Da li bi hrvati osudili agresiju NATO-a na SRJ...

Pa hocete li iskren odgovor ili da vas lazem? :roll:

Ono, osudjujem NATO agresiju i ronim gorke suze nad vasom zlehudom sudbom... ocekujes takav odgovor od mene?

Bravo, pravi iskreni Hrvat !

Miliji mi je iskreni neprijatelj, od laznog prijatelja kakav je postavljac ove teme !

Mislim da ocekujes, ti postavljacu ove dodvoricke teme, da se isplaces sa bracom Hrvatima nad zlehudom sudbinom.
 
Poslednja izmena:
Нереално је очекивати од земље која је уступила ваздушни простор за врварску агресију на СР Југославију и чији репортер на државној телевизији одјављује ТВ Дневник "Гледатељима у Србији желим ведро небо" марта 1999. да осуди ратне злочине.

Eto vidis, i taj voditelj (dakle ne reporter) bio je zgranut i ojadjen tom strasnom NATO agresijom otprilike isto ovoliko koliko i ja.

:kafa:
 
Nešto se razmišljam kako bi ova bratija koja se kune u svoju državnu tvorevinu (novonastalu državu hrvatsku) odgovorila na pitanja:

1. Da li osuđuješ agresiju NATO na SRJ?

2. da li misliš da je onoliko uništavanje ekonomije, infrastrukture, pravde i istine i da li je smrt svih onih ljudi imala bilo kakav logični razlog i opravdanost?

3. I da li likuješ (seiriš)?


I čikam naše forumaše iz HR, obzirom da se zna kakvim se predstavljaju, da prvi daju svoje mišljenje o ovome. I da postave ankete na nekim HR sajtovima sa istim pitanjem, ko hrvat hrvatima, da se izjasne kako se bratski hrvatski narod izjašnjava...

1. Da. Izvršena je prekasno. Trebalo je to uraditi 1995. ili još ranije.
2. Pravda i istina nije uništavana bombardiranjem SRJ. Smrt civila i nevinih je uvijek neopravdana i žalosna.
3. Naravno da ne likujem. Nisam od onih koji se povode krilaticom "...nek komšiji crkne krava..."
 
Кога је брига шта би Хрвати урадили?Бесмислица је жртвама болесне и изопачене ХРТ пропаганде постављати било какво питање које се тиче људскости јер већина заражених више не може да мисли и никад то неће ни моћи.
 
Кога је брига шта би Хрвати урадили?Бесмислица је жртвама болесне и изопачене ХРТ пропаганде постављати било какво питање које се тиче људскости јер већина заражених више не може да мисли и никад то неће ни моћи.


:ok::klap: Glas razuma , napokon :super::hvala:
 
vidim da je ova čudnatema...kviz ipak krenula uobičajnim pravcem

opet smo počeli sa kvalifikacijama a u principu trebalo bi biti obrnuto jer je tako i temapostavljena:dash:
Hoćeš da kažeš da ovo nije istina ?
Video zapis koji su javnosti Jugoslavije kao i stranoj javnosti prezentovali organi bezbednosti Jugoslovenske Narodne Armije, a snimljene tajno 1990. godine kao i kasniju tužbu vojnog tužioca SFRJ i proces pred Vojnim sudom u Zagrebu ?
Jel se to po tebi nikada nije desilo u Jugoslaviji ?
Jel si to hteo da kažeš ?

Prolikom procesa Špegelju i Virovitačkoj grupi pred Vojnim sudom u Zagrebu došlo je do demonstracija koje su organizovane u režiji tadasnje vlasti i stranke HDZ-a.Tom prilikom učinjena je znatna materijalna šteta na samom objektu i odgođeno suđenje za desetak dana.Ovde je interesantno da organi reda koji su tu došli sa ciljem da spreče ovo okupljanje zajedno sa demonstrantima učestvuju svojim nepostupanjem u rasplamsavanju , razbijanju stakala i oštećenju zgrade suda.

