CHICAGO - Čikago - Mjuzikl

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MegaTroN:
Boske ima devojku godinama. Inache voli visoke i krupne zene (video nekoliko primeraka), pa ako ispunjavash taj uslov, kad raskine sa sadashnjom mozda bih mogao i da te upoznam s njim .... :-P

Prvi sam pitao. Reci ti meni, pa cu ja tebi.

Шалим се, наравно. На сцени и на филму волим да видим нешто лепо, међутим, не мешам реалност и фикцију.

Јеси, први си питао, али нећу ти рећи, а наравно не очекујем одговор од тебе. Али, ако баш желиш, можеш да ми кажеш преко пп.
8-)
 
Tu je sve potpuno realno, Bosiljčić uopšte nije fiktivan. Fin je, prijatan, lepo vaspitan, uvek nasmejan i dobro raspoložen. Jel ti igra srce? :-P

Nema tu mnogo šta da se kaže. Imam insajdere, volim da sam dobro obavešten. Ilija Čvorović je za mene običan diletant. :-D
 
MegaTroN:
Tu je sve potpuno realno, Bosiljčić uopšte nije fiktivan. Fin je, prijatan, lepo vaspitan, uvek nasmejan i dobro raspoložen. Jel ti igra srce? :-P

Nema tu mnogo šta da se kaže. Imam insajdere, volim da sam dobro obavešten. Ilija Čvorović je za mene običan diletant. :-D

Добро Чворовићу, видим ја ди си ти неки опасан даса, :wink: с којим није лако изаћи на крај.

Ево шаљем ти мало музике у ове ситне сате. Надам се да ће ти се допасти.


http://www.speedyshare.com/635733385.html
 
Strela:
"То" је нешто боље од овога...

... јер, овде је Јелена испала некако укочено...
😉
ovaj skok se zove Arabesque i treba da izgleda kao sto ga radi Milica P.(na slici skroz desno),ali kod glumica izgleda vrlo neujednaceno i cudno-kao "tarabesque" ili možda "babaresque"...u svakom slucaju pogled za desnom rukom ,leva ruka paralelna sa proscenijumom :sad: ,sam skok nije važan koliki je,važno je da se pravilno uradi,to je jedan od problema u ovoj predstavi koju ja ipak i pored svega ovoga volim i rado gledam... ;)
 
MegaTroN:
Tu je sve potpuno realno, Bosiljčić uopšte nije fiktivan. Fin je, prijatan, lepo vaspitan, uvek nasmejan i dobro raspoložen. Jel ti igra srce? :-P

Nema tu mnogo šta da se kaže. Imam insajdere, volim da sam dobro obavešten. Ilija Čvorović je za mene običan diletant. :-D
:-D

А ово си, претпостављам, ти:
 
cassis:
ovaj skok se zove Arabesque i treba da izgleda kao sto ga radi Milica P.(na slici skroz desno),ali kod glumica izgleda vrlo neujednaceno i cudno-kao "tarabesque" ili možda "babaresque"...u svakom slucaju pogled za desnom rukom ,leva ruka paralelna sa proscenijumom :sad: ,sam skok nije važan koliki je,važno je da se pravilno uradi,to je jedan od problema u ovoj predstavi koju ja ipak i pored svega ovoga volim i rado gledam... ;)

Могу и овакав плес да изводе. :-D

tyavanzemaljacumrakurr1js3.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top