charape mi soks

doshao sam do saznanja da ni zene n'umeju da razaznaju ili pak n'umeju da objasne kako neko da na licu mesta proveri shta je pamuk 100 posto, jako je bitno da bude 100 % : (
a, da pritom ne izazove popzar : )
 
amaaaan ( chest uzvik u sevdalinkama ) ne treba mi krema imam sve od kozmetike shto mi treba, dezodorans tri u jedan od shola, za pazuh, buljo i geno, nego me interesuje 'de mogu da nadjem jevtino pamuchne soks i kako vi prepoznajete u radnji shta je stvarno pamuchna charapa ili gace? : )
sad i u fensi radnjama prodaju kinesku robu, kako ja da znam?

joj, izvini, izvini , previdela sam ovaj tri u jedan...:lol::lol::lol:

sto me podsecas na neke davne teme...
;)
 
a ni prolece..:)
slabo tu upaljac pomaze..nego, kupi ti uz te carape i kremu protiv gljivica, i mazi..vredno...

i vise pari carapa...mislim...ako kupi samo jedne... :mrgreen:

btw to je zamalo jedini nacin da utvrdis; odokativno, da li je vlakno prirodno
+ kad mijesaju materijale ne stavljaju jedan sinteticki konac pa jedan prirodni vec ih doslovno upletu zajedno - u jednistvenu nit
e sad, savovi - to je obicno sinteticko...cak i na mnogim pamucnim odjevnim predmetima...uff...

maaa...dosta bilo - posalji mamu/sestru/djevojku po te carape, a ti za to vrijeme skokni dermatologu... ;)
 
definitivno vise..a i mogao bi okaciti adresu, pa nek ti svaka forumasica meHkog srca posalje par...;)
ili postanski fah..zamisli meke koverte sa jos meksim 100% pamuk carapicama unutra..:D
laku noc..ja cu garant sanjati carapice...:lol::lol:
 
definitivno vise..a i mogao bi okaciti adresu, pa nek ti svaka forumasica meHkog srca posalje par...;)
ili postanski fah..zamisli meke koverte sa jos meksim 100% pamuk carapicama unutra..:D
laku noc..ja cu garant sanjati carapice...:lol::lol:
e, ovo je pun pogodak, sutra cu da priupitam poshtara kako da mi stizu poshiljke na anonimnu adresu i postavicu je ovde pa da vidimo chija maca crnu vunu prede, hvala na savetu : )
 
ma perem geno kao vo ne znam shta je hadvao, nego i dalje ne umem u springfildu da ustanovim da li su im charape sto posto pamuk ili lazu: )

Možeš da saznaš ali da žrtvuješ jedne. Zapali jedan končić iz čarape. Pamuk gori lako i ima pepeo, vuna smrdi (da se udaviš), a plastika smrdi i stvori se kuglica. Mešavina je dobra ako ima više pamuka (uz sve ono što sam napomenula u ranijem postu), i trajnija je. Ono ti mora pomoći, šta bi trebalo da bude tek sa ženskim nogama kad nose najlonke? I hodaj bos kad god možeš, makar po stanu, ako nemaš prilike na drugom mestu. I NIje samo pranje, već i održavanje noktiju i zanoktica. I, naravno, kad menjaš obuću (više puta u toku dana), pranje i nove čarape.
 
Poslednja izmena:
moram sa vama da podelim iskustvo..bolno koliko stipa za nos!!!

privodim zavrsne radove na adaptaciji kuce..oko iste sve vrvi od majstora..data im je lozionica na raspolaganje za presvlacenje i odlaganje licnih stvari dok su angazovani na ovoj adresi..

e sad, iznad te prostorije nalazi se velika terasa koja vodi do ulaznih vrata u kucu..i ta prostorija ima dva prozora koja su non stop otvorena..

pre neki dan stojim sa sestrom na terasi i proveravamo da li je ono sto su majstori uradili tog dana u redu ili je potrebna korekcija..

u jednom trenutku zaboli kako nas je zapahnuo miomiris..ja bacim pogled na psa koji je tu lezao i

kazem sestri - au sto dismr!!!

a sestra ga onjusi i kaze - nije on!

i mi tako krenemo za nosom i stignemo do prozora lozionice..a unutra - ausvic!!!

onda se ona seti da joj se jedan od radnika pozalio da ima problem i zamolio je za sampon kako bi svaki dan posle posla oprao carape koje je nosio..

izgleda da je mica taj dan zurio - pa nije stigao..
 
jel majstor visok 183 cm ? :D

(shala-shala-shala)



kad se malo bolje setim..da znas da jeste!;)

taman toliko.

da je visi ne bi valjalo..blizu lozionice ne bi moglo da se pridje..

kako li je tek ostalim majstorima koji sa njim zajedno moraju da se presvlace?


na pocetku svoje poslovne karijere radila sam i u tada kod nas tek otvorenom najelitnijem kazinu..cisto da vam docaram atmosferu..

u smeni dvadesetak devojaka..namontirane pod konac..od sminke, frizure.. do uniforme (koja je usput bila od svile) sve je moralo da bude besprekorno..

e sad u okviru stafa smo imale i zajednicku garderobu..dvadeset devojaka se presvlaci na jednom mestu..staf i garderober - imali su oko cetrdesetak m2..citav prostor savrseno klimatizovan..

jedna od devojaka nas je bacala u nesvest kada se izuje..to nije bilo normalno..pa ovaj majstor u odnosu na nju kad izuje svoje nosene carape kao da je provukao kroz sanel 5..


samo sto za razliku od tebe ona nikako nije htela da prizna da ima problem..

tvrdila je da smo istripovane..a direktor se redovno vracao sa vrata ne ulazeci u staf posle njenog preobuvanaja nezavrsenog posla - samo bi zapahnut prokomentarisao - ufffff..neka posle cu..
prema tome nisi ni ti najgori..

mozda i da ne trazis pamucne carape..nego devojcicu sa slicnim problemom? m?
 
Poslednja izmena:

Back
Top