crnogorci

vec sam ovo napisao na turizmu al eto da napisem i ovde.

turisticka ponuda crne gore je SAMO DNO DNA

ljudi evo vam analize letovanja u cg. krevet u sezoni je 10-20E, 2 lezaljke i suncobran na plazi isto 10E , obrok u nekom restoranu 10E , znaci za 3 obroka dnevno , plazu i smestaj u nekom sobicku od 5 kvadrata trebate platiti minimum 50E dan . plus tzv vanpansionska potrosnja kao recimo izlasci vecernji ili dnevne grickalice, sladoledi itd.

za 12 dana odmora vam je znaci trosak oko 600-700E . za te pare mozete letovati u grckoj u hotelu sa 4 zvezdice, u turskoj u hotelu sa 4-5 zvezdica i u egiptu u hotelima sa 5 zvezdica.

eto da uporedimo turisticku ponudu egipta sa turistickom ponudom crne gore.

istovremeno za isti novac koji bi ste potrosili u crnoj gori za letovanje u "hotelu" sa 1 zvezdicom, mozete dobiti all inclusive aranzman u hotelu sa 5 zvezdica u hurgadi ili sharm el sheiku u egiptu i letovati u "sobi" od 39 kvadrata . toliko imaju kvadrata najobicnije sobe u hotelima Hilton u Sharmu i Hurgadi stim sto mozete uz malu doplatu dobiti i apartman od 80 kvadrata. od pratecih objekata ti hoteli imaju privatnu plazu, brod sa staklenim dnom za razgledanje koralnih grebana, 4-5-6 bazena u krugu hotela, teratanu, djakuzi , teniske, mini-golf, odbojkaske, stonoteniske terene , 5-6 restorana razlicitih nacionalnih kuhinja, 5-6 kafica i barova, ma sve sto moze da vam padne na pamet tamo vec ima .

e sad vi razmislite da li cete za vas novac u smrdljivoj crnoj gori u sobicku od 5 kvadrata gde ce nad glavom da vam stoji nonstop neka baba ili deda i da vam sedi nad glavom i da se kupate na plazama pored kojih se izliva lokalna kanalizacija ili u nekom od hotela svetskih turistickih giganata kao sto su hilton, sheraton, marriot, ibero star....

moj zakljucak je samo tezak debil idiot i retard letuje u crnoj gori kada se moze dobiti 1000 puta bolja usluga za iste pare na drugim mestima
 
kakve sad taj komentar ima veze s mozgom?
pa evo, studirala sam pola godine u hr i samo sam nosila odjecu sa sobom + laptop

a oni desetak dana pa kao ganci u pohodu :confused:

meni ej drago , izuzetno drago sto ste uveli ove takse za budale, jer ce ovako jos manje gostiju iz srbije otici letos u crnu goru.

a ko i pored izuzetnih i 1000 puta boljih turistickih ponuda grcke , egipta,turske i tunisa ode u crnu goru, on i zasluzuje da ga oderete kao majmuna...
 
meni ej drago , izuzetno drago sto ste uveli ove takse za budale,

ko mi? ja nisam nista uvela...
jer ce ovako jos manje gostiju iz srbije otici letos u crnu goru.

za to se svakodnevno zalazem :)
a ko i pored izuzetnih i 1000 puta boljih turistickih ponuda grcke , egipta,turske i tunisa ode u crnu goru,
on i zasluzuje da ga oderete kao majmuna...

opet ko - mi?

ja svoja ljeta provodim u hr, da ne bih napravila masovni pokolj nad turistima, drago mi je :)
cast normalnima, al' takvih je malo
 
ko mi? ja nisam nista uvela...


za to se svakodnevno zalazem :)


opet ko - mi?

ja svoja ljeta provodim u hr, da ne bih napravila masovni pokolj nad turistima, drago mi je :)
cast normalnima, al' takvih je malo

prvo pod vi podrazumevam "vi crnogorske poturice izdajnici srpstva i pravoslavlja"

drugo nisi ti nista licno uvela, to je svakome ovde jasno ali je uvela tvoja kvazi drzava, i otuda ono "vi"


sve u svemu lepo je sto se kao politicki neistomisljenici slazemo.

ovo je odlican potez sa moje tacke gledista.
 
Poneses oko 2000 evrica za 7 dana i to je to
Zaboga Slavka ?!?!? 2. 000 eura... pa ako imas - ponesi ! Ima da ih polomimo u 2 dana ;)
Iebi ga u exluzivnoj diskoteci pice (pivo) je 3 eura, ulaz 5, vecera nas moze doci (za dvoje - maximum 20 eura). Apartman za 3-4 ljudi je oko 50 - 60 eura za dan.
Tako da to i nije PRESKUPO.
 
prvo pod vi podrazumevam "vi crnogorske poturice izdajnici srpstva i pravoslavlja"

drugo nisi ti nista licno uvela, to je svakome ovde jasno ali je uvela tvoja kvazi drzava, i otuda ono "vi"


sve u svemu lepo je sto se kao politicki neistomisljenici slazemo.

ovo je odlican potez sa moje tacke gledista.

kako neko moze biti crnogorac i poturica u isto vrijeme?
i kako izdajnik srpstva i pravoslavlja kada pravoslavlje nema veze sa srpstvom?

stavise, svak ko je hriscanin tamo gore je izdajica sebe i svojih korjena... :|
 
Zaboga Slavka ?!?!? 2. 000 eura... pa ako imas - ponesi ! Ima da ih polomimo u 2 dana ;)
Iebi ga u exluzivnoj diskoteci pice (pivo) je 3 eura, ulaz 5, vecera nas moze doci (za dvoje - maximum 20 eura). Apartman za 3-4 ljudi je oko 50 - 60 eura za dan.
Tako da to i nije PRESKUPO.

