Čeda ili Toma

Ko je gori političar i čovek

  • Čeda

  • Toma


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Аха, а други назив је малограђанштина. Можда ниси знала теоретски али у пракси сигурно знаш боље него сви ми о чему ј

------------------------------------------
Upravo obrnuto, zahvaljujuci tebi i slicnima.
Aluzija na "moju" malogradjanstinu mogla bi biti mozda i "simpaticna" da nema notu AUTOportretizma. Za takve slucajeve nisam nadelzna a ni strucna, potrazi pomoc negde drugde:cool:

А ко алудира? Не алудирам ја ништа, те индиректне алузије можда карактеришу твог идола из селендpе покрај Крагујевца који не сме да каже шта има да не добије неку опомену а ја причам отворено и отворено ти кажем да си малограђанка, па још уз то и неписмена. ;) Па ти тврди да ниси, кад нема ко други да каже. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Za takve slucajeve nisam nadelzna ? a ni strucna, potrazi pomoc negde drugde:cool:

Сва "срећа" па си.............. просветни радник!!!:sad2::sad2::sad2:
Па за пример ................. пишеш ............."ћирилицом"!!!:sad2::sad2: :sad2:
А тек што користиш "Вукова" писмена..........Ђ, Ж, Љ, Њ,Ћ, Ч, Џ и Ш....................'ајд' море!!!
:sad2::sad2::sad2:
 
ceda je bolji.
p.s.bar nikoga nije izdao.
Osim Djindjica.............druzenjem sa njegovim ubicama i svojih glasaca kojima je obecavao da nikada nece ni rec progovoriti sa SPS a sada kohabitiraju.........a izdao je i mnoge ljude sa kojima je osnovao LDP, Lecica, Petrovica, Srbljanovicku, Samardzica........drugim recima ne postoji niko koga Ceda nije izdao.
 
Тома је најгори а Чеда одмах до њега.
СНС и ЛДП убедљиво две најгоре странке заједно са ЛСВ и Г17.

П.С. Тек сад видим да је питање за радикале али нема везе.


:ok::klap:...da se ne ponavljam, goreg od bajcetinca nema nebitno po kom redosledu:dash:
 
....... je dosledan samo svojoj pohlepi i lavosti!
Kriminalac srednje klase kome nijadan marifetluk ni izfaja nisu strani.
Covek bez ikakvih ideala i morala
.

:klap: Totalno si opisao grobara bajcetinskog i ljigoslava smucica ali si verovatno u brzini napisao drugo ime:mrgreen:...dobio bi i reputaciju za ovaj savrseni opis da mi korpica nije trenutno prazna:rumenko::mrgreen:
 
Како коме...мени су ставови Томислава Николића далеко прихватљивији али не би требало да учествујем у анкети јер се она односи на српске радикале.
 
ceda je bolji.
p.s.bar nikoga nije izdao.

Sem Srbiju.
A koga je Toma izdao ne znam,jedino ako verujem Todorovicu i onim alapacama.covek oce na vlast i to je to sa njima bi samo trtljao u opoziciji radikali ne znaju da vode politiku a Toma i Vucko su samo pametni dal su trebali da rade kako im Seselj kaze samo zato sto je u zatvoru i izigravaju budale na politickoj sceni a Boris i ekipa da da se zezaju sa Srbijom.Vaznija mi je Srbija od Seseljeve sujete.
 
Напредњаци су најгори.

nikola41:
A koga je Toma izdao ne znam

Николић је издао Шешеља (ако ништа друго, онемогућио му је привилеговану комуникацију са правним саветницима и сарађује са тужилаштвом Хашког трибунала), Српску радикалну странку, идеологију српског национализма и Србију и Србе, пошто се крпа залаже за улазак Србије у Европску унију, за "независно Косово" и за пријатељску сарадњу са Американцима.

nikola41:
radikali ne znaju da vode politiku

А напредњаци знају да воде политику? Коју?

nikola41:

Напредњаци су део те екипе, у Пријепољу и у Лепосавићу су на власти са ђинђићевцима/тадићевцима.

nikola41:
Vaznija mi je Srbija od Seseljeve sujete.

Делићу, јеси ли то ти? :eek::lol:

Дакле понављам, напредњаци су НАЈГОРИ.
 

Back
Top