Da li biste dali otkaz da odjednom dobijete milion dolara?

Ili bi štekovali milion dolara i nastavili da radite ?
Nastavila bih da radim, ali bih zbrisala u Hong Kong, pa bih u Šangaj, pa u Tokio, pa u Kyoto... Pa bih se vratila U Santorini da živim i posećivala roditelje redovno, a svoju platu bih im slala svaki mesec dok god mi traje miliončić. :zaljubljena:
 
Skoro pa svi ste me razocarali. Gdje je zelja za nekom avanturom, dokolicom, raznim drugim stvarima? Zar ne mozete bar da mastate da ste slobodni?
Pročitala mene?
Nastavila bih da radim jer volim da provodim vreme tako pomalo svaki dan, ali bih posetila mesta za kojima čeznem oduvek. To su sve mesta velikih avantura! Nastanila bih se na mesto koje mi se čini rajem za moje oči i dušu.
Pomogla bih porodici, ali... vreme koje bih sebi obezbedila sa tim novcem je čist avanturizam.
 
Pročitala mene?
Nastavila bih da radim jer volim da provodim vreme tako pomalo svaki dan, ali bih posetila mesta za kojima čeznem oduvek. To su sve mesta velikih avantura! Nastanila bih se na mesto koje mi se čini rajem za moje oči i dušu.
Pomogla bih porodici, ali... vreme koje bih sebi obezbedila sa tim novcem je čist avanturizam.
Pa skoro svi rekoh. 70 % odgovora je nastavili bi da rade. Ulozili u posao i slicno. Tvoja ideja je dobra ali ne moze po malo da se radi a da se bude slobodan. Rad je zarobio covjeka. :mrgreen:
 
Nesto veci stan u Beogradu, kuca na nekom lepom selu sa velikim placem, nesto da se tu posadi, mozda nesto od zivotinja, da celo to domacinstvo bude samoodrzivo. Onda neka dobra kola, tipa VW Tuareg ili tako nesto, da me vozi na relaciji Bg-selo i po selu. Malo putovanja neka. Nesto se da porodici i prijateljima. I ostalo bih zavrteo negde u neki biznis...
 
Ili bi štekovali milion dolara i nastavili da radite ?
Momentalni otkaz. Sve sam isplanirala. Odvojim polovinu na sigurnom. Dobar deo bogatstva poklonim dragim ljudima. Onda bih se kupala u morima svetskim da presudim koje je najlepše. Tri meseca. Vrlo važna stvar.
Posle toga bih došla kući , skuvala kafu i donela odluku gde da nastavim da radim svoj posao u prilagođenom vremenu meni i mojim navikama. Od 4 popodne do 6 naprimer. Tada sam slobodna. Usavršavala bih se do beskraja, ali ne pod tenzijom.
:lol:
 
Koliko je milion dolara u evrima? Moram to da znam kako bih mogla da rasporedim taj novac 😊

Deo novca bih dala u humanitarne svrhe. Deo novca dala bih svojoj porodici. Deo bi završio u sefu neke banke, nešto bih novca štedela.

Kupila bih stan za izdavanje i manju kuću na moru. Verovatno bih posetila Njujork, Pariz, i provela neko vreme u kući na moru.
 
Купила бих себи нешто овако и уживала до краја живота
1714423965765.png
 
Skoro pa svi ste me razocarali. Gdje je zelja za nekom avanturom, dokolicom, raznim drugim stvarima? Zar ne mozete bar da mastate da ste slobodni?
Ти дођеш код мене да кулирамо заједно... види какав кућерак :heart:
 

Back
Top