cudna mi cuda

Odlican odgovor i odlicno si ga okvalifikovao. Totalitarni liberali. ;) Ne znam da li danas postoje ikakvi drugaciji.
Ja bih samo pre rekao da se ljudi cesce pretvaraju da ne mogu da shvate koje su to prave vrednosti zato sto im tako odgovara.

Управо тако.Лакше им је да их нападају него да им теже.Линија мањег отпора.
 
:think: e vidis, opet greska....moze mi se jer nisam udata....:rumenko:...a sad sam ga naebala, sad cu ispasti isfrustrirana :sad2:, jer boze moj nemam muza u kuci.....:rumenko:

slušaj, možda si jako mlada, ne znam.
Ali ako si sama a imaš preko tries, onda mora da si negde malo fijuknula.

Ajd da se ne družiš ovuda pa da čovek kaže da si samotnjak, ali eto..ne slažu ti se ni ton i slika izgleda.
 
slušaj, možda si jako mlada, ne znam.
Ali ako si sama a imaš preko tries, onda mora da si negde malo fijuknula.

Ajd da se ne družiš ovuda pa da čovek kaže da si samotnjak, ali eto..ne slažu ti se ni ton i slika izgleda.

:D bogme fijuknula

Ај ај...опусти се намам ни ја жену па шта.Ту смо да се помогнемо.

:rumenko: samo nemoj ti da se opustis i bice sve ok.....
 
tebi čovek kaže pametno, ne vredi. Kaže ti glupo, ne vredi.
Šta da ti..
Jel umeš da držiš daljinac od tevea?

Ej ne znam, dođi da me naučiš.:mrgreen:

Pa ja od tebe nisam pročitala ništa pametno... msm ja ne znam otkud ti tolika potreba da se dokazuješ u svojoj pameti a da pri tom omalovažavaš svakog sagovornika?!...tako da dolazim do sledećeg, da ako ti neko ovde ne podilazi onda je pačenik,glup,malo fićnut ili kako si to već rekao u nekom postu itd.
 
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????
Nista cudno, uvek se napada nesto drugacije da bi tvoja opcija bila prihvatljivija.
 
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????

Da traze nove zrtve :D
 
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????

:think: Čudnovato. I čudesno. Za raspravu u četiri oka. :rumenko:
:D
 
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????

Opravdavaju svoj cin moralistikom koja nema veze s vezom jer su svjesni svog promiskuiteta i nacin na kako ih se gleda.
Svako odstupanje se brani napadom..

ILI ga fkt kakam ??:zcepanje:
 
5ak - da unesemo malo rep forme u ove postove

docekala neizreciva
da joj dodje peKAR
bice vrelih peciva
smeska se i sve KAR
osmeh je napada
pizza se ne mrsti
kita se udrvenila
sve ce da prsti

5ak 5ak 5ak ... omiljeni dan nase naizrecive :mrgreen:
 
5ak - da unesemo malo rep forme u ove postove

docekala neizreciva
da joj dodje peKAR
bice vrelih peciva
smeska se i sve KAR
osmeh je napada
pizza se ne mrsti
kita se udrvenila
sve ce da prsti

5ak 5ak 5ak ... omiljeni dan nase naizrecive :mrgreen:

:worth: krompir sihoklepac....

p.s. pa i tebi je, iskoristi ga promiskuitetno u napadu :manikir:
 

Back
Top