crnogorci

Toliko halabuke zbog bezalene odluke medjunarodno priznate drzave koja je sasvim OK ....
Samo kako utuviti u glavu '' Dok si u Rimu ponasaj se kao Rimljanin '' .

pa odluka je skroz legitimna. moze ta kvazi drzava crnogorskih poturica i siptara, da uvede i 100E ekolosku taksu sto se mene tice.

al je i legitimno da mi kritikujemo tako nesto
 
pa ta knjiga je kazu neki "crnogorska biblija" i ko se te knjige ne pridrzava tj nije srbin i pravoslavni hriscanin shodno navodima te knjige jeste crnogorska poturica ;)

crnogorac nije vjera, tako da sta god "kazu neki" nema smisla, ni sa poturicama ni sa mozgom
jer ima ljudi koji nisu ni pravoslavni ni hriscani ni vjernici ali nisu ni poturice

poturice nisu samo oni koji predju u islam. poturice su svi oni koji se odreknu svoje vere i nacije, svi oni koji se odreknu srpstva i pravoslavlja....
a sto ako "svoja vjera" nije pravoslavlje

valjda ti je jasno zasto sebe demantujes u svakom drugom postu, posto meni nije

poturica je termin koriscen za izdajnike pravoslavlja i srpstva u crnoj gori u 17, 18 i 19 veku.

i opet ono mjesanje srpstva i pravoslavlja :lol:

daj, saberi se, tvoj nacionalizam nema veze sa temom
 
Da Banatsko Karadjordjevo uglavnom naseljeno Hercegovcima reci mozda mogu da pomognem
Imam probleme sa sinusima vec petnaestak godina, i jutros mi jedan poznanik reche da ima u Banatskom Karadjordjevu neka zena koja to efikasno lijechi njenim kremama. E sada, ta zena se preziva Djukic. Ime sam zaboravio. U stvari mozda nije ni prezime tacno, ali nema veze.... E sad, mislio sam, ako je moguce provjeriti, da li ona prodaje ili vec kako i sto radi sa tim mastima - ne znam. Ali da te ne opterecujem s time. Ako sto saznash - NEOBAVEZNO - javicesh mi, da znam.
e... kada sam cuo odma si mi pala na pamet ! ! ! ;)
 
Imam probleme sa sinusima vec petnaestak godina, i jutros mi jedan poznanik reche da ima u Banatskom Karadjordjevu neka zena koja to efikasno lijechi njenim kremama. E sada, ta zena se preziva Djukic. Ime sam zaboravio. U stvari mozda nije ni prezime tacno, ali nema veze.... E sad, mislio sam, ako je moguce provjeriti, da li ona prodaje ili vec kako i sto radi sa tim mastima - ne znam. Ali da te ne opterecujem s time. Ako sto saznash - NEOBAVEZNO - javicesh mi, da znam.
e... kada sam cuo odma si mi pala na pamet ! ! ! ;)

Da poznajem je,i njen pokojni otac je to radio.
Bila sam i ja tamo i pomogla mi je.
Samo sto to ne ide iz jednog puta,nego dva
 
pa odluka je skroz legitimna. moze ta kvazi drzava crnogorskih poturica i siptara, da uvede i 100E ekolosku taksu sto se mene tice.

al je i legitimno da mi kritikujemo tako nesto

Pojam '' kvazi drzava '' je izmislio Kostunica...
CG-ora je drzava njenih stanovnika od vajkad je tako i bilo !!! koji su odlucili SAMOVOLJNO kamo i kako ce...Kao i u ostalom drugi narodi bivse YU...
Tenzije i pretenzije u komsiluk je odavno prevazidjena drangulija...Sad je kud koji mili moji...
Hej sad se u CG-ori vozi upaljenim svetlima na autu.. Nemoj posle nisam znao ...
 
Da, njen otac je to radio i njoj je prenio znaje...

Личани су, нису Херцеговци, а тај деда је нажалост преминуо пре неколико година, али великом броју људи је помогао, а није наплаћивао ништа. И нису биле креме, него неки чај који се инхалирао, само је требало два пута да одеш тамо, добро каже Славка.

А кћер му је, ако се не варам, лекарка, и живи у Зрењанину негде на 4. Јулу. Нисам чуо да се она тиме бави.
 
Личани су, нису Херцеговци, а тај деда је нажалост преминуо пре неколико година, али великом броју људи је помогао, а није наплаћивао ништа. И нису биле креме, него неки чај који се инхалирао, само је требало два пута да одеш тамо, добро каже Славка.

А кћер му је, ако се не варам, лекарка, и живи у Зрењанину негде на 4. Јулу. Нисам чуо да се она тиме бави.
Ne,preselila se u Karadjordjevo,a tu je samo Cerkka i Zet

Zena se zove Jelena Djukic,koja leci sinuse
 

Back
Top