charape mi soks

eto ja imam taj problem sa charapama koje nisu mejd baj pamuk, malo me mbla:rumenko: ali desmr mi geno u njima, i sa tim problemom se muchim vec neko vreme, to se pojavilo iznenada i nece da ode
e sad idem na srz problema, nisam neshto pun para da bi' pazario u barlingtonu ili slichnim radnjama, pa kupujem charape gde god prochitam coton 100 posto, ali mahom su lazne reklame u pitanju, pa sam se odvazno odluchio da pitam zene kako da znam da su charape stvarno 100 odsto pamuk i gde ima lepih, jevtinih a opet pamuchnih???
i da, mozete da pishete o radnjama gde se mogu naci lepe zenske charape s' zabicama, i o nogama koje se pakuju u njih, debele noge= crne charape s puno lajkre itd : )

Imas u bolje snabdevenim apotekama preparat zove se Step-O-Derm. To je puder kojim napuderises noge nakon higijene, obujes carape, pa napuderises i obucu.
Moj brat je sportista i imao je isti poblem. Od kad to koristi vise se ne zali. Ni on, ni okolina.;):D
E, kako sam ovo lepo srocila, prava reklama. Svaka mi cast!:D:D:D
Najozbiljnije, probaj to, mom bratu je pomoglo, veujem da ce i tebi. Puder za oko 3meseca ti je oko 1000 din.
Srecno!
 
ja se ponadala neko zhensko pishe o soknama gde ima da se kupe sokne od pamuka osim na ulici : ) ida razmishljamo mada mi se to i en radi
ne znam ja sam kupovala na ulici ove turske i u merkatoru neke te su dobre i izdrzljive ali su sa cveticima :). ove turske su kako koje ali jesu pamuk. :I uostalom sad je leto pa bolje idi u sandalama kad god mozesh ... valjda ima i nekih preparata otkud znam vidi kod shola ili kod nekih doktora valjda nije toliko skupo.. ne znam ja im verujem, verujem u ono shto pise, ako kaze 100% onda je to tako ; )) pa zar nema toga u sportskim radnjama, to je valjda pamuk one sportske charape
 
Poslednja izmena:
pa neke jesu 100 procentne a neke i jok, a ja to saznam teka kad osetim neprijatne poglede ka sebi od strane ukucana, i u sportskim radnjama, pa kad obujem kabrio shuz sa resicama napred i vajt soks, ma idi : )
 
ja se ponadala neko zhensko pishe o soknama gde ima da se kupe sokne od pamuka osim na ulici : ) ida razmishljamo mada mi se to i en radi
ne znam ja sam kupovala na ulici ove turske i u merkatoru neke te su dobre i izdrzljive ali su sa cveticima :). ove turske su kako koje ali jesu pamuk. :I uostalom sad je leto pa bolje idi u sandalama kad god mozesh ... valjda ima i nekih preparata otkud znam vidi kod shola ili kod nekih doktora valjda nije toliko skupo.. ne znam ja im verujem, verujem u ono shto pise, ako kaze 100% onda je to tako ; )) pa zar nema toga u sportskim radnjama, to je valjda pamuk one sportske charape

:rotf:nisam znala da je leto ove godine toliko ranije stiglo...bas je pozurilo:rotf:
 
eto ja imam taj problem sa charapama koje nisu mejd baj pamuk, malo me mbla:rumenko: ali desmr mi geno u njima, i sa tim problemom se muchim vec neko vreme, to se pojavilo iznenada i nece da ode
e sad idem na srz problema, nisam neshto pun para da bi' pazario u barlingtonu ili slichnim radnjama, pa kupujem charape gde god prochitam coton 100 posto, ali mahom su lazne reklame u pitanju, pa sam se odvazno odluchio da pitam zene kako da znam da su charape stvarno 100 odsto pamuk i gde ima lepih, jevtinih a opet pamuchnih???
i da, mozete da pishete o radnjama gde se mogu naci lepe zenske charape s' zabicama, i o nogama koje se pakuju u njih, debele noge= crne charape s puno lajkre itd : )

Ja sam radila u jednoj takvoj radnji, ispod Albanije, videćeš kolege na ulazu, imaju stalke sa robom, valjda i dalje. Ima i muških i ženskih i dečijih, i kupaćih kostima u sezoi... I Burlington imaju samo 85% pamuka tako da... Moraju da imaju i malo elastina da bi mogle lepo da se oblikuju prema stopalu, bla, bla... Idi kod dermatologa, neka ti da uput da ti se uzme bris, da se utvrdi šta prouzrokuje neprijatan miris. Obavezno pre nošenja prvo operi čarape u mašini dobrim deterdžentom, to bi trebalo da poubija mikroorganizme eventualno nastanjene tokom (uglavnom) nezadovoljavajućeg transporta i skladištenja. I skoro po pravilu, domaće čarape su odlične po sastavu, lake za održavanje... A i imaš u DM uloške za obuću protiv znojenja nogu, odlični su.
 
a mene zanima koje ulje za telo za suvu kozu bi mi preporucili?ozbiljno,da ne ptvarm temu...

Ne znam je li ti neko već odgovorio, probaj Nivea baby ulje na još mokru kožu, nema omaške. Kao u reklami za Johnson's samo je Nivea "cruelty-free". (Zamisli jadnog Gašu obrijanog, u kavezu... Ko zna kako je i Žuća završio. :sad2: Meni psi i automobili deluju kao manje zlo jer su brži.)
 
Kad uzmeš par čarapa, protrljaš jednu o drugu, one sa dosta sintetike nekako "škripe", ne znam kako bih to drugašije opisala.

Đuro, Lidera i dalje postoji, ima je (banovaće me zbog reklamiranja :whistling:) u DM i bolje snabdevenim parfimerijama&apotekama.
Ovako, da Vas naucim za trajno rjecenje "mirishljavih" nogu.

Fino odete do apoteke i trazite UROTROPIN SUSPENZIJU. Proizvodi je B.B. Pharm - Beograd. A ako nemaju odete kod onih sto muckaju i kazete da vam smuckaju: hexamethylentetramin (urotropina) sa cinkom, talkom, glicerinom i vodom.

Efekat je nevjerovatan.
Nakon toga mozete da nosite i gumene carape (ako postoje) , a kamoli pamucne mjesec dana cak ne morate noge da perete - nema mirisa :!:
Ovo potpisujem kao istinu i samo istinu.
 
Ovako, da Vas naucim za trajno rjecenje "mirishljavih" nogu.

Fino odete do apoteke i trazite UROTROPIN SUSPENZIJU. Proizvodi je B.B. Pharm - Beograd. A ako nemaju odete kod onih sto muckaju i kazete da vam smuckaju: hexamethylentetramin (urotropina) sa cinkom, talkom, glicerinom i vodom.

Efekat je nevjerovatan.
Nakon toga mozete da nosite i gumene carape (ako postoje) , a kamoli pamucne mjesec dana cak ne morate noge da perete - nema mirisa :!:
Ovo potpisujem kao istinu i samo istinu.

..ahhh...nestace sve cari ovoga sveta...pa i 'miris' muskih nooogu.. :P
 
e videla sam sarene carape za 1800 din na banovom brdu hulahopke. sad je valjda snizenje.

em sam zensko em sam dobra em sam pametna, sve sam osobine ovde istakla

onako neko cvece samo ne znam dosadi to a i valjda one sve to vec znaju

lupam za snizenje nego kao kraj sezone hulahopki
 

Back
Top