 
Ma jedino je onaj ujke iskren bio, vjeruj ti meni...
Ova se i dan danas kune u lozu Tuđmana, a sad kao nešto izigrava...

Нереално је очекивати од земље која је уступила ваздушни простор за врварску агресију на СР Југославију и чији репортер на државној телевизији одјављује ТВ Дневник "Гледатељима у Србији желим ведро небо" марта 1999. да осуди ратне злочине.


već u samom odgovoru sam vam naveo što čete misliti i komentirati

stvarno nemate ni malo realnog razmišljanja i stalno tražite neprijatelja u svemu
svi ovdje hrvati misle slično no svaki je napisao odgovor na svoj način naprosto iz jednog razloga ...

jer vi što stojite na braniku srpstva ovdje iza tastatura stvarno ste predvidljivi
ali kako VAMA borcima na prvoj ceri nije jasno da

ni jedan normalan čovjek pa makar bio i hrvat NE odobrava prolivanje nevine krvi
ni jedan normalan čovjek pa makar bio i hrvat NE će se veseliti tuđoj nesreći

makar se ne slagali u mnogo stvari ovdje su hrvati ljudi a ne kako vi za sve sa zapadne strane mislite ..tuđmanovi ustaše ....nemojte isključivo suditi po svom isključivom jednoumnom stavu :dash:

povremeno se sramim sam sebe što uopće ulazim u beskorisnu diskusiju ..no onda naiđemna nekoga sa vaše strane koji barem pokušava saslušati drugoga a da ga već prije prve reći ne bezuvjetno osudi :rtfm:
 
Hoćeš da kažeš da ovo nije istina ?
Video zapis koji su javnosti Jugoslavije kao i stranoj javnosti prezentovali organi bezbednosti Jugoslovenske Narodne Armije, a snimljene tajno 1990. godine kao i kasniju tužbu vojnog tužioca SFRJ i proces pred Vojnim sudom u Zagrebu ?
Jel se to po tebi nikada nije desilo u Jugoslaviji ?
Jel si to hteo da kažeš ?

Prolikom procesa Špegelju i Virovitačkoj grupi pred Vojnim sudom u Zagrebu došlo je do demonstracija koje su organizovane u režiji tadasnje vlasti i stranke HDZ-a.Tom prilikom učinjena je znatna materijalna šteta na samom objektu i odgođeno suđenje za desetak dana.Ovde je interesantno da organi reda koji su tu došli sa ciljem da spreče ovo okupljanje zajedno sa demonstrantima učestvuju svojim nepostupanjem u rasplamsavanju , razbijanju stakala i oštećenju zgrade suda.


pročitaj moj post ... i toga se drži ..a postavi temu novu pa kreni sa tim tvojim dokazima
:dash:

ova tema je vezana isključivo sa kosovom i ne mješaj kruške i jabuke :rtfm:
 
1. NE
2. na boldovani dio pitanja (jer ostatak je provokacija i glupost) DA
3. NE
kad se iscrpe sva, ali bas sve druge mogucnosti da se zaustavi brutalna sila, polijedna i u ovom slucaju jedina mogucnost bila je odgovor silom...
samo da je zapad/nato reagirao na vrijeme i upocetku zaustavio Milosevicevu masineriju sijanja zla, bilo bi mnogo manje zrtava na svim stranama..
p.s. nisam sigurna koliko bi pomoglo da su roknuli Milosevica na vrijeme, vjerojatno ne mnogo, jer ne zaboraviom za svoju politiku imao je vecinsku podrsku srpskog naroda.kao i gotovo cijele srpske elite..sjetimo se samo cvijeca po tenkovima koji su isli na vukovar

pročitaj moj post ... i toga se drži ..a postavi temu novu pa kreni sa tim tvojim dokazima
:dash:

ova tema je vezana isključivo sa kosovom i ne mješaj kruške i jabuke :rtfm:

:dontunderstand:

Ja сам реплицирао на овај пост изнад твог, не знам шта теби није јасно и зашто мене критикујеш а друге кориснике не ?
 
