Ceca

Ceca je tu gde jeste jer to nekome odgovara. Ona je zapravo udovica koja plaća ozbiljne rekete i ispunjava želje, al to je bio njen izbor. Došlo davno na naplatu, pa se refinansirala...
Samo su se menjali na njoj kao na redaljci.
Osim novinara koji su nebitni, ne znam kome je ova emisija namenjena. Šta se to ne zna...
Kapirate, o Ceci se ne ćuti, al ne ne govori o svemu bitnijem. Vezanom za njeno okruženje tada, a i sada.

Hm... Možda si hteo reći da se njoj plaća ozbiljan reket. Kome ona da plati reket?
Pazi, govorimo o ženi koja je udovica najvećeg kriminalca na Balkanu ikada, ratnog zločinca i čoveka koji je svojevremeno reketirao onu bogatiju polovinu Srbije.
Ženi koja je za ogromne finansijske pronevere, krijumčarenje oružja i ozbiljne veze sa mafijaškim klanom koji je ubio premijera, od države dobila godinu dana nanogice, zvanično, a nezvanično godinu dana na nekoj svetskoj egzotičnoj destinaciji, o našem trošku.
Žena kojoj na slavi u vrh sobre sedi Ivica Iebeni Dačić koji je najveći smrad kojeg je ikad univerzum izrodio. Inače samo precednik skupštine, više puta precednik vlade, bivši ministar inostranih poslova, bivši zamenik precednika vlade, bivši ministar policije i precednik stranke koja je u vlasti poslednjih 40 godina.
A ostatak vrha vlasti sedi odmah tu pored njega.
Ženi koja ne samo da je na "ti" sa ministrom finansija, nego sa njim pravi selfije dok mu se krevelji i plazi a on peva njene odvratne hitove, sve u sred emisija na nacionalnoj televiziji.
Žena koja zajedno sa precednikom gostuje u političkim emisijama i diskutuje aktuelna politička dešavanja.
Ona da nekom plaća reket?
Ili je možda obrnuto?
Ali dobro, nema veze što jedna ciganka iz Žitorađe piša po svina nama 20 godina, svašta, šta se to nas tiče, mi treba da gledamo svoja posla. Šta, super su cvetak zanovetak i ličiš na moga oca, šta me briga šta ona radi u privatnom životu... da...
 
Hm... Možda si hteo reći da se njoj plaća ozbiljan reket. Kome ona da plati reket?
Pazi, govorimo o ženi koja je udovica najvećeg kriminalca na Balkanu ikada, ratnog zločinca i čoveka koji je svojevremeno reketirao onu bogatiju polovinu Srbije.
Ženi koja je za ogromne finansijske pronevere, krijumčarenje oružja i ozbiljne veze sa mafijaškim klanom koji je ubio premijera, od države dobila godinu dana nanogice, zvanično, a nezvanično godinu dana na nekoj svetskoj egzotičnoj destinaciji, o našem trošku.
Žena kojoj na slavi u vrh sobre sedi Ivica Iebeni Dačić koji je najveći smrad kojeg je ikad univerzum izrodio. Inače samo precednik skupštine, više puta precednik vlade, bivši ministar inostranih poslova, bivši zamenik precednika vlade, bivši ministar policije i precednik stranke koja je u vlasti poslednjih 40 godina.
A ostatak vrha vlasti sedi odmah tu pored njega.
Ženi koja ne samo da je na "ti" sa ministrom finansija, nego sa njim pravi selfije dok mu se krevelji i plazi a on peva njene odvratne hitove, sve u sred emisija na nacionalnoj televiziji.
Žena koja zajedno sa precednikom gostuje u političkim emisijama i diskutuje aktuelna politička dešavanja.
Ona da nekom plaća reket?
Ili je možda obrnuto?
Ali dobro, nema veze što jedna ciganka iz Žitorađe piša po svina nama 20 godina, svašta, šta se to nas tiče, mi treba da gledamo svoja posla. Šta, super su cvetak zanovetak i ličiš na moga oca, šta me briga šta ona radi u privatnom životu... da...
Ceca jača od države?
Ne zajebaji Kris, časti ti... Nije ona Ma Bejker, već obična pevaljka sa dobrim menadžmentom i ogromnim parama. Ona se ne razume ni u šta, uzele je pare od Obilića zato što joj je bilo rečeno.
Sve što radi, radi po nalogu.jer joj kažu da tako mora da urad. Time svoju glavu i svoje dece čuva decenijama.

Ceca je zabranila emisiju na Jutjubu Lekićevu, ne, jer je moćna, niti vlast bole uvo za Cecu, već joj se moglo zbog kršenja autorskih prava...
 
Slažem se s munjom,ona jeste kuma,ženski don,kako god ali samo da prikrije nekog ko joj diktira kako i šta. Nije ona dovoljno inteligenta da vodi nešto. Čitav život nju vode i usmjeravaju.
 
Samo da dodam da se nekoliko njih zakačilo što je novinarka prokomentarisala njenu vjenčanicu. Emisija traje 65 minuta, a to o vjenčanici traje 15 sekundi. Nisam imao namjeru da o Ceci pravim temu. To bi valjda prije išlo na Estradu. U temi Šta trenutno radiš napisao sam da sam upravo odgledao dokumentarac o Ceci. I onda su počele replike, dok tema nije postala zasebna.

