Da li je INSTITUCIJA izdajnik ?!

Sta mislite o INSTITUCIJI ?

  • Institucija je IZDAJNIK !

  • Institucija radi svoj posao najbolje sto moze !


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa ocigledno je da Srbiji ne ide bas najbolje ni na jednom polju, pa se sa tim namece i odgovor da radi najbolje sto moze, a druga opcija je da je covek klasicni izdajnik koji je primio $$$/vlast i sada odradjuje posao za koji je placen a protiv drzave i naroda koji vodi.
Kako je moguce da svi susedi imaju politicare(marionete) koji rade u njihovom interesu, dok Srbija vecno ima marionetu i budalu.

Он има тајни план, да засади плодоносно дрвеће где ће да рађају разне потрепштине за народ. Ево ово је прототип дрвета на коме рађају потрепштине за јебаче:

n1180745868_30240227_5308557.jpg
 
Пази кад се двоумим :eek:

Institucija je IZDAJNIK !
Institucija radi svoj posao najbolje sto moze !

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Можда је толико способан да једноставно не може и не уме да схвати
да је то шта ради и како ради
против интереса Срба и Србије,
па га због тога не треба проглашавати издајником, јел.

А можда ...
 
И за издају треба бити личност, а не манекен.

Он као и целокупна жута властодржакча гарнитура, су пуки гаулајтери, извршиоци налога.

Ако се вратимо на други предлог у анкети,
ако претпоставимо, да човек једноставно не уме боље,
поставља се питање квалитета френетичних бирача,
ко су ти људи, какви су?
Јер ако слепо подржавају сваки па и најпромашенији потез,
ако потпуно некритички заступају и аплаудирају десетинама и стотинама доказаних лажи, превара и подвала којима смо сви били изложени, а којима су у једном тренутку поверовали,
шта је то што их тера да и даље са истим жаром подржавају истог тог који све нас објективно не уводи у неку "светлу еуропску будућност", већ у све дубљу беду и безнађе ?

:eek::eek::eek:
 
mislim da je izdajnik i srbomrzac, nedefinisana marioneta
Подебљано овде важи једино за Шешеља, Кандићку, Бисерко, и сличну багру, остали су мање-више "само" себични неспособњаковићи, недефинисан, дакако, ако под тим подразумеваш безличност и пуко манекенисање.
 
BoTa u emisiji "Trenutak Istine"
Voditeljka : Borise, da li je Vasa institucija organizovana da rascepi Srbiju?
Boris: Pa gospodjno, naravno da NE, mi smo ipak demokratska drzava, ovo je uvreda za mene gospodjo, mi radimo za narod tako da je moj konacan odgovor NE
Voditeljka:Ok, gospodine Borise, sacekajmo da li je to istina....
Masina: TADICU LOPOVE, IZDAJICE LAZES BRE!
Boris: Ovo je nemoguce, kako bre ova masina nije namestena da laze? Pa zar vam zapad nije platio da masina laze? Izdali su me! NEEEEEE

Publika SKANDIRA: Tadicu LOPOVE a gospodin BoTa napusta emisiju, seda za avion i bezi na zapad te ga vise necemo videti i kazniti za svoje anti-srpske poteze.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Подебљано овде важи једино за Шешеља, Кандићку, Бисерко, и сличну багру, остали су мање-више "само" себични неспособњаковићи, недефинисан, дакако, ако под тим подразумеваш безличност и пуко манекенисање.

:ok::ok::ok:
 
Ако се вратимо на други предлог у анкети,
ако претпоставимо, да човек једноставно не уме боље,
поставља се питање квалитета френетичних бирача,
ко су ти људи, какви су?
Јер ако слепо подржавају сваки па и најпромашенији потез,
ако потпуно некритички заступају и аплаудирају десетинама и стотинама доказаних лажи, превара и подвала којима смо сви били изложени, а којима су у једном тренутку поверовали,

шта је то што их тера да и даље са истим жаром подржавају истог тог који све нас објективно не уводи у неку "светлу еуропску будућност", већ у све дубљу беду и безнађе ?

