Come on baby, light my fire

a070.gif
 
peach:
e,storm,da sam te ja na vreme slusala-sad bi meta bila postavljena na pravom mestu! nego,samo kreni,rafalno,sticice vec koga treba metak u celepenku! :wink:
E ko je sada retard? I opet ti je neko drugi kriv za tvoje postupke. Opet ako si pogresila, opet znaci da nisi imala mozak. Da li ga sada imas, ovaj post dovoljno govori. Sad nastavi da pricas kako si ti kulturna i fina dama, moz da dodas i nevina ne bi me zacudilo uopste. :wink:
 
Pera_Zdera:
peach:
ma,ne moras,sreco,ima svaki dan da ti ponavljam ako treba! :wink: dok neki ljudi ne nestanu odavde,pa budemo mogle lakse da disemo! :P
Pa da mnogo lakse da...lazete i folirate i varate i smejete se retardiranim tipovima.

Aj sad is sa ove teme, dovoljno si je oskrnavila....a sa sobom ponesi samo jedan metak....dovoljno ti je.
1.ne lazem i ne foliram...a mnozinom se valjda obracas i srorm,pa nek ti ona u svoje ime objasni 8)
2.jedini retardirani tip koga ja znam si ti,a toliko si smesan,ma k'o cirkus,da moram da ti se smejem! :lol:
3.ti si oskrnavio mnogo vise od jedne teme,pa mi se bas...za tvoju temu
4.a 1 metak ce mi biti sasvim dovoljan jer precizno gadjam i ne promasujem...za razliku od tebe :wink:
 
peach:
Pera_Zdera:
peach:
ma,ne moras,sreco,ima svaki dan da ti ponavljam ako treba! :wink: dok neki ljudi ne nestanu odavde,pa budemo mogle lakse da disemo! :P
Pa da mnogo lakse da...lazete i folirate i varate i smejete se retardiranim tipovima.

Aj sad is sa ove teme, dovoljno si je oskrnavila....a sa sobom ponesi samo jedan metak....dovoljno ti je.
1.ne lazem i ne foliram...a mnozinom se valjda obracas i srorm,pa nek ti ona u svoje ime objasni 8)
2.jedini retardirani tip koga ja znam si ti,a toliko si smesan,ma k'o cirkus,da moram da ti se smejem! :lol:
3.ti si oskrnavio mnogo vise od jedne teme,pa mi se bas...za tvoju temu
4.a 1 metak ce mi biti sasvim dovoljan jer precizno gadjam i ne promasujem...za razliku od tebe :wink:
Ma kad svi prepoznaju ko je retard, onda pobegnu na 150 km od nje, pa onda nemas ni na koga da pucas....osim u...i onda sigurno ne promasujes. :lol:
Tvoja cela filozofija se bazira na lazi i uvredama, sto samo pokazujes svoje pravo lice. Posle nam pricaj kako si ti dobra devojka. Nemas ti ni D od dobre i to ne samo zbog tvog ponasanja.
Eto i ti si meni smesna..cak i blentava. :lol:
 
Well I'll tell you a story of whiskey and mystics and men
And about the believers, and how the whole thing began
First there were women and children obeying the moon
Then daylight brought wisdom and fever and sickness too soon
You can try to remind me instead of the other you can
You can help to insure that we all insecure our command
If you don't give a listen I won't try to tell your new hand
This is it can't you see that we all have our end in the band

And if all of the teachers and preachers of wealth were arraigned
We could see quite a future for me in the literal sands
And if all of the people could claim to inspect such regret
Well we'd have no forgiveness forgetfulness faithful remorse
So I tell you I tell you I tell you we must send away
We must try to find a new answer instead of a way
 
vredjam samo one koji su mene ili meni drage ljude uvredili 8)
lazima se za razliku od tebe,ponavljam,ne koristim :x
i slazem se da se retard prepozna na kilometre...izgleda kao...ti! :lol:
fina sam i dobra,al' ako me izazivas-potrudicu se da to ne budem! :wink:
u buduce,moja jedina reakcija na tebe je:BYGONE
jer,sa retardima se izgleda ne vredi objasnjavati :!: :roll:
 
Pa prekini vise da se objasnjavas i pravis dobra devojka vise a u isto vreme da sejes otrov na sva usta. Za to obasnjavanje ja nikad nisam ni imao potrebe da me ti nisi napala. Znamo i ja i ti da nismo retardi, ali eto ponekad se izgleda isprovocirani ponasamo tako.

Sad kazi STOP.
 
There's blood in the streets, it's up to my ankles,
(she came) There's blood in the streets, it's up to my knee.
(she came) There's blood in the streets the town of Chicago,
(she came) There's blood on the rise it's following me.

Just about the break of day
She came and then she drove away
Sunlight in her hair.

(she came) Blood in the streets runs a river of sadness
(she came) Blood in the streets its up to my thigh.
(she came) The river runs down the legs of the city
(she came) The women are crying red rivers of weeping.

She came to town and then she drove away
Sunlight in her hair.

Indians scattered on dawn's highway bleeding,
Ghosts crowd the young child's fragile eggshell mind.

Blood on the streets of the town of New Haven,
Blood stains the roofs and the palm trees in Venice.
Blood in my love in the terrible summer,
Bloody red sun of Phantastic LA.

Blood screams the pain as they chop off her fingers.
Blood will be born in the birth of a nation.
Blood is the rose of mysterious union.

Blood in the streets it's up to my ankles,
Blood in the streets it's up to my knee.
Blood in the streets in the town of Chicago,
Blood on the rise it's following me.
 
Pera_Zdera:
@Iluzinista
Nemoj me terati da pisem objasnjenje teme...nego je prcitaj jos jednom od pocetka do kraja...mozda ces je i shvatiti.
Ne mogu da verujem...izgleda je svi tumace na neke svoje nacine...kroz neku svoju licnu prizmu gledano...i svi pogresno gledaju. Procitaj ponovo,a vodilje nek ti budu:
1. Sta je tema
2. Kome je upucena
3. Sta je poenta
4. Sta je poruka.

Necu da citam pocetak, a necu ni kraj. :) Ali zato osecam da ima onih koji hoce. Ebi ga... Niko nije savrsen. 8)

Sta je poenta? Ajde da pocnemo od toga... Poenta je da je neko otkrio Doorse u svojoj 30toj godini. :D Brate Pero, recikliranje je korisno, ali ne bas svega... Po nesto i ne treba reciklirati. ;)

P E A C E, machko... (ne terajte me da pricam taj vic) :roll:
 
iluzionista:
Necu da citam pocetak, a necu ni kraj. :) Ali zato osecam da ima onih koji hoce. Ebi ga... Niko nije savrsen. 8)

Sta je poenta? Ajde da pocnemo od toga... Poenta je da je neko otkrio Doorse u svojoj 30toj godini. :D Brate Pero, recikliranje je korisno, ali ne bas svega... Po nesto i ne treba reciklirati. ;)

P E A C E, machko... (ne terajte me da pricam taj vic) :roll:
Iluzionista ja znam da ti nisi jedan od onih koji veruje sve sto procita. U pozadini svega ko zna sta se krije. :wink:

Ja ne znam taj... :roll:

PS Odgovor o temi i poenti sam napisao...
 

Back
Top