Casopis Istorija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kupih casopis danas i prijatno sam iznenadjen... deluje poprilicno raznovrsno a po ceni od jednog kafanskog piva ne treba ni ocekivati vise

Prosto sam "odusevljena" ovakvim komenratom...Ne bih znala kako da opisem ovakvo pametno poredjenje...uporedjujes istoriju sa kafanskim pivom.,prosto sam "fascinirana"...

Nije uporedjivao istoiju, nego cenu casopisa, i sta se odmah primas!:dontunderstand: TE
 
Opasna mala :per:, Hajde Luno nagovesti nam sta ce biti u sledecem broju.:)

Zao mi je to ne mogu da uradim,tata bi me obesio hahahah :) salim se nebi me obesio ali nebi bilo uradu,jedino sto mogu da kazem da ce sledeci broj biti dosta zanimljiv :)
A za decka na koga sam osula paljbu :) potrudicu se ali ne obecavam da u trecem broju izadje nesto o kafani i pivu hehe :D
 
Poslednja izmena:
Eto,znao sam ja da cemo se vec sporazumeti pa se nisam ni ljutio

Srpska kafana je nekada bila istitucija,imalo bi tu stosta da se napise... a moze i ponesto o pivu da se ubaci,vidim da nisam jedini koji se nece buniti :D

Heheeh :) potrudicemo se nesto,ali mislim da ce u drugom broju sad biti jedna strana koja ce biti posvecena predlozima,komentarima,kao i pozivi na telefon po tom pitanju,tako sam bar ja razumela... :D mada posto sam i ja ljubiljelj kafana nebi mi tesko palo kad bi se o tome pisalo :) :hahaha:
 
Da,procitao sam to za predloge... sto se mene tice,kada magazin zazivi slobodno se moze poboljsati kvalitet papira (mada nije presudno),uz naravno vecu cenu,jer bih za ovako nesto sigurno izdvojio i tri puta vecu sumu jednom u mesecu. Jos ako se nekada ohrabre za neke knjige vezane za istoriju koje bi se po povoljnoj ceni dobijale uz magazin bio bih jako srecan,mada opet kazem,pocetak je sjajan

Kafanu imamo i ovde na podforumu,domacin,ujedno i moderator,je veoma prijatan i ljubazan :ok: Naravno,nista ne moze da zameni pravu :lol:
 
Da,procitao sam to za predloge... sto se mene tice,kada magazin zazivi slobodno se moze poboljsati kvalitet papira (mada nije presudno),uz naravno vecu cenu,jer bih za ovako nesto sigurno izdvojio i tri puta vecu sumu jednom u mesecu. Jos ako se nekada ohrabre za neke knjige vezane za istoriju koje bi se po povoljnoj ceni dobijale uz magazin bio bih jako srecan,mada opet kazem,pocetak je sjajan

Kafanu imamo i ovde na podforumu,domacin,ujedno i moderator,je veoma prijatan i ljubazan :ok: Naravno,nista ne moze da zameni pravu :lol:

Zanimljivo je ovo sto kazes...Mada tek je na pocetku,ali ako se po jutru dan poznaje onda moram reci da je pocetak dobar...imacu u obziru ove predloge i preneti im tati,tako da nesto mozda i bude od toga...Ali da bi do toga doslo i sam magazin mora da napreduje,ali sjajni predlozi...Svaka cast :)
 
Uh, pa i ja sam se primio!!!???

@Luna Kljajic

Tvoje interesovanje u javnom profilu – menadzment – upućuje da ćeš, ako budeš htela, izvanredno raditi taj posao.

A to se odnosi i na autora ove teme.

Dakle, ovo nije tema o časopisu "Istorija" čiji se prvi broj pojavio na kioscima...

... već je ovo tema za promociju tog časopisa, odnosno za njegovo reklamiranje.

A kako su Pravilnikom Foruma Krstarice zabranjeni sadržaji namenjeni komercijalnom korišćenju, posredno i neposredno, u obavezi sam da ovu promociju privedem kraju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top