da li bi ste bili sa ovim onim..

devojke,da li bi ste bile sa osobom ko je bivsi narkoman,kriminalac,bivsi robijas i td.a dobar je u dusi i lep?dajem primer.npr da li bi vam bilo u glavi sta ce okolina da kaze?

ne
ne verujem u lečene narkomane (ne verujem u izlečene) ne verujem rehabilitovanim kriminalcima....
i to nema veze sa okolinom
samo samnom

jet znam da bi mi se život sveo na konstantni strah i oprez....na lovljenje znakova das ponovo će da zglajzne u problem, na pravljenju slona od muve jer su u strahu velike oči

zato ne
 
ccc mileva je l mora toliko politicki korektno "nije jer je on krimos nego je stvar u meni,ja bih paranoisala..."
zasto ne sme da se kaze ne,ja vredim vise od toga
ne vidim kako kriminalac moze da bude dobar u dusi,a to sto je lep :rotf: pa to samo muskarci mogu da progutaju mamac koji se zove lepota,kod zena to slabo prolazi
dakle ne ne ne
e sad ako je bio u zatvoru za neku glupost,to mi ne bi smetalo,tipa svercovao cvarke i kiseo kupus presao preko ulice na crveno :mrgreen: moze da se desi zivi smo ljudi
 
ccc mileva je l mora toliko politicki korektno "nije jer je on krimos nego je stvar u meni,ja bih paranoisala..."
zasto ne sme da se kaze ne,ja vredim vise od toga
ne vidim kako kriminalac moze da bude dobar u dusi,a to sto je lep :rotf: pa to samo muskarci mogu da progutaju mamac koji se zove lepota,kod zena to slabo prolazi
dakle ne ne ne
e sad ako je bio u zatvoru za neku glupost,to mi ne bi smetalo,tipa svercovao cvarke i kiseo kupus presao preko ulice na crveno :mrgreen: moze da se desi zivi smo ljudi

ma kakvi politički korektno
već sam rekla da ne verujem u pokajanje, vraćanje na pravi put i sl...

inače i ja bi oprostila bajbog zbog čvaraka i bilo čega što neko uradi onome ko zlostavlja životinje pa zato bude kažnjen
 
Ajde Linda, iz tvojih usta u zenske usi neka ide ovo ''pa to samo muskarci mogu da progutaju mamac koji se zove lepota, kod zena to slabo prolazi''...Razvio sam fantasticne retoricke sposobnosti ali sve pada u vodu pred naletom nekog zgodnog doktora iz predgradja, jos ako je visok i crn...:cool:
 
devojke,da li bi ste bile sa osobom ko je bivsi narkoman,kriminalac,bivsi robijas i td.a dobar je u dusi i lep?dajem primer.npr da li bi vam bilo u glavi sta ce okolina da kaze?

Zavisi za koje je krivicno delo osudjen. Kad razmislim ko je kod nas u zatvoru a ko na slobodi i polozaju nesto mi se cini da zatvor i nije neki eliminacioni faktor. Ruku na srce, nije nam bas ni revnosan taj zatvor, bice da je kriminalac samo onaj ko nema zastitu "odozgo", ovi ostali sto krse zakon su biznismeni, profesori, sudije...nose ljudi druge lente a ne lentu otpadnika vec naprotiv, draza im je lenta pobednika.
 
el imaš nekih problema sa zakonom, gastarbajtere, ili samo ono di svi turci tu i mali Mujo...?

Nista strasno, nisam u konfliktu sa cuvarima foteljasa i rezima...mislim nemam nikakav konkretan konflikt, ne smaraju me i to.
A nije valjda da su svi ludi i glupi, koji vas prozivaju, a vi jedini istinski humanisti, koji rade iskljucivo u interesu naroda? Ma nije valjda, serifu nas forumaski.

:grudvanje3:
 
Zavisi za koje je krivicno delo osudjen. Kad razmislim ko je kod nas u zatvoru a ko na slobodi i polozaju nesto mi se cini da zatvor i nije neki eliminacioni faktor. Ruku na srce, nije nam bas ni revnosan taj zatvor, bice da je kriminalac samo onaj ko nema zastitu "odozgo", ovi ostali sto krse zakon su biznismeni, profesori, sudije...nose ljudi druge lente a ne lentu otpadnika vec naprotiv, draza im je lenta pobednika.

Konacno i jedan pametan komentar. :ok:
 
@LindaLee
Ne ciljam na klinke, od same pomisli se najezim. A zene mogu da se izjasne kako hoce, u praksi je druga stvar. Na ''RIBETINA!'' sam kacio samo suvi kvalitet fatalnih g-dji, nikakve klinke molicu lepo! :cool:

P.S. Odgledaj Moneyball, doduse tematika je skroz sportska ali dobar je film. I The Debt takodje overi :D
 
ma...pošten još i mož da uđe u zatvor,ali, pošten ne izlazi iz zatvora
msm iskvari se tamo

Проблем је овде што неки не праве разлику између криминалаца и кокошара, обио киоск или апотеку или шверцовао за државу оружје... лол.
Е, а за лепоту ево је Бота помилкио двоструког убицу, чију књигу целивају времешне тетке. Нема везе што је двојицу клинаца сахранио, а трећи не може да има потомство, дале би му оне ихај...више пута, а богами и такви мушки као помиловач.. наш врховни Дракон :zelenko3:
 
To sa vitezovima meni nije jasno. Garantujem da ima puno muskaraca viteski nastrojenih prema zenama ali ih danas mahom svi dozivljavaju kad sprdnju. A zene malo malo pa se zale kako su takvi izumrli. Kolektivna prsotina, ne znam vise sta ocemo :lol:

Da a pogotovo sto uopste nema potrebe za tim..one ce izmisliti situaciju u kojoj se trebas boriti..za njih i sa izmisljenim demonima..mozes mudro macem ali nikako istinom i lepim recima
 

Back
Top