:dontunderstand:

Ja сам реплицирао на овај пост изнад твог, не знам шта теби није јасно и зашто мене критикујеш а друге кориснике не ?

ti si samo ovde ispao kao dokaz a kako vidiš moji zadnji postovi su bili upućeni udarnoj brigadi za očuvanje srpstva i političko tumačenje povjesti na ovim prostorima:per:

bez osobne uvrede ...molim:rumenko:

a inače onaj post od gospođe forumašice iz slavonije je ono što je postavljač ovog kviza propustio da postavi

što mislite zašto se je nato odlučio na takav drastičan potez i izvršio agresiju na jednu samostalnu legalnu državu ??????????????????
 
Poslednja izmena:
Nešto se razmišljam kako bi ova bratija koja se kune u svoju državnu tvorevinu (novonastalu državu hrvatsku) odgovorila na pitanja:

1. Da li osuđuješ agresiju NATO na SRJ?

2. da li misliš da je onoliko uništavanje ekonomije, infrastrukture, .............imala bilo kakav logični razlog i opravdanost?

3. I da li likuješ (seiriš)?


...

1. NE - Rat se trebao završiti tamo gdje je počeo...

2. DA - Rat je takav...

3. NE - Nema likovanja...


Prema ratovima u RH i BiH sve je to izgledalo kao velika NATO vježba sa bojevom municijom...
 
ti si samo ovde ispao kao dokaz a kako vidiš moji zadnji postovi su bili upućeni udarnoj brigadi za očuvanje srpstva i političko tumačenje povjesti na ovim prostorima:per:

bez osobne uvrede ...molim:rumenko:
:dontunderstand:

Kakve veze ima srpstvo sa hapšenjem ekstremista iz HDZ-a koji su planirali i pripremali oružanu pobunu u Jugoslaviji 1990. godine i njihovim procesom pred Vojnim sudom Jugoslavije 1991. u Zagrebu ?
Prvo do saznanja za ilegalno naružavanje i pripreme oružane pobune ekstremisa iz redova HDZ-a došla je federalna jugoslovenska vojska još tokom 1990. godine i početkom 1991. prezentovala predsedništvu SFRJ na proširenoj sednici kojoj je prisustvovao i predsednik R Hrvatske Franjo Tuđman.

Hajde mi objasni kako si ti uspeo da povežeš sve ovo sa srpstvom, kada se pominju kao učesnici zbivanja ekstremisti HDZ-a i vojni organi bezbednosti Jugoslavije i to 1990. godine ?
 
što mislite zašto se je nato odlučio na takav drastičan potez i izvršio agresiju na jednu samostalnu legalnu državu ??????????????????

Na takav potez NATO se odlučio posle razbijanja terorista OVK-a, pogledaj uniforme koje su nosili teroristi OVK-a i odakle teroristima setelitski telefoni za komunikaciju, zatim ubacivanje terorista iz pravca Albanije na prostor SR Jugoslavije ?
Da je imalo osnova za "intervencijom" sigurno bi Savet bezbednosti OUN doneo Rezoluciju o vojnoj intervenciji protiv SR Jugoslavije.
Međunarodna zajednica tj. Ujedinjene nacije su složen činioc u svetu i tu nisu samo prisutne NATO zemlje koje su bile involvirane tj. umešane u dešavanjima na prostoru Jugoslavije već i druge zemlje koje nisu bile umešane u sukob na prostoru Jugoslavije.
 
Hoćeš da kažeš da ovo nije istina ?
Video zapis koji su javnosti Jugoslavije kao i stranoj javnosti prezentovali organi bezbednosti Jugoslovenske Narodne Armije, a snimljene tajno 1990. godine kao i kasniju tužbu vojnog tužioca SFRJ i proces pred Vojnim sudom u Zagrebu ?
Jel se to po tebi nikada nije desilo u Jugoslaviji ?
Jel si to hteo da kažeš ?

