"Цивилизовани" запад су највећи непријатељи Србије

Ovo ti je, brate Teodosije, antisrpski forum, finansiran od antisrpskih fondacija, predvođenih antisrpskim Džordžom Sorošem, koji ima za cilj da uništi sve Srbe zajedno sa antisrpskom EU i antisrpskim Vatikanom na čelu, što se čini pljuvanjem po najherojskijoj stranci, Srpskoj radikalnoj, u želji da unište svako zrno srpstva, stvarajući EUfilske manijake od Srba...i time najveće antiSrbe...na ovom antisrpskom svetu...punom antisrpstva...antisrpstvo....antisrpstvo...itd.

Ljudi, da li ste vi normalni??? :eek:
 
Ljudi, da li ste vi normalni??? :eek:

Ти си "нормалан" који лупеташ како би хапсио људе који говоре истину о америци и западу.

Иди па похапси све ове људе који пљују по америци и израелу:
 
Ma ne znam vise sta da pratim, uvek kad udjem na forum politike, sokiram se nebulozama ovih nacionalista. Nadam se da se ovaj av-anturista salio...:confused:

Ovde se "radnja' desava brzinom svetlosti, treba svakodnevno da si na forumu da bi bar 1/10 uspeo da 'pohvatas konce".:lol:

Salim se naravno...ali "iznenadjenja" uvek ima!
 
Ma ne znam vise sta da pratim, uvek kad udjem na forum politike, sokiram se nebulozama ovih nacionalista. Nadam se da se ovaj av-anturista salio...:confused:

Ти само пишеш да треба да се банују срби и како су срби који пишу истину о западу луди.
 
Ma ne znam vise sta da pratim, uvek kad udjem na forum politike, sokiram se nebulozama ovih nacionalista. Nadam se da se ovaj av-anturista salio...:confused:
Није се шалио крајње је озбиљан, тај је ескимски националиста и угрожава незаштићене лапонце тако да може да се деси да деца остану без Деда Мраза. z:(
 
Ти само пишеш да треба да се банују срби и како су срби који пишу истину о западу луди.

Drago mi je sto pratis moje literalno-narativne sposobnosti, ali ja nemam nista protiv Srba, jer sam i sam Srbin. Lud je svako ko se sluzi jezikom mrznje, prica o ratovima i poziva na neciju smrt.

P.S. Tesko je bre ljudi da vam se po`vata ritam..ovde s ene zna ni ko kuj kosi,a kuj vodu nosi :lol:
 
Drago mi je sto pratis moje literalno-narativne sposobnosti, ali ja nemam nista protiv Srba, jer sam i sam Srbin. Lud je svako ko se sluzi jezikom mrznje, prica o ratovima i poziva na neciju smrt.

P.S. Tesko je bre ljudi da vam se po`vata ritam..ovde s ene zna ni ko kuj kosi,a kuj vodu nosi :lol:

Позивање на рат:rotf:. Једино јадниче можеш то да лупеташ. Уместо да даш неки конструктиван одговор на теми, ти лупеташ како у твојим вољеним "нормалним" земљама хапсе људе ако говоре против америке и израела.

Јел си похапсио неког од ових, или ти опет умакли?!:
Како то да их нису похапсили а пале твоју вољену америчку заставу псујући америку и израел?!
 
Poslednja izmena:
Позивање на рат:rotf:. Једино јадниче можеш то да лупеташ. Уместо да даш неки конструктиван одговор на теми, ти лупеташ како у твојим вољеним "нормалним" земљама хапсе људе ако говоре против америке и израела.

Јел си похапсио неког од ових, или ти опет умакли?!:
[youtube]v=0LA-6oFPw4U[/youtube]
Како то да их нису похапсили а пале твоју вољену америчку заставу псујући америку и израел?!


El si ti neka ......... na forumu, u cemu je fora, ne kapiram? :dontunderstand:
 
Poslednja izmena od moderatora:
El si ti ,,,,,,,,, forumu, u cemu je fora, ne kapiram? :dontunderstand:

Проблем је код тебе, називаш србе који нису продане душе лудацима а ти који би и г---а јео за паре и радо се попишао на србе мислиш да си паметан.
 
Poslednja izmena od moderatora:
:hahaha::hahaha1::rotf:

Što volim kad dođu ovi novi, ili slučajni prolaznici pa se isčuđavaju..
Па кад им само западни програм сервирају на ТВ и ти си бре чудан ти бар мож Булгарската национална телевизија да гледуваш а ови у Смедерево ако не знају влашки само РТС.
 
Drago mi je sto pratis moje literalno-narativne sposobnosti, ali ja nemam nista protiv Srba, jer sam i sam Srbin. Lud je svako ko se sluzi jezikom mrznje, prica o ratovima i poziva na neciju smrt.

P.S. Tesko je bre ljudi da vam se po`vata ritam..ovde s ene zna ni ko kuj kosi,a kuj vodu nosi :lol:

:bljak::dash::hahaha::hahaha::rotf:
 

Back
Top