da li bi ste bili sa ovim onim..

U prevodu pitanje ti je neprecizno i pomalo naivno. Deluje kao da nemaš više od 15 godinica. Posebno deo "krimos a dobar i lep". Diluje drogu ispred škole a duuuša je od čoveka. O jeee.

jao pa koliko ih duva u skoli pa se smire i ne navuku se, koliko ih ne kupi, koliko se kasnije u godinama navuce, sta je sad kriv narkodiler, nije lepo sot je tu ok ali nije bas on smrt licno i kriv za sve, svejedno posle ima neki sto stoji pred kancelarijom a ovaj daje imunitet nekima
 
devojke,da li bi ste bile sa osobom ko je bivsi narkoman,kriminalac,bivsi robijas i td.a dobar je u dusi i lep?dajem primer.npr da li bi vam bilo u glavi sta ce okolina da kaze?

Ne znam, to pitanje bih rešavala kada bih se zaljubila u takvu osobu. Imam prijatelje koji su bivši narkomani, sa njima sam se družila i pre nego što su postali narkomani, dok su bili narkomani (mnogo ređe, imali smo drugačiji životni stil) i nakon što su prestali da se drogiraju. O tome ne može da se govori onako đuture, svako od njih je drugačiji čovek koji je u novoj fazi drugačiji. Ljudi se toliko užasavaju droge (sa razlogom, naravno) da uglavnom zaborave da te 'bivše narkomane' krase i neki drugi kvaliteti -inteligancija, obrazovanje, vaspitanje ili činjenica da su bili normalni ljudi pre nego što su počeli da se drogiraju. Za mene ti drugovi nisu samo 'bivši narkomani', nego ljudi koje smo recimo voleli, i zbog kojih smo patili dok su se drogirali, i zbog kojih smo zahvalni Bogu što su se skinuli i preživeli. Jesu grozni dok se drogiraju, ali sama činjenica da su uspeli da se skinu i vremenom uključe u normalan život (posao, porodica, prijatelji) svedoči i o neviđenoj snazi koju neko ko nikada nije 'skrenuo sa puta' ne može ni da zamisli.
Takođe verujem da neko ko je robijao može da bude dobar u duši i lep. To da li bih bila sa takvom osobom bi mnogo zavisilo od toga kakva je, iz kakve je porodice, o kakvom zločinu se radi i da li se radi o jednom incidentu kojim je ta osoba zeznula svoj život, ili o nekome kome je kriminal životni stil...
 
devojke,da li bi ste bile sa osobom ko je bivsi narkoman,kriminalac,bivsi robijas i td.a dobar je u dusi i lep?dajem primer.npr da li bi vam bilo u glavi sta ce okolina da kaze?

Ne, ali ne iz razloga ,,okoline" već prosto taj tip muškaraca nikada nije bio moja sfera interesovanja. Očigledno je da mu nešto fali, ako je ogrezao u bilo čemu, a većina su rekonvalescenti...Ima dobrih i lepih, a i pametnih, i bez robijaša-kojima bar pamet manjka.
 
:zimag:imala sam decka koji je u to vreme tek krenuo sa drogom bio je moja velika ljubav,i nije me bilo briga za okolinu volela sam ga i on mene ali zbog nekih losih stvari koje su mu se desavale tada sve vise se okretao heroinu pokusala sam da mu pomognem ali nisam uspela raskinuli smo i on je i danas narkoman ima neuspelo lecenje iza sebe, a ima dusu mozda i bolju od pojedinih koji nisu narkomani ,a sto se tice kriminalaca ima jedna dobra recenica koja kazePONASAJ SE PREMA DRUGIMA ONAKO KAKO ZELIS DA SE ONI PONASAJU PREMA TEBI.oni nisu glupi znaju kakva je koja zenska asko je neka drolja tako se i ponasaju ili sponzorusa takodje ,imala sam dosta drugova sa one strane zakona i mogu reci da su cool tipovi nikada nikome niko nije uradio nista bez razloga:grudvanje3:
 
Imala sam 2 ovakva ''ispada'' kao tinejdžerka: Bila sam sa svojom simpatijom iz osnovne, da bi se na kraju ispostavilo da je dilovao drogu u tom periodu - ono ludilo kad ih uhvati, prepaljeni klinci, laka lova, popularnost.... Taman sam počela da se zaljubljujem kad sam saznala kakav glas ga bije i sasekla sam to u korenu, nije dalje otišlo. Posle nekoliko god sam bila sa dečkom koji je gutao steroide ranije, to sam znala, međutim posle je počeo opet da ih mlati nekih 2 nedelje kako smo bili zajedno i tada sam ga ostavila zbog toga kad sam saznala. Mada, moram reći, on je DO TADA bio najnormalniji dečko sa kojim sam bila, izuzetno bistar i razuman, o svemu sam mogla da pričam sa njim i nikad se nismo svađali (znam da je 2 nedelje kratko, ali on je mene samo zavodio 2 meseca kroz konstantno druženje :zroll: )... Ostavila sam ga iako sam patila i možda mučila samu sebe, ali ja to nisam želela pored sebe i, što se toga tiče, vrlo sam nemilosrdna. Sa kriminalcima nisam bila niti bih, kockari, narkomani me ne zanimaju, nikad me taj faktor opasnosti i rizika nije privlačio ni u kom smislu, uvek sam više volela i cenila stabilnu i jaku osobu kraj sebe, ali eto imala sam ta dva ispada kao klinka :zima2:
 
Poslednja izmena:
Тешко то, Лекса, наркомани имају само једну љубав, а она нема ни људски лик..а за ове остале, криминалац је сваки крупни бизнисмен у Србији.
Moj komentar se odnosio na "šta će okolina da kaže". Da li bih uopšte želela da budem sa takvom osobom i dokle bi to išlo je druga stvar. To ne mogu da kažem dok se ne nađem u takvoj situaciji.
 

Back
Top