Prolikom procesa Špegelju i Virovitačkoj grupi pred Vojnim sudom u Zagrebu došlo je do demonstracija koje su organizovane u režiji tadasnje vlasti i stranke HDZ-a.Tom prilikom učinjena je znatna materijalna šteta na samom objektu i odgođeno suđenje za desetak dana.Ovde je interesantno da organi reda koji su tu došli sa ciljem da spreče ovo okupljanje zajedno sa demonstrantima učestvuju svojim nepostupanjem u rasplamsavanju , razbijanju stakala i oštećenju zgrade suda.


Е ко их не зна и оправдава им све ово са све другим злочинима и зверствима , даБогда их упознао у правом им светлу :dash:
 
na pitanje koje je zaboravljeno a u stvari je okosnica i rezultat događanja u periodu 1990 ....2000 :per:

Ne znam dali ste svijesni da agresijom na srbiju u tom trenutku srbiji je bio objavljen rat sa unaprijed utvrđenim ciljem .
Srbiji je rat objavilo skoro trečina svijeta a ostali dio na čelu sa rusijom se složila sa tim čino ,,zavisno kako tko i iz kojih razloga
Ne znam dali ste svijesni da jedna od rijetkih zemalja koja nije sudjelovala u tom ratu je hrvatska ..a skoro sve susjedne zemlje su sudjelovale kaoi vaši dugogodišnji prijatelji grci..željeli vi to priznati ili ne

morali bi biti i svijesni da su rusi iole željeli zaustaviti napad mogli su uz vrlo mali trud no i oni su shvatili da će iz toga imati samo koristi ..što se kasnije i ispostavilo
a us tvari meni nije jasno kako si je zapad dozvolio da orvori pandorinu kutiju

Pitanje se postavlja zašto je učinjen ovaj određeni presedan
umjesto da milošević iskoristi situaciju u u kojoj se je našla srbijom..kako da kažem porazomu vođenju vanjke politike na području EX Juge i velikog ekzodusa srba sa tih područja ..očito da je nastavio iritirati svijet ili najmočniji dio svojim potezima te umjesto da situaciju okrene konačno u svoju korist njga je uspjela nadmudriti grupa šiptara i navući ga na tanki led ...očito nije shvatio i naučio ništa iz sukoba 90..95
očito da je močnicima pukao film i da su ga naprosto kaznili kao zločesto djete
samo što su kaznili i još 7miliona srba

Nije svijet ustao protiv srbije već je naprosto rekaodosta ..da li je to bilo na ispravan način i dali to opravdava agresiju.... već sam ranije izrekao moje mišljenje
 
:dontunderstand:

Kakve veze ima srpstvo sa hapšenjem ekstremista iz HDZ-a koji su planirali i pripremali oružanu pobunu u Jugoslaviji 1990. godine i njihovim procesom pred Vojnim sudom Jugoslavije 1991. u Zagrebu ?
Prvo do saznanja za ilegalno naružavanje i pripreme oružane pobune ekstremisa iz redova HDZ-a došla je federalna jugoslovenska vojska još tokom 1990. godine i početkom 1991. prezentovala predsedništvu SFRJ na proširenoj sednici kojoj je prisustvovao i predsednik R Hrvatske Franjo Tuđman.

Hajde mi objasni kako si ti uspeo da povežeš sve ovo sa srpstvom, kada se pominju kao učesnici zbivanja ekstremisti HDZ-a i vojni organi bezbednosti Jugoslavije i to 1990. godine ?


otvori temu pa čemo o tome:rtfm:
 
otvori temu pa čemo o tome:rtfm:
Што да отвара тему о томе?:)Ви,већина Хрвата сте смешни ликови који понављају ''истину'' коју вам је ХРТ уписао у мозгове и следите је верно као што сте у WWII следили Mein Kampf...додуше грешим,ви и данас следите исту идеологију и мислите да су Срби глупи,па ће да се повинују вашим небулозним расним теоријама.
 

Back
Top