Da li smo probirljivi?

Mnogi su takvog mišljenja, da slobodne žene i muškarci, kako vreme odmiče, sve više i više biraju u traganju za partnerom, a ujedno imaju i veće zahteve prema osobi suprotnog pola, odnosno, osobi koja im se dopada. Da li se slažete da s godinama više biramo u traganju za partnerom? Da li se slažete da smo, kako vreme odmiče, zahtevniji prema osobi koja nam se dopada, dal to bila fizička privlačnost, ili privlačnost u svakom pogledu? :)

taman krenuh da ozbiljno odgovorim kada vidjeh ovo.... al' dobro, razmisljanje ti ide uz nadimak, niño....
 
Mnogi su takvog mišljenja, da slobodne žene i muškarci, kako vreme odmiče, sve više i više biraju u traganju za partnerom, a ujedno imaju i veće zahteve prema osobi suprotnog pola, odnosno, osobi koja im se dopada. Da li se slažete da s godinama više biramo u traganju za partnerom? Da li se slažete da smo, kako vreme odmiče, zahtevniji prema osobi koja nam se dopada, dal to bila fizička privlačnost, ili privlačnost u svakom pogledu? :)

Немам веће захтеве, чак ми се ни критеријуми нису променили, само, сада знам брже да препознам то што ми је битно, па више не губим време у истраживању. ;)
 
ja sam probirljiva

kako vreme odmice to vise znas sta hoces (pa naravno da postajes zahtevniji)...
a u to se uglavnom ne uklapa mnogo ljudi, a i ako se uklapa,
desi se da se ti ne uklapas u ono sta oni zele....i tako:)

e, baš tako
+ probirljiva sam upravo zato što mi ne treba otirač!
i u p.m. babine gatke i izreke iz vremena kad je bilo bitno udati/oženiti se po svaku cijenu,
pa makar to značilo i provesti život nesrećan, sa totalno pogrešnom osobom! :confused:
 
Stvarno ne razumem u čemu je poenta ovde..
Kao, ljudi ne treba da biraju sebi slično biće, sebi posebnu osobu..
A i nije da se tu radi o biranju tipa - ova trojica prolaze u drugi krug, ostali ste ispali..
Bzvz..
Mislim da godinama samo postaješ svesniji šta želiš, koga želiš, kakvu osobu..
A privlačnost ili se desi ili ne...
 
Pa kako ko, u principu smo tezi za uklapanje, svi vec formirane licnosti...a sa druge strane kad vidis ponudu i potraznju, nekako mozda uzaludno cekati na savrsenog..ma moze tu da se meri koliko hoces, to se ili oseti ili ne..moze meni neko biti "savrsen" u glavi, ali nesto fali. A moze da se desi da se zalepim za nekog ko na prvi pogled ne odgovara mojim kriterijumima..
Na kraju krajeva, svi mi biramo, sigurno niko nece biti sa nekim ko mu se ne dopada..
 
nemam pojma sta da kazem....mrsko mi da mrdnem oko bilo koga....upala sam u semu koja mi kako-tako odgovara i ne izlazi mi se iz nje...i zapatila sam skoro 3 godine...ali, pre bih ja to nazvala, tu slabu izmenu partnera, kao lenjost a ne izbirljivost.....
 
Mnogi su takvog mišljenja, da slobodne žene i muškarci, kako vreme odmiče, sve više i više biraju u traganju za partnerom, a ujedno imaju i veće zahteve prema osobi suprotnog pola, odnosno, osobi koja im se dopada. Da li se slažete da s godinama više biramo u traganju za partnerom? Da li se slažete da smo, kako vreme odmiče, zahtevniji prema osobi koja nam se dopada, dal to bila fizička privlačnost, ili privlačnost u svakom pogledu? :)

mislim da se kriterijumi cesto snizavaju, ali da tolerancija stvari koje mozes da progutas kod partnera pada sa godinama, pa mu ispadne da previse biramo
nesto sto sam tolerisala sa 20, sa 35 ne mogu, a narvno da mi se i zahtevi menjaju, od onih da ima biciklu, pa da mozemo zajedno da se vozikamo, do onih da je neko s' kim mogu da zamislim porodicu
 
Možda ljudi godinama menjaju prioritete , manje ih zanimaju jedne, a više neke druge osobine partnera. E pa sad, neki to mogu nazvati i probirljivošću i oceniti kao negativno ,ali ja smatram da je dobro imati kriterijume koji su realni i u skladu sa onim što i mi sami možemo nekome da ponudimo.Šta nam i ko odgovara znamo isključivo mi sami. Npr. ne može tamo neka xy osoba da komentariše da li sam ja probirljiva,da li zaslužujem to što od nekoga zahtevam ili dižem nos bez razloga i slično.
I ne mislim da probirač naiđe na otirač.
Ako tražimo manje od nečega što bi nas istinski usrećilo i ispunilo, ta osoba će za nas uvek biti otirač.
 
Mnogi su takvog mišljenja, da slobodne žene i muškarci, kako vreme odmiče, sve više i više biraju u traganju za partnerom, a ujedno imaju i veće zahteve prema osobi suprotnog pola, odnosno, osobi koja im se dopada. Da li se slažete da s godinama više biramo u traganju za partnerom? Da li se slažete da smo, kako vreme odmiče, zahtevniji prema osobi koja nam se dopada, dal to bila fizička privlačnost, ili privlačnost u svakom pogledu? :)

moze da (se ) bira u nedogled :)

biram po tome koliko je stvarno okej kao persona ~generalno~ za neku iole normalnu cicu mada ne razmisljam o tome u ovoj zemlji nista ozbiljno,prosto sve je nenormalno i covek ne moze da bude pametan samo prinudjen a to je za mene ponizavanje ljudskog dostojanstva
 

Back
Top