Ceca

Hvala Marini, hvala Miliju...
Ceco, hvala i tebi!

Pokušala sam da nađem pesmu za sebe... ali ne mogu.
Veselile su me te pesme nekad, činile ljubomornom i nedovoljnom... zaljubljenom u nepostojećeg, te daj da uz Cecu prebolim bol.

Uh...
Hvala, bilo je lepo nekad, ali za mene tu više nema ničega.
Slušam pesmu za pesmom, i čudim se zašto i kako sam nekad ''osećala'' te stihove.
Prljavo, prljavo! :cvet:
 
Hvala Marini, hvala Miliju...
Ceco, hvala i tebi!

Pokušala sam da nađem pesmu za sebe... ali ne mogu.
Veselile su me te pesme nekad, činile ljubomornom i nedovoljnom... zaljubljenom u nepostojećeg, te daj da uz Cecu prebolim bol.

Uh...
Hvala, bilo je lepo nekad, ali za mene tu više nema ničega.
Slušam pesmu za pesmom, i čudim se zašto i kako sam nekad ''osećala'' te stihove.
Prljavo, prljavo! :cvet:

Bila si kamenjarka, ali onda ti je doktor Miroljub pokazao put
 
kao i indigo neke pesme su neizbrisivi deo dela mladosti osnovne skole.
i razdvajam je kao pevacicu i kao zenu jednog lika

ali film o njoj ne bih gledao niti sam, nema tu nista novo osim ako nije savladala haiku ili klotfrket
 
nasao si gde ces da pitas, ko da smo se druzili sa arkanom licno :lol:
nisam gledala film, niti cu. ne zanima me. nista novo i nista sto nije receno sigurno se nije pojavilo u tom filmu.
Ja se sam primila na propagandu,priznajem .Mislila sam nešto će novo reći a oni kao da su skupili članke iz novina pa pročitali .
 
Ja se sam primila na propagandu,priznajem .Mislila sam nešto će novo reći a oni kao da su skupili članke iz novina pa pročitali .
ja nisam, jer su najave bile tabloidne i senzacionalisticke, a procitala sam da su trazili i karleusu da da komentar i izjavu u filmu i znala sam da taj film gledati necu :lol:
 
ja nisam, jer su najave bile tabloidne i senzacionalisticke, a procitala sam da su trazili i karleusu da da komentar i izjavu u filmu i znala sam da taj film gledati necu :lol:
Šta ima ona tek da kaže što nije rekla,napisala? Ispadoh naivna kao ovčica u svojoj vjeri da će nekad neko napraviti pomak u novinarstvu.
 
Šta ima ona tek da kaže što nije rekla,napisala? Ispadoh naivna kao ovčica u svojoj vjeri da će nekad neko napraviti pomak u novinarstvu.
ona je odbila da ucestvuje i rekla da ona vec dvadeset godina sve to javno govori i pise.
kod nas pravo novinarstvo ne postoji ili postoji u slabo vidljivim tragovima.
koliko god je luda na svoj nacin biljana srbljanovic, ona bi bila jedna sjajna istrazivacka novinarka. smejte mi se koliko hocete, ali pratila sam njeno istrazivanje u vezi sa onim penzionisanim vojnim licem i stanom koji mu je navodno oduzet, itd.
 

Back
Top