Da li je moguce da devojka zatrudni tokom menstruacije????

Citao sam i cuo razne stvari na ovu temu, neki kazu da ne moze da se zatrudni tokom menstruacije, drugi da moze. Pa me zanima sta vi znate i koja su vasa iskustva o ovome!

Doba ovulacije zavisi od osobe do osobe.... :neutral:
Kod vecine devojaka je sredinom meseca,a opet ne mora da bude...
Cula sam za devojke koje su zatrudnele prilikom seksa za vreme mece
21. vek donosi i savremena sredstva za kontracepciju,pa je apsolutno nepotrebno rizikovati
:bye:
 
A da li je moguce da devojka zatrudni tokom neplodnih dana? Da ili Ne? Molim vas odg te mi ako znate, HVALA!

plodni su dani ovulacije tj kada se jajna celija izbacuje iz jajnika i tada je spremna za oplodnju...iz jajnika preko jajovoda krece ka materici...na tom tom njenom putu ako sretne sa spermatozoidom dolazi do oplodnje
dakle u toku neplodnih dana nista od ovoga se ne desava...tj nema jajne celije sposobne za oplodnju tako da je zacece nemoguce
 
plodni su dani ovulacije tj kada se jajna celija izbacuje iz jajnika i tada je spremna za oplodnju...iz jajnika preko jajovoda krece ka materici...na tom tom njenom putu ako sretne sa spermatozoidom dolazi do oplodnje
dakle u toku neplodnih dana nista od ovoga se ne desava...tj nema jajne celije sposobne za oplodnju tako da je zacece nemoguce

pa paz ovako..
od pitanja njegovog proslo tri godine..
nadam se da ima decaka i devojcicu..do sada:D
 

Back
Top