Crnogorske ustase opet maltretiraju vladiku Filareta

eremita:
Какав, бре, "криминални досије" - да ли ти уопште знаш шта је то КРИМИНАЛАЦ....па 99% београдских клинаца је имало слична искуства....глупост над глупостима......

п.с. пази ја имам једна вратанца на која када направим: куц-куц....она ми се отворе и има одговоре разне врсте, па тако и за тебе.....мислим, када си била мала...ма знаш ти већ то и сама.... 8-)
sto mito jel si ti imao slicna iskustva,kiosci i tako to?
ja ne :neutral:
 
nesha taxista:
Moj komšija je Mićović, kaže da je Crnogorac, tako i govori.

Ma ne, to je bilo samo za slikanje, a nije baš morao ni to.

Umesto da je Legija odmah predat istražnom sudiji, suprotno zakonu doveden je kod Jočića. Kakve su dilove tamo pravili ko će ga znati...

Нешо, хајде сада још једном прочитај ово болдовано..... мислим стварно си ти саговорник кога сам до сада ценио као човека који има обичај да се "туче" аргументима...... ово ти је испод сваког нивоа.... А ОКО ЛЕГИЈЕ И УБИСТВА З-Ђ- МИ НЕ ЗНАМО НИ 5% ИСТИНЕ...... и прекини да се пецаш...... 8-)
 
eremita:
Нешо, хајде сада још једном прочитај ово болдовано..... мислим стварно си ти саговорник кога сам до сада ценио као човека који има обичај да се "туче" аргументима...... ово ти је испод сваког нивоа.... А ОКО ЛЕГИЈЕ И УБИСТВА З-Ђ- МИ НЕ ЗНАМО НИ 5% ИСТИНЕ...... и прекини да се пецаш...... 8-)
Ja sam napisao ono što se zna i šta tu nije tačno?
 
nesha taxista:
Ja sam napisao ono što se zna i šta tu nije tačno?

Само је НАКАРАДНО извлачење твојих закључака из тог догађаја......хајде, рецимо, ДА......целу ноћ је седео Јочић и причао са Легијом......ПА ШТА??? Сада ћеш ти и Чедоиди дрогирани и ДС-овци Ђинђићеви да прозивате Јочића а НЕЋЕТЕ САМИ СЕБЕ ДА ПРОЗОВЕТЕ ЈОШ ОД ПАЉЕЊА СКУПШТИНЕ ДО ДАНАС, па да није било Легије НИКАДА ДОС НЕ БИ ДОШАО НА ВЛАСТ......еееееееее........Нешо, Нешо.......а сада вам крив Јочић......пуј.......бре........
 
Šta se odmah pališ, uputio si konkretno pitanje i dobio isti takav odgovor. To inače nije tema, ali Legiju je na mesto na kojem je bio doveo Milošević, da te podsetim samo.
Nije Jočić ni tako loš ministar, ali ti ga praviš bezgrešnim, a to niko nije, pa kad si već pitao ja ti napisao. Stoji doduše i ono da čovek s takvom biografijom ne bi u normalnoj zemlji mogao doći na takav položaj. No, Srbija je zemlja čuda.
 
eremita:
Појасни ову шизофрену конструкцију..... заиста не могу да решавам ребусе...... 8-)
Lepo....Ulazi u domen drugog ministarstva i kao i Lončar i ostali stručnjaci za Kosovo NE RADI ONO ZA ŠTA JE IZABRAN 8-) .....
eremita:
Ок......идемо на ПП....... 8-) 8-)
Ovo je stvarno jadno :lol: ......Čak i za vas dvojicu :-)
 
goxy:
Lepo....Ulazi u domen drugog ministarstva i kao i Lončar i ostali stručnjaci za Kosovo NE RADI ONO ZA ŠTA JE IZABRAN 8-) .....

Ovo je stvarno jadno :lol: ......Čak i za vas dvojicu :-)

А ти мислиш да нека личност када буде изабрана за министра прекида више било какво интересовање за било шта што се догађа мимо његовог министарства.... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top