cudna mi cuda

ma kakvi, latio se da pravda promiskuitet i sav zapenio.....:confused:....nece ni da budu trudna mu mooda iliti cudna mu cuda :mrgreen:

Ако неко воли нешто не треба да тврди да је то добро.Сви имамо неки порок али ако је то лоше онда је лоше.Пушач воли дуван али како тврдити да је то добро.Можеш само издвојити зашто се то теби свиђа али није генерално добро а ни потребно.
 
nemam potrebu da se zezam. Naročito se ne zezam sa ljubavlju i seksom.
Smatram da je situacija kritična kada je su u pitanju emotivna i seksualna inteligencija većine ovde i da nije ni malo smešna.Očekuj od mene smrtnu ozbiljnost, hladnoću i nepristrasnost. Da hoću da iskam pažnju zasmejavanjem, već bi poskidao gaće polovini odavde.

Смрттна озбиљност....Досадно....
 
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????

Kako bre stignu još i da popuju drugima? :D
 
nemam potrebu da se zezam. Naročito se ne zezam sa ljubavlju i seksom.
Smatram da je situacija kritična kada je su u pitanju emotivna i seksualna inteligencija većine ovde i da nije ni malo smešna.Očekuj od mene smrtnu ozbiljnost, hladnoću i nepristrasnost. Da hoću da iskam pažnju zasmejavanjem, već bi poskidao gaće polovini odavde.

ti si ORO jedno surovo stvorenje :confused:....nije lepo da nas plasis skidanjem gatja:manikir:.....
 
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????

Msm ne znam zašto bih ja bila dosadnjaković i posesivac ako više volim da sam sa nekim u dužoj vezi nego da menjam partnere ko čarape?!:confused:....ja sam od onih koji vole da se posvete nekome..nisam za površnost ni u čemu, pa ni u odnosu sa ljudima...ma kakav da je odnos u pitanju......za mene su ti ljudi koji se ne zadržavaju dugo pored nekoga površni, nestalni, nepoverljivi, kukavice koje se plaše samih sebe i svojih osećanja, pa je lakše svesti sve na jedan kres, nego dati malo sebe.:manikir:
 
Msm ne znam zašto bih ja bila dosadnjaković i posesivac ako više volim da sam sa nekim u dužoj vezi nego da menjam partnere ko čarape?!:confused:....ja sam od onih koji vole da se posvete nekome..nisam za površnost ni u čemu, pa ni u odnosu sa ljudima...ma kakav da je odnos u pitanju......za mene su ti ljudi koji se ne zadržavaju dugo pored nekoga površni, nestalni, nepoverljivi, kukavice koje se plaše samih sebe i svojih osećanja, pa je lakše svesti sve na jedan kres, nego dati malo sebe.:manikir:

ОК.Супер.јави се за прву помоћ ако треба.:)
 
Ето га тоталитарни либерал.Само преиспитује нешто что је већ преиспитано.Вредност Блајби је нешто што неки не могу да схвате.Например верност зато што је то позитивно и некад је тешко.А јебавање около је анти вредност и није тешко.Вредности одређује живот природа или Бог, како више волиш.

Odlican odgovor i odlicno si ga okvalifikovao. Totalitarni liberali. ;) Ne znam da li danas postoje ikakvi drugaciji.
Ja bih samo pre rekao da se ljudi cesce pretvaraju da ne mogu da shvate koje su to prave vrednosti zato sto im tako odgovara.
 

Back
Top