Da li je ovo bilo opasno otvoriti

Neverovatno! Pa gde su svi ti silni stručnjaci za Windblowse kada čoveku treba pomoć? Uopšte nemam pojma šta ti ovo znači! :zcepanje:
Добро, знам са прошле теме да је Фосил "духовит" , воли да се спрда. нема везе. Цинизам није знак снаге, напротив. Него, ја га пручешљах са Malwarebytes, нашао неких чуда али већином Progrаm files, да ли да ово бацим у карантин?
. pretnja12020-07-16_213336.jpgpretnja122222222222020-07-16_213336.jpgpretnja12020-07-16_213336.jpg
 
Добро, знам са прошле теме да је Фосил "духовит" , воли да се спрда. нема везе. Цинизам није знак снаге, напротив. Него, ја га пручешљах са Malwarebytes, нашао неких чуда али већином Progrаm files, да ли да ово бацим у карантин?
. Pogledajte prilog 732047Pogledajte prilog 732048Pogledajte prilog 732047
Naravno! Zato sam i 'duhovit' i ciničan jer nemam snage da uvedem Rad, Red i Disciplinu u IT industriju! Samo da znaš kako bi sve lepo radilo nakon toga! :super: Ako mene pitaš, BRIŠI sve to, kakav hebeni PUP?
 
Добро, знам са прошле теме да је Фосил "духовит" , воли да се спрда. нема везе. Цинизам није знак снаге, напротив. Него, ја га пручешљах са Malwarebytes, нашао неких чуда али већином Progrаm files, да ли да ово бацим у карантин?
. Pogledajte prilog 732047Pogledajte prilog 732048Pogledajte prilog 732047
Obavezno u karantin.nemoj nista sam brisati,jer neki malveri se tek aktiviraju kada se klasicno obrisu.Ovak ce se u karantinu samo obrisati posle izvesnog vremena,bez posledica.
 
Ево друже да појаснимо. Када други пут примиш мејл са некавим атачменом скини тај атачмент на комп али без отварања. Десни клик на њега и онда га неким антивирусним програмом скенирај (у твом случају Касперским) а онга га отварај и едитуј. Поздрав.
 
То обично и радим, али сада видим Ексел фајл, не помишљам ни на шта.
Иначе, када сам га први пут отварао, није ми искочило то упозорење. Него други пут, када сам нешто хтео да изменим.
Иначе, кад годи добијам Емаил, увек пише да га је атачмент неко проверио, код пошиљаоца, па када га снимим и отварам, реагује Капсеркси.
 
Хајде да не отварам нову тему: има ли негде линк за бесплатан Офис 10, портабле.
Хм, ја бих хтео бесплатно...
Има их на интернету доста, али да се не играм.
А за кај ће ми то?
Имам седмцу. Међуитм, када добијем неки Ворд фајл куцан у десетки или касније, пола речи ми састави па морам да их раздвајам. А тек фајл из 16-е, то је чудо како су некомпатибилни...
УЗ (унапред захвалан)
Заправо, скинух ова
Oceanofexe.com_Microsoft_Office_2010_Portable.zip
какав му је то океан, Бога питај.
У READ ME пише ово:
.Start the one .exe you need
2.When activation is required just press next
3.Enjoy
P.S
DO NOT DELETE THE FILE 'MSO14.dat' OR 'ProPlusWW.msi' AS THEYARE VITAL FILES AND THIS WILL NOT WORK WITHOUT IT!
Pogledajte prilog 732736
 
Naravno! Zato sam i 'duhovit' i ciničan jer nemam snage da uvedem Rad, Red i Disciplinu u IT industriju! Samo da znaš kako bi sve lepo radilo nakon toga! :super: Ako mene pitaš, BRIŠI sve to, kakav hebeni PUP?

PUP

PUPs, or Potentially Unwanted Programs, are programs that may include advertising, toolbars, and pop-ups that are unrelated to the software you downloaded. PUPs often come bundled with other software that you installed.
 
Дакле, то смо разрешили. Остаје ми проблем Офис десетка портабле. За Џ. Где да је нађем?
Него, зеза ме функција COPY. понекад морам 2-3 пута да притиснем СTRL C да би копирао нешто. Кликнем једном, отворим празан Воед дајл и видим да ми је празан Клипборд јер иконица за ПАСТЕ није активна.
А видите шта ми се често деси: Кликнем да снимим неки текст са интернета, отворим бланк Ворд, видим акривна иконица за ПАСТЕ, кикнем CTRL V
И шта добијем? Само ово слово L. То је оно L са Иконице за Србокор. Невероватно.
Како ли то може+ Чак ми понекад осакати србокор, да немам опцију за латиницу. Исече оно L. Сада није, када ово снимам, али понекад.
И тако осакаћено буде док не угасим комп.
LLLLLLLL2020-07-19_201552.jpg
 

Back
Top