Ceca

Biljana kao i Brankica su vrlo temeljne , nacitane, PISMENE za razliku od mase kvazi novinara koji misle da je najvece dostignuce postaviti provokativno pitanje sagovorniku na koje ne da nece dobiti odgovor vec moze da snosi posledice kao radoznala maca...
a sagovornici ... majko moja...kupujes ljugen atrafici i iskacu iz 1000000000 casopisa zute stampe :(
 
ona je odbila da ucestvuje i rekla da ona vec dvadeset godina sve to javno govori i pise.
kod nas pravo novinarstvo ne postoji ili postoji u slabo vidljivim tragovima.
koliko god je luda na svoj nacin biljana srbljanovic, ona bi bila jedna sjajna istrazivacka novinarka. smejte mi se koliko hocete, ali pratila sam njeno istrazivanje u vezi sa onim penzionisanim vojnim licem i stanom koji mu je navodno oduzet, itd.
Истина. А они који имају шта да кажу и напишу буду или ућуткани или исмејани.
Док неписмени машу својим глупостима, а неретко само преводе стране чланке па ни то како треба.
 
Истина. А они који имају шта да кажу и напишу буду или ућуткани или исмејани.
Док неписмени машу својим глупостима, а неретко само преводе стране чланке па ни то како треба.
Imali smo nekad. Sa užitkom sam čitala novine.
Kad vidim šta se od Marića napravilo a znao je i mogao mnogo dobro da piše. Kakve je Duga novinare imala,da ne povjeruješ da su ovo njihovi nasljednici
 
Gledala sam. Nije receno nista sto se vec ne zna. Mislim da se nekad i preteruje kad se o Ceci govori kao o najvecem kriminalcu koji je ikada postojao u Srbiji, jos pogotovo kad to potencira jedna Karleusa koja nije puno bolja.
 
ne mozes biografiju da menjas samo zato sto si zgarabio saku para
lopov ostaje lopov, kriminalac ostaje kriminalac, lazov ostaje lazov
za mene je ona lik upleten u ratno profiterstvo najgoreg oblika, lopov koji je nosio nanogicu zbog utaje novca i tu se sva prica zavrsava
kakva pevaljka
isto mislim za sve koji su svesno nanosili stetu drugima da bi sebi popravili stanje na racunu
i za politicare i za predsednika i njegovu svitu
sve je to isti brlog
ukrali ste, oteli, neki su i ubili - tu se zavrsava svaka lepa rec o njima
 
Ceca je tu gde jeste jer to nekome odgovara. Ona je zapravo udovica koja plaća ozbiljne rekete i ispunjava želje, al to je bio njen izbor. Došlo davno na naplatu, pa se refinansirala...
Samo su se menjali na njoj kao na redaljci.
Osim novinara koji su nebitni, ne znam kome je ova emisija namenjena. Šta se to ne zna...
Kapirate, o Ceci se ne ćuti, al ne ne govori o svemu bitnijem. Vezanom za njeno okruženje tada, a i sada.
 

Back
Top