Da li biste gledali Takerov intervju sa Vucicem?

S obzirom da sns Srbija nezaustavljivo ide napred, da ce prosecne plate u daljoj buducnosti biti u proseku......Evra i da ce nam Expo doneti.......Evra ali i dug od....................................Evra nije nemoguce da se Taker Karlson odluci na intervju sa Vucicem. Da li bi ste gledali intervju?
Obavezno.
Verovatno bih i učestvovao u temilici na Krstarici o tom intervjuu.
Dok je ne zaključaju jer je nepropisno otvorena
 
Svakako da ima. Na primer?
1707556469754.png
 
Svakako da ima. Na primer?
Laži i idiotizmi na N1 i Nova SS.
Kako se tamo ne prenosi ništa osim laži, gazda im je strogo zabranio da
gledaju bilo šta drugo.
Sednica SB o stanju na KiM nije prenošena, ali je zato sednica EP gde
su izaslanici njihovih gazdi otišli da tužakaju i traže da se Srbiji uvedu
sankcije, prenošena.

Čini mi se i da je njihov gazda otišao danas u Makedoniju, da se izljubi sa
svojim najboljim drugom, Kurtijem.

E sad, da li će i to da bude u direktnom prenosu...
 
S obzirom da sns Srbija nezaustavljivo ide napred, da ce prosecne plate u daljoj buducnosti biti u proseku......Evra i da ce nam Expo doneti.......Evra ali i dug od....................................Evra nije nemoguce da se Taker Karlson odluci na intervju sa Vucicem. Da li bi ste gledali intervju?
Koji si ti toliko naivan da veruješ u bajke? Pa samo se praviš da si informisan, a u stvarnosti nisi ni blizu istine. Izmišljaš cifre kao da si na nekom igračkom satu, a onda pričaš o intervjuu kao da je to nešto bitno. Da li bih gledao? Ma daj, radije bih čistio wc školjku nego gledao taj cirkus.

Dovoljno mi je što moram da slušam laži svaki dan, ne treba mi još jedna doza besmislenosti.
 
S obzirom da sns Srbija nezaustavljivo ide napred, da ce prosecne plate u daljoj buducnosti biti u proseku......Evra i da ce nam Expo doneti.......Evra ali i dug od....................................Evra nije nemoguce da se Taker Karlson odluci na intervju sa Vucicem. Da li bi ste gledali intervju?
Vec je imao priliku Vuçiçi da prica sa Tuckerom, medjutim ispalo je da cak ni u Srbistanu to nije bilo zapazeno.

Mos misliti koliko tek u inostranstvu ljude zanima sta prica neki Zvaljavi na ocajnom engleskom, radije bi gledali dve svinje kako se pare.
 
Vec je imao priliku Vuçiçi da prica sa Tuckerom, medjutim ispalo je da cak ni u Srbistanu to nije bilo zapazeno.

Mos misliti koliko tek u inostranstvu ljude zanima sta prica neki Zvaljavi na ocajnom engleskom, radije bi gledali dve svinje kako se pare.

Kakav si ti to mizantropični narcisoid, zar se nekad zaustavljaš i razmišljaš o besmislenosti svojih komentara? Čim ti je reč o bilo čemu, odmah izbaciš ovakvu brljotinu? Izgleda da tvoj mozak funkcioniše na nivou školjke.

Možda bi trebao više da razmišljaš o svom mentalnom stanju pre nego što se usuđuješ da izbaciš još jedan trag svog neznanja i gluposti u javnost.
 
Не зна Такер какаву је шансу за популарност пропустио... ☝️
Možda bi trebao prestati gledati svet kroz ružičaste naočare i otvoriti oči pred stvarnošću. Sve što ti radiš je pokušaj da sakriješ svoju inferiornost iza osionog stava i uvredljivih komentara. Ali iskreno, ni trunke tvoje niskosti nisu dovoljne da obasjaju svetlost istine.
 
Laži i idiotizmi na N1 i Nova SS.
Kako se tamo ne prenosi ništa osim laži, gazda im je strogo zabranio da
gledaju bilo šta drugo.
Sednica SB o stanju na KiM nije prenošena, ali je zato sednica EP gde
su izaslanici njihovih gazdi otišli da tužakaju i traže da se Srbiji uvedu
sankcije, prenošena.

Čini mi se i da je njihov gazda otišao danas u Makedoniju, da se izljubi sa
svojim najboljim drugom, Kurtijem.

E sad, da li će i to da bude u direktnom prenosu...
У вези предизборних Дебата НИЈЕДАН ЧЛАН Владајуће Врхушке се НИЈЕ ПОЈАВИО на Н1 и поред многобројних Позива,
зато што је то лично наложио ОН.
Даље,ОН и даље вређа и ниподоштава једну Жаклину Таталовић САМО ЗАТО јер му се њена Питања не допадају а да га она притом ниједном Речју није увредила,како на личној тако и на професионалној Основи.
Сходно томе,ни Н1 није дужан да преноси његова трабуњања...Трабуњања зато.што то нема РАЗУЛТАТА.

