Come on baby, light my fire

Pera_Zdera:
peach:
Pera_Zdera:
peach:
ma,ne moras,sreco,ima svaki dan da ti ponavljam ako treba! :wink: dok neki ljudi ne nestanu odavde,pa budemo mogle lakse da disemo! :P
Pa da mnogo lakse da...lazete i folirate i varate i smejete se retardiranim tipovima.

Aj sad is sa ove teme, dovoljno si je oskrnavila....a sa sobom ponesi samo jedan metak....dovoljno ti je.
1.ne lazem i ne foliram...a mnozinom se valjda obracas i srorm,pa nek ti ona u svoje ime objasni 8)
2.jedini retardirani tip koga ja znam si ti,a toliko si smesan,ma k'o cirkus,da moram da ti se smejem! :lol:
3.ti si oskrnavio mnogo vise od jedne teme,pa mi se bas...za tvoju temu
4.a 1 metak ce mi biti sasvim dovoljan jer precizno gadjam i ne promasujem...za razliku od tebe :wink:
Ma kad svi prepoznaju ko je retard, onda pobegnu na 150 km od nje, pa onda nemas ni na koga da pucas....osim u...i onda sigurno ne promasujes. :lol:
Tvoja cela filozofija se bazira na lazi i uvredama, sto samo pokazujes svoje pravo lice. Posle nam pricaj kako si ti dobra devojka. Nemas ti ni D od dobre i to ne samo zbog tvog ponasanja.
Eto i ti si meni smesna..cak i blentava. :lol:
:roll: Uhhhhh Pero, ja sam bila ubeđena da si džentlmen i da si jedan od onih što znaju da se kontrolišu :?:
 

Back
Top