Dobra tema za Estradu bi bila Ceca vs Karleuša. Odvratna mi je činjenica da je neke Cecine koncerte gledalo sto, pa i više hiljada ljudi. A EKV bi jedva napunilo Arenu. Gledao sam ih dvaput u nekim malim prostorima, sa svega par hiljada ljudi. No, za to Ceca nije ništa kriva.
 
Ceca jača od države?
Ne zajebaji Kris, časti ti... Nije ona Ma Bejker, već obična pevaljka sa dobrim menadžmentom i ogromnim parama. Ona se ne razume ni u šta, uzele je pare od Obilića zato što joj je bilo rečeno.
Sve što radi, radi po nalogu.jer joj kažu da tako mora da urad. Time svoju glavu i svoje dece čuva decenijama.

Ceca je zabranila emisiju na Jutjubu Lekićevu, ne, jer je moćna, niti vlast bole uvo za Cecu, već joj se moglo zbog kršenja autorskih prava...

Što? Jel uopšte toliko teško biti jači od države Srbije danas? Imaš sigurno više hiljada ljudi u Srbiji koji su jači od same Srbije.
Ove činjenice koje sam naveo meni govore sasvim suprotno. Neko ko je odlično znao ljude koji su ubili njenog muža, glavnog krimosa na Balkanu i još 3 izbiljna krimosa, a ona se spasila tako što se sakrila - iza fotelje! Plus poznanstva i dela zbog kojih bi obična pevaljka odavno ili bila na debeloj robiji ili u grobu. Pogledaj ti ko je i šta je Ivica Dačić i u kakvim je odnosima sa njom. Da li ti ona deluje kao neko ko je pod ozbiljnom zaštitom tog istog Dačiča ili neko koga reketira ko stigne?
 
1626683962281.png
 
Što? Jel uopšte toliko teško biti jači od države Srbije danas? Imaš sigurno više hiljada ljudi u Srbiji koji su jači od same Srbije.
Ove činjenice koje sam naveo meni govore sasvim suprotno. Neko ko je odlično znao ljude koji su ubili njenog muža, glavnog krimosa na Balkanu i još 3 izbiljna krimosa, a ona se spasila tako što se sakrila - iza fotelje! Plus poznanstva i dela zbog kojih bi obična pevaljka odavno ili bila na debeloj robiji ili u grobu. Pogledaj ti ko je i šta je Ivica Dačić i u kakvim je odnosima sa njom. Da li ti ona deluje kao neko ko je pod ozbiljnom zaštitom tog istog Dačiča ili neko koga reketira ko stigne?
Da, Krise, država je radila za Arkana, a on nije bio vojnik DBa...i radio za državu.
A žena mu jača od njega.

Proko... Arkan je sin crvenog đenerala. Logično.
To su ti potomci : )
 
Da, Krise, država je radila za Arkana, a on nije bio vojnik DBa...i radio za državu.
A žena mu jača od njega.

Proko... Arkan je sin crvenog đenerala. Logično.
To su ti potomci : )

Da, naravno. Radio za državu, za uzvrat, država žmurela za njegova nedela i još ga adekvatno nagrađivala. Obostrana korist.
Sa Cecom je sad slično, ona kao izuzetno imućna osoba i imovinski i čisto finansijski, još pri tom jedna od najpopularnijih osoba u državi, idol gomile i mladih i starih, i te kako ima uticaja tako što se lizucka sa svima njima, reklamira ih i skuplja poene za njih. Za sve to biva, očigledno, obilato nagrađena.
Jača je ona od države. Pola estrade je jače od države. Ništa to nije čudno.
 
Zavisi,kad je uporedis sa drugim slavnim licnostima,recimo meni je brazilska pevacica Anitta super,onda sam saznala nedavno,cini mi se da sam ja jedina koja to nije znala ali,da je Merilin Monro bila Meksikanka,to je velika stvar za tu drzavu.
 
Inace da podelim ovo sa vama ali,ja sam procitala ispod Cecinih spotova,jedna devojka ili momak je napisao ili napisala ''nemam nameru da slusam pevacicu koja je imala mastan kaput prilikom nastupa''. Jos je bila u samici,mislim da je ona sramota za pevacice,ako je istina za taj mastan kaput,jer su nase pevacice cistei sto je krala.Ne znam kako peva i kako je uopste tako popularna,a ima tolika zlodela iza sebe,jos je priznala da je krala one pare ili proneverila,i nosila je nanogicu,istina. Ali eto,u narodu je popularno sto je ona Arkanova udovica,bio je popularan i taj brak,ja ga se ne secam nesto posebno,secam se da mi je bila lepa kao mala kad sam kupila njenu kasetu i na omotu mi je bila lepa.Ali bila je ona popularna i pre nego sto se udala za Arkana,samo je valjda njena popularnost porasla udajom,ili kako vec idu te price.I ja se iscudjavam jer ima mnogo kvalitetnih pevacica i pevacica u usponu,i otici ce u secanje,i dalje je promovisu kao popularnu.Po mom misljenju dok je Arkan bio ziv,mogla je napraviti svetsku karijeru,ali,kao glumica, imala je onu kratku crnu kosu,trebala je takva ici,to je bilo elegantno.Tada se moguce pricalo da je previse ljubomoran da bi joj dopustio svetsku karijeru i da je zbog toga ostala na Balkanu.Tad dok je on bio ziv je mogla,barem ja to tako vidim. Kad je umro,onda je izgubila tu mogucnost,jer ne vidim nekako bez njega da bi uspela u svetu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top