Cena sata za čišćenje po stanu

I sad, ja kažem sebi, ja ću sve da uradim... I letos kažem sebi svaki dan jedna prostorija i uradiću isto što i ona.

Međutim, svaki dan mi trebalo 3-5 sati za svaku prostoriju, crkla sam što i nije loše, ali sam vreme potrošila na pauze jer me bolele ruke, pa sam se spetljala kod prozora, mrežu za komarce nisam znala kako, stavila sam je u kadu pa sam ispolivala celo kupatilo, ... Meni uopšte nije jasno kako ona za 5 sati sve to uradi u jednom danu a ide od plafona do poda, znači čak otvori i luster i obriše, pomeri sve krevete, obriše sve ormane, popne se na merdevine i uradi sve prozore.... Ja sam se predala i tako kvartalno pozovem za generalke. I opet se ljutim za taj novac. I pitam se ima li neko ko bi radio jeftinije, a tako dobro. To je ipak talenat, moj zaključak. I zato obično pozovem kad sam bolesna, imam opravdanje :mrgreen:
koliko cesto to treba cistiti?
 
Što bi ja to radio kupim robota nećeš pa izvoli čuči briši klečeći dobro je to za muskulaturu. Da vidiš leđne mišiće ko praćka je napeta, noge ko fudbalerske od ruskog kvačila, bicepsi od motanja ladinog volana koji je kao tenk težak.

I mene da bude blam? Što bi me bilo blam žene ionako žive duže od muškaraca pa ne mora ni zdravo da se hrani realno 🤔
 
Što bi ja to radio kupim robota nećeš pa izvoli čuči briši klečeći dobro je to za muskulaturu. Da vidiš leđne mišiće ko praćka je napeta, noge ko fudbalerske od ruskog kvačila, bicepsi od motanja ladinog volana koji je kao tenk težak.
Dobro, ako tvoja žena voli. Mislim da je muž upreže. Ali usisivačem i džogerom :mrgreen:
I mene da bude blam? Što bi me bilo blam žene ionako žive duže od muškaraca pa ne mora ni zdravo da se hrani realno 🤔
To blam se nije odnosilo na tebe i tvoju ženu nego na novopečenu gospodu koja iznajmljuje ženu da im čisti kuću.
 
Poslednja izmena:
Od mene je dobila ultrasilent elektrolux kako bih mogao da dremnem dok sređuje. Malo usisa, pobriše i ja kao gledam i kažem kakav svinjac pospremi to malo. Sa ženama treba znati.

I ove što pitaju ovde koliko košta u suštini žele čvrstu ruku u kući.
 
Ali treba da bude.
Jer je ponižavajuće čistiti štroku za nekim ko sam to može da uradi za sobom. Bez obzira što se plati i što taj hoće (mora) da radi.
Zašto ponižavajuće?
Mislim da je tvoj komentar za njih ponižavajući, kada bi ga pročitali.

Da navedem da je osoba koja je kod mene, sa tim radom kupila sebi stan na periferiji grada... da plaća sebi lepa putovanja, i ima uvek po preporuci fine ljude jer je i sama fina i čista. svima dobro. Vrlo sposobna žena i lepo zarađuje. a ima i dodatne prihode.
Blam... Zarađuje više od mene kad držim časove a još moram i da se pripremam. Mada meni lakše da održim 3 dvočasa fizike i njoj dam taj novac.
 

Back
Top