charape mi soks

Pamuk trpi visoku temperaturu. Ako peglu staviš na sintetiku istopiće se ili će se pegla zalepiti zavisno od procenta sintetike u čarapama. Pamučna čarapa bez problema pofdnosi peglu i na najvišoj temperaturi i ne lepi se.
Jeftinih pamučnih čarapa ima na buvljacima i sličnim mestima, a sad to što tražiš i da su lepe, to ne verujem da ćeš naći tu. U svakom slučaju obične pamučne čarape ćeš naći što ti je najvažnije, jer mogu da budu i najlepše ako se osećaju...:roll:
ovaj drugi deo odgovora mi je jasan, ali prvi me malo buni, mislish da bi' trebao da ponesem peglu kad kupujem charape i da zamolim za malo struje ili da potegnem i agregat? : )
 
opeglaj noge da ih dezinfikujesh...

a kupi vishe pegli,pa ako budesh uzeo vishe pari charapa na probu, poshto se bash super sintetika slijepi sa plochom, pa da ne otvarash odmah temu, kako skinuti charape sa pegle

...ne znam moze li na licu mjesta upaljachem da se proba kako gore...ono milsli, uzmesh charape sa tezge i ...zapalish...niz ulicu...

jel' zna neko kako ochistiti peglu :D
 
opeglaj noge da ih dezinfikujesh...

a kupi vishe pegli,pa ako budesh uzeo vishe pari charapa na probu, poshto se bash super sintetika slijepi sa plochom, pa da ne otvarash odmah temu, kako skinuti charape sa pegle

...ne znam moze li na licu mjesta upaljachem da se proba kako gore...ono milsli, uzmesh charape sa tezge i ...zapalish...niz ulicu...

jel' zna neko kako ochistiti peglu :D

:lol::lol::lol:

btw nitro razjedjivacem? :mrgreen:
 
joj, moram to da probam, nije mi palo na pamet, stvarno hvala

(jedva ukapirah shta znachi ''desmr geno'',pa 20 sekundi razmishljah)

a shto se tiche sintetike, najljepshe je kad prave pamuchne majchice, a ivice os sintetike, pa kad prepeglash, postanu ivice k'o drshka od plastichne kante
 
joj, moram to da probam, nije mi palo na pamet, stvarno hvala

(jedva ukapirah shta znachi ''desmr geno'',pa 20 sekundi razmishljah)

a shto se tiche sintetike, najljepshe je kad prave pamuchne majchice, a ivice os sintetike, pa kad prepeglash, postanu ivice k'o drshka od plastichne kante

to mora da je zabavno...
na zalost ja nista ne peglam pa tu radost nikad spoznati necu... :(

btw ozbiljno - pazi s nitrom; to cudo "nagriza" sve i svasta; oci, pluca...sluznice...(ima lista na ambalazi...8))
 
eto ja imam taj problem sa charapama koje nisu mejd baj pamuk, malo me mbla:rumenko: ali desmr mi geno u njima, i sa tim problemom se muchim vec neko vreme, to se pojavilo iznenada i nece da ode
e sad idem na srz problema, nisam neshto pun para da bi' pazario u barlingtonu ili slichnim radnjama, pa kupujem charape gde god prochitam coton 100 posto, ali mahom su lazne reklame u pitanju, pa sam se odvazno odluchio da pitam zene kako da znam da su charape stvarno 100 odsto pamuk i gde ima lepih, jevtinih a opet pamuchnih???
i da, mozete da pishete o radnjama gde se mogu naci lepe zenske charape s' zabicama, i o nogama koje se pakuju u njih, debele noge= crne charape s puno lajkre itd : )
A шта мислиш о томе да лепо одеш код дерматолога да ти препише неку кремицу? Можда имаш гљивице или нешто слично...поготово што наводиш да је проблем дошао одједном.;)
 
...klobuk...micelijum...spore...auuuuuu... opasno...a josh kad uzmesh onaj nitro sa glicerinom... :D

pa jes...al kako odoljet vakoj ambalazi...
vid' ko Benetton ebte... :grin:

nitro_razrjedivac_uni.png


znaci; skida - dijelove carapa s pegle, s nogu, kozu s nogu...i tako...

(edit - kazu da lijeci i gljivice, al ovo je neprovjerena informacija tako da...)

btw naidjoh i na podatak da ovo sve moze i brenerom, al meni to pari prekomplicirano...sta znam... :think:
 
amaaaan ( chest uzvik u sevdalinkama ) ne treba mi krema imam sve od kozmetike shto mi treba, dezodorans tri u jedan od shola, za pazuh, buljo i geno, nego me interesuje 'de mogu da nadjem jevtino pamuchne soks i kako vi prepoznajete u radnji shta je stvarno pamuchna charapa ili gace? : )
sad i u fensi radnjama prodaju kinesku robu, kako ja da znam?
 
amaaaan ( chest uzvik u sevdalinkama ) ne treba mi krema imam sve od kozmetike shto mi treba, dezodorans tri u jedan od shola, za pazuh, buljo i geno, nego me interesuje 'de mogu da nadjem jevtino pamuchne soks i kako vi prepoznajete u radnji shta je stvarno pamuchna charapa ili gace? : )
sad i u fensi radnjama prodaju kinesku robu, kako ja da znam?

ovako (po drugi put);

"Since cotton is a plant fiber so when it is ignited it burns with a steady flame. The smell of burning cotton fiber will be like smell of burning leaves. Ash left of cotton fiber is easily crumbled."

http://www.fabrics-suppliers.com/fab...ifications.htm

aman.
 
ovako (po drugi put);

"Since cotton is a plant fiber so when it is ignited it burns with a steady flame. The smell of burning cotton fiber will be like smell of burning leaves. Ash left of cotton fiber is easily crumbled."

http://www.fabrics-suppliers.com/fab...ifications.htm

aman.
ako ikada upoznash tipa, onako , zgodan, visok , lep ko slika, i josh jednom zgodan, a ne desmr mu geno i nosi spaljene pamuchne charape, znaj to sam ja i poslushao sam tvoj savet : )
amaaan
 
joj, moram to da probam, nije mi palo na pamet, stvarno hvala

(jedva ukapirah shta znachi ''desmr geno'',pa 20 sekundi razmishljah)

a shto se tiche sintetike, najljepshe je kad prave pamuchne majchice, a ivice os sintetike, pa kad prepeglash, postanu ivice k'o drshka od plastichne kante

Ima još lepše! Ispeglaš pamučnu majičicu, a ona se načisto raspara! Konac od najlona!
(pa imaš lepo kroj da sašiješ novu)
 
Pazi ' vamo! Ako nosiš patike, obavezno namaži između prstiju "kansen" kremu (canesten je bolja i skuplja, ali za ovu svrhu je ova dovoljna). U toku jednog dana menjaš obuću nekoliko puta (i onako se presvlačiš). Istu obuću ne nosiš dva dana uzastopce. Pa tek onda pranje nogu dezodoransi i pamučne čarape. Ako to sve ne pomogne, vidi da ti nije poremećena ph (kiselost kože) ili možda imaš malo poremećene hormone (u smislu viška) ili sklonost dijabetesu (verovatno nemaš, to je ređe, ali..tek da spomenem). Ima tako ljudi... pa ih posle nekog vremena prođe i unormale se. Ovi što kažu peri noge, ne misle da ih ne pereš, nego da moraš češće nego normalno. ("kad god sretneš neku vodu, ti noge operi" - malo izmenjen Zmaj Jova)
 

Back
Top