Pa vidis da su ljudi gladni,gde ce:shock: mo jesti kod tebe.
Mada ja necu da jedem
 
Pa vidis da su ljudi gladni,gde ce:shock: mo jesti kod tebe.
Mada ja necu da jedem
A znam i vidim... NEgo propaganda cini cuda.
U svim zemljama na svijetu unos hrane je ogranicen. Pa tako je slucaj i sa Crnom Gorom.
Kazesh MAdonna, iebi je... zato sam provjerio na sajtu Lenny Kravitza, dolazi on, sto je za mene - bolja varijanta.
U svakom slucaju u Crnu Goru su dobrodoshi svi - osim onih koji pishke u moru :lol: :lol: :lol: ;)
 
kako neko moze biti crnogorac i poturica u isto vrijeme?
i kako izdajnik srpstva i pravoslavlja kada pravoslavlje nema veze sa srpstvom?

stavise, svak ko je hriscanin tamo gore je izdajica sebe i svojih korjena... :|

svako ko je crnogorac nacijom je po shvatanju iz gorskog vijenca izdajnik srpstva i pravoslavlja i kao takav poturica.

poturica je termin koriscen za izdajnike pravoslavlja i srpstva u crnoj gori u 17, 18 i 19 veku.

za vise informacija pogledati u Gorski Vijenac.
 
A znam i vidim... NEgo propaganda cini cuda.
U svim zemljama na svijetu unos hrane je ogranicen. Pa tako je slucaj i sa Crnom Gorom.
Kazesh MAdonna, iebi je... zato sam provjerio na sajtu Lenny Kravitza, dolazi on, sto je za mene - bolja varijanta.
U svakom slucaju u Crnu Goru su dobrodoshi svi - osim onih koji pishke u moru :lol: :lol: :lol: ;)

Ne slusam njegovu muziku,tako da me to ne privlaci.
Madonnu da vidim pa nek ide zivot.
Nego kada si se ti upoznao sa Nevernim Bebama
 
svako ko je crnogorac nacijom je po shvatanju iz gorskog vijenca izdajnik srpstva i pravoslavlja i kao takav poturica.

ne razumijem, kakve veze ima knjizevno djelo sa narodom :idea:
poturica je termin koriscen za izdajnike pravoslavlja i srpstva u crnoj gori u 17, 18 i 19 veku.

a ja mislila da to vazi za bilo koga ko je presao u turke, i za muslimane i za katolike....

i opet pravoslavlje i srpstvo u istoj recenici :lol: aha, ok, pravicu se da ne vidim
za vise informacija pogledati u Gorski Vijenac.

opet ta knjiga :lol: jel' to neki manual za zivot, neki nov zakon za koji jos ne znam :lol:
 
A znam i vidim... NEgo propaganda cini cuda.
U svim zemljama na svijetu unos hrane je ogranicen. Pa tako je slucaj i sa Crnom Gorom.
Kazesh MAdonna, iebi je... zato sam provjerio na sajtu Lenny Kravitza, dolazi on, sto je za mene - bolja varijanta.
U svakom slucaju u Crnu Goru su dobrodoshi svi - osim onih koji pishke u moru :lol: :lol: :lol: ;)

evo sad sam bio na sajtu lenny kravitza (lennykravitz.com) i kad tamo pise sledece sto se tice gostovanja:

07/24/2008 - Belgrade Arena - Belgrade, CS
LENNY KRAVITZ
07/24/2008
EUROPEAN TOUR
Belgrade Arena
Belgrade, CS
map

OD CRNE GORE NI TRAGA NI GLASA :lol:

znaci 24 jula Lenny Kravitz gostuje u beogradskoj areni a za crnu goru ga zabole ona stvar ;)
 
ne razumijem, kakve veze ima knjizevno djelo sa narodom :idea:


a ja mislila da to vazi za bilo koga ko je presao u turke, i za muslimane i za katolike....

i opet pravoslavlje i srpstvo u istoj recenici :lol: aha, ok, pravicu se da ne vidim


opet ta knjiga :lol: jel' to neki manual za zivot, neki nov zakon za koji jos ne znam :lol:

pa ta knjiga je kazu neki "crnogorska biblija" i ko se te knjige ne pridrzava tj nije srbin i pravoslavni hriscanin shodno navodima te knjige jeste crnogorska poturica ;)

poturice nisu samo oni koji predju u islam. poturice su svi oni koji se odreknu svoje vere i nacije, svi oni koji se odreknu srpstva i pravoslavlja....
 
Toliko halabuke zbog bezalene odluke medjunarodno priznate drzave koja je sasvim OK ....
Samo kako utuviti u glavu '' Dok si u Rimu ponasaj se kao Rimljanin '' .
 

Back
Top