:eek::eek::eek:

"Плавуше"... :zper:



Глупост.
 
Е, када то напише неко ко је ономад бановао Дучићеву песму
ондак је то тако и другачије не море бити ...

:hahaha::hahaha::hahaha:

КуКу Лимунка, баш ме насмеја ...
Немој да лупаш без везе, и шириш лажи.

Или ти, у недостатку аргумената, по обичају, ништа паметније не пада на памет.
:zper:
 
Милунка Савић

Подебљано овде важи једино за Шешеља, Кандићку, Бисерко ...

Ајде да покушам разложно ... (мада то код тебе никада није успело)

Елем, помеша ти и живе, и мртве,
једне у земљи, друге "у земљи" и треће ван ње...
Изједначи ти оне који се нејжешће нападаше
онако хладно и опуштено,
а онда још и мене прогласи лажовом ...

Ма да те нема требало би те измислити ...
 
ко су ти људи, какви су?

Па ево погледај их и види њихову аргументацију... :lol:

За јаку и стабилну Србију Борис Тадић председник! :mrgreen:


"до сада ме није изневерио..."


"Србија у Европи и Европа у Србији...." :D


"Људи који имају планове, који нуде права решења...." :lol:


"да се један живот искористи на најбољи начин..."


"гаранција континуитета нашег демократског развоја, економског, социјалног бољитка и опстанка...."

Ово задње је ипак врх! :lol:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Па ево погледај их и види њихову аргументацију... :lol:

За јаку и стабилну Србију Борис Тадић председник! :mrgreen:


"до сада ме није изневерио..."


"Србија у Европи и Европа у Србији...." :D


"Људи који имају планове, који нуде права решења...." :lol:


"да се један живот искористи на најбољи начин..."


"гаранција континуитета нашег демократског развоја, економског, социјалног бољитка и опстанка...."

Ово задње је ипак врх! :lol:


A kad bi imao neko da prebroji koliko su bili zastupljenina tv pre ovog izjasnjavana i posle lako moze da se dodje do zakljucka da su to radili samo zbog srbije nikako iz licne koristi. :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
http://forum.krstarica.com/threads/388102

:hahaha::hahaha::hahaha:

Ајд, за Цвејића могу да разумем,
хтео чо'ек једном у животу да постане прави бумбар (читај Директор),
а не да га довека памте као смотаног Банета Бумбара ...

И Лепи Гага профитирао, није више само Прле,

Али пази Гоцу која се у ТАП011 (немој да би неко случајно помешао са таб503:rtfm:)
није скидала са Пинка са промотивним спотом "ЈУЛ је КуЛ" ...

:hahaha::hahaha::hahaha:

Шта рећи, Громаде бре, не "уметници" !!!
 
Ако се вратимо на други предлог у анкети,
ако претпоставимо, да човек једноставно не уме боље,
поставља се питање квалитета френетичних бирача,
ко су ти људи, какви су?
Јер ако слепо подржавају сваки па и најпромашенији потез,
ако потпуно некритички заступају и аплаудирају десетинама и стотинама доказаних лажи, превара и подвала којима смо сви били изложени, а којима су у једном тренутку поверовали,
шта је то што их тера да и даље са истим жаром подржавају истог тог који све нас објективно не уводи у неку "светлу еуропску будућност", већ у све дубљу беду и безнађе ?
:eek::eek::eek:

pazi ta sorta ljudi je interesna grupa koja zarad nekih svojih sitnih pozicija posla,članstva......glasa za dosmanlije t.j. za sebe i svoje doope........čija je parola .....jedi,pi,veseli se i na zemlju poseri se.........to su ljudi nesposobni da sami sebi organizuju život pa im je i jedina šansa stranka/partija za nekim boljim životom.....znaju ovi koji su se zaposlili posle 2000 da su tu radi svog glasanja i da će kad dođu drugi oni otići.......mada može i druga stvar da je posredi.....možda su i svesni svojih grešaka ali ne smeju to da priznaju.......priznati samom sebi greške je vrlina koja nije karakterna osobina beskičmenjaka dosmanliskih........
 

Back
Top