кАКО Ти мени-е,тако и ја теби.
Ћераћемо се још.
 
У вези предизборних Дебата НИЈЕДАН ЧЛАН Владајуће Врхушке се НИЈЕ ПОЈАВИО на Н1 и поред многобројних Позива,
Laže Đilas, nikoga njegove televizije nisu pozivale, osim njegovih podguznih muva.
Ali su zato posle izgubljenih izbora širili idiotizme o 40.000 glasača doveženih iz RS,
o ljudima koji ne stanuju tamo gde stanuju već 40 i više godina, prenosili su izjave
nejvećih srbomrzaca iz EP, šiptarskih, rvatskih i muslimanskih medija i tako...
To je naravno krajnje objektivno.
 
Laže Đilas, nikoga njegove televizije nisu pozivale, osim njegovih podguznih muva.
Ali su zato posle izgubljenih izbora širili idiotizme o 40.000 glasača doveženih iz RS,
o ljudima koji ne stanuju tamo gde stanuju već 40 i više godina, prenosili su izjave
nejvećih srbomrzaca iz EP, šiptarskih, rvatskih i muslimanskih medija i tako...
To je naravno krajnje objektivno.
Који хебени Ђилас...
то тврди сам Н1 да се нико од Вас сендвичара није појавио.
И наравно сте довели лажне Бираче и покрали Изборе.
Због многобројних Доказа око ИЗБОРНЕ КРАЂЕ вам ЕУ укинула предприступне Фондове,ћораваог динара нећеш да видиш у догледном Периоду,
Срамота,кога бре ти лажеш,
Па Ви сте у Трафо-станици направили Стециште за 40 Станара,фиктивних.
Бандо лоповска Муслијуева!
 
Па Ви сте у Трафо-станици направили Стециште за 40 Станара,фиктивних.
Šta misliš, zašto se samo somovi pecaju na bućku?
Zato što su pametni?

Бандо лоповска Муслијуева!
Pa jel Vučić otrčao u Skoplje da se izljubi sa Kurtijem ili vaš gazda Điki?
 
Pa jel ti vide i cu kako je provukao da je Vucic rekao, da je BAJDENOVA ADMINISTRACIJA sredila severrni tok?
To je zato sto je "pametan"; neka bolje da Vucic ne daje intervju, dosta je ovo sto smo videli i culi da je sin Malog Takerov obozavalac kao ja npr..
Da li bi ste gledali intervju?
da, ali srecom nece doci do njega, bolje za nas, AV bi se nesto izlajao pripit, ne bi nas oprala ni Sava ni Dunav. Za .AV-a samo hoklica.
 
S obzirom da sns Srbija nezaustavljivo ide napred, da ce prosecne plate u daljoj buducnosti biti u proseku......Evra i da ce nam Expo doneti.......Evra ali i dug od....................................Evra nije nemoguce da se Taker Karlson odluci na intervju sa Vucicem. Da li bi ste gledali intervju?

Nema potrebe, intervju sa Putinom je rađen u najboljoj tradiciji intervjua vučićevih novinara

Ni jedan novinar koji drži do sebe ne bi pustio sagovornika da 25 minuta naklapa šta je on zamislio

To nema veze sa intervjuom i novinarstvom, Putin kaže dajte mi 30 sekundi i priča 20 i kusur minuta o ruskoj istoriji od nastanka države do danas.
 
To nema veze sa intervjuom i novinarstvom, Putin kaže dajte mi 30 sekundi i priča 20 i kusur minuta o ruskoj istoriji od nastanka države do danas.
aha, sada je kriv sto je ruska istorija veca i duze traje od ne znam koje zemlje? a povrh svega sto zna bre, barata bre, drzi predavanje kao profa

ajde nadji mi nekog na zapadu da ti odrzi predavanje od predsednika... mislim, ima, kao pokupe pare, ali mi obicni smrtnici to nigde ne vidimo
 
aha, sada je kriv sto je ruska istorija veca i duze traje od ne znam koje zemlje? a povrh svega sto zna bre, barata bre, drzi predavanje kao profa

ajde nadji mi nekog na zapadu da ti odrzi predavanje od predsednika... mislim, ima, kao pokupe pare, ali mi obicni smrtnici to nigde ne vidimo

Nije ni duža, ni veća od bilo koje druge evropske zemlje ali to uopšte nije pitanje

Koga boli uvo za rusku istoriju i to šta je bilo pre 1000 godina. Da je Tucker neki novinar on bi ga zaustavio posle 2 minuta i rekao mu da odgovori na pitanje ili da idu dalje. To nema veze ni sa novinarstvom ni sa intervjuom.

Meni je jasno da to pali neke rusofile ali to su debilni argumenti. Argument "Vladimira Monomaha" je potpuno isto kao da se mi pozivamo na argument "Dušana Silnog" i pokrenemo invaziju na Halkidiki jer, hbg, jednom je bilo srpsko.

To su gluposti, na šta bi ličio svet kada bi se svako pozivao na tačku u istoriji koja njemu odgovara.
 

Back
Top