Srbiji, Crnoj Gori i Republici Srpskoj.
Da da, ja ne znam da citam, a kod tebe Srbi prvog i drugog reda...nemoj da se ljutis onda kada vas ostale Srbe fina graCka raja iz kruga dvojke naziva tako kako naziva...btw.za mene ste svi isti, da ne bude zabune 😁
 
Da da, ja ne znam da citam, a kod tebe Srbi prvog i drugog reda...nemoj da se ljutis onda kada vas ostale Srbe fina graCka raja iz kruga dvojke naziva tako kako naziva...btw.za mene ste svi isti, da ne bude zabune 😁
Nafafaju mi se graCki seljacici iz kruge dvojke u trojci sa zenskim delom im familije; a ti ne znas da citas ni da rezonujes napisano; a nesto me mrzi da ti crtam. 😎
 
Da, šta će srbin iz krajine i srbin iz bosne u administraciji u srbiji? Da vuče interese Srbije u svoju krajinu, kao dok je bio komunista? Da ne kažem da radi isto kao što je radio u krajini za ustaše?
Ako hoće u državnu službu ne može da bude državljanin BiH, Croatie ili engleske fašističke države....neka bude kralj engleske, ali u Srbiji ne može da bude državni službenik....neka bude i šiptarin, ne može da ima dvojno državljanstvo Srbije i Švajcarske i da organizuje antisrpske nemire u sred srbije....
